50 yaşında gayliği seçebilirim

oyuncu mehmet günsürün açıklamasıdır. yani içindekini keşfedebilirsin belki, yıllar sonra çıkabilir ortaya ama bunu çok çok önceden "seçebilirim" şeklinde söylemek olmaz. homofobik olmaman doğal, bir çok gay arkadaşında olabilir fakat seçebilirim diyorsan bunu şimdiden düşünmemiz gerekir.

http://www.hurriyet.com.tr/gay-olabiliri...
bilinçsizce yapılmış bir açıklama.
şuursuzlukta doruk. valla bana kimse sormadı .. tercih değildir eşcinsellik. saçmalık
aile kurmuş, çocuk sahibi olmuş bir gayin/ayının makus talihi gibi görülebilir. sıkıysa ben gayim desin bakalım. eşi, ailesi ne hale gelir, çevresi nasıl tepe taklak olur. dengesiz, saçma sapan bir açıklama gibi görünse de bir ekran yüzü birinin pazarlama taktiği olarak işe yaradığı ortada. 50 yaşına ne hacet. yaşanmıştır...*
ilerisi için yapılmış bir açıklama olsada aslen içinde barındırılan gizli bir istek
mehmet günsürün zamanlama hatası yaptığı açıklaması. elini çabuk tutmalıdır, şu an için her türlü gideri var. ama 50 yaşında onu seçen olur mu bilemem.
aslında "karşıma öyle bir erkek çıksa şimdi bile gay olabilirim" demek istemiş. yani kafasındaki güzeli bulamıyor. kim bilir belki beni arıyordur
50 yaşına gelip yüzü götüme benzediğinde lütfen gelmesin.
gayim ama açıklayamıyorum 50 yaşında açılamayacağım kimse şaşırmasın anlamı gizlidir.
ay ben de çok sıkıldım misal. 22'imdeyim. geylikten illallah geldi. bırakçam valla gey olmayı.
50 de seçersengey olmayı emekliliğe erişemezsin ki yaş haddinden seçsen de emekli olursun.
valla gey günlerim güzel geçiyor şimdilik. bakalım gey olduğum için üç beş işten kovulursam, belki o zaman straight olabilirim. hem kafa da rahat olur. evlenirim de. sabah iş, akşam ev. 3 çocuk da yaparım. zaten hayat artık yoğun. iyi ki erkenden bıraktım geyliği.
60 yaşında da kestirip trans olur aynı zamanda da kadınlığıda tercih etmiş olur.
arkadaş biz eşcinselliğin bir seçim olmadığını anlatmaya çalıştıkça böyle biri çıkıyor, her şeyin içine ediyor. bir de bu insanlar eşcinsellik adına olumlu bir hareket yaptıklarını sanıyorlar, en çok da ona sinir oluyorum.
kııız bebeyim yapma neftelin kokarsın
  • /
  • 2