adonis kası

şahsen bir erkeğin en tahrik edici bölgelerinden biri bu. çıkartmak için vücut yağınızın 8% in altında olması gerekiyor.ağır idman, yağsız beslenme falan ortaya çıkması epey bir zamanını alabiliyor insanın.
asıl görkemi çıplakken değil de düşük bel şort ya da pantolon giyerken kollarını kaldırdığında ortaya çıkar. kasıklara doğru inerken yarattığı görüntü ise baştan/yoldan çıkarır. kaplan dövmesiyle de taçlandırılabilir.
göbeğin altında genital bölgenin üzerinde, belin iki tarafında bulunan kastır. küçükken hayat bilgisi derslerinin vücudumuzu tanıyalım ünitesinde öğretmedikleri için yıllarca farkında olmadan taşımış bulunduğum; ancak son 1 yıl içinde 12 kilo alınca* yerini küçük göbişime bırakan kastır.
bu kas ereksiyon süresini arttırıyormuş diye bir bilgi duymuştum bilmem ne kadar doğruluğu var.
bende de var ama gizli adonis benimkisi öyle çok gösteriş yapmayı sevmem *
pelvik bölgeye ait v biçimli kastır. oldukça zor çıkar; yoğun bir alt karın idmanı ve %8'in altında yağ oranı ister. çok da matah bir şey değildir aslında. çıkarttıktan sonra millet sapır sapır ayaklarına kapanmıyor. hiç boşuna kendinizi kasmayın. ayrıca çok da çabuk görüntüsü kayboluyor çünkü yağ oranını sürekli %8in altında tutmak kolay değildir. ereksiyon süresini uzattığı da doğrudur çünkü pelvik bölgenin de kontrolünü sağlar.

yağ oranı kendinden düşük olan tüysıklet arkadaşlarda baklavalarla beraber görünmesine rağmen esası bu değildir. geliştirilip çizginin belirginleştirildiği ve çıkıntı sağlanan halidir.

ha bir de tam bir görünüm için sadece alt karını değil beraberinde oblikleri de çalıştırmanız gerekir, o da en zor gelişen karın kaslarından. siz boş verin o kadarını, fit kalın kafi.
var ama gizli kalmayı seviyor.
adonis ne ki bende varmı acaba diye bi bakayım dedim, önce var sandım sonra baktım ki donum iz yapmış.
bende de var ,üzerine dantel örtüyorum belli olmuyor.
bir erkeğin en tahrik edici noktalarından biridir, olsa da yesek!*
adonis kemeri olacak o, kas olsa duramazsın.

edit; galat-ı meşhur lugat-ı fasihten evladır.
şu sıralar yapmaya kastığım kas. olmasa da no problem. seksi görünecez diye düştüğümüz durumlara bak. adsfdaf.
kimse kendini kandırmasın çok etkileyici