aç karnına sigara içmek

parasızlıktan ya da zamansızlıktan yemek yeme imkanı bulunmayan bir bireyin karın doyurmak ya da açlığını bastırmak amacıyla yaptığı zorunlu eylemdir. sağlığa, mide doluyken sigara içmekten çok daha zararlıdır, çünkü bu esnada nikotin ve digğr zehirlerin vücutta öldürdüğü hücre sayısı başka bir zamana göre iki ile katlanmaktadır.
her sabah uyandığımda yaptığım iş aç karnına sigara gidiyor yani gitmiyor değil
normal şartlar altında kahvaltı yapmadan mümkün değil tarafımdan gerçekleştirilemeyen eylem..benim için ilginç tarafı ise eğer o gece sevdiğim insanla huzur içinde güzel bir uyku geçirdiysem uyanır uyanmaz yaptığım ilk eylem inanılmaz keyif alıyorum böyle durumda..sanki büyük bir huzur ve mutlulukla geçen sabahı taçlandırır gibi..eyy sevgili aç karna sigara içmeyi de bana keyifli hale getirdin ya...ahhh geriye dönülmüyor işte..herşey yaşanması gerektiği gibi yaşandı teşekkürler yüzümde oluşturduğun her mutlu tebessüm için..
ciğer ağrısını arttırır.
bide yanına türk kahvesi mis gibi
sabah uyanınca sigara içen kişinin ağzı zaten kültabağı gibi kokarken bununla birlikte tiksinilesi bir hal almaktadır. bu kişiler bu aç karınla içilen sigaradan sonra bir de hiç diş falan fırçalamadan metrobüse, metroya, otobüse binip arkanızdan sesli sesli nefes alırlar bütün midelerinin kokusunu üstünüze çıkartır gibi.

yapmayın kardeşim böyle şeyler, sağlığınızı düşünmüyorsanız diğer insanları düşünün, yanınızda otobüse, metroya binerken bir naneli sakız bir şeker bulundurun.
kusturur, sigarayı bıraktırır. denendi onaylandı.
o tatlı baş dönmesini hiçbir şeye değişemem sanırım