ahmet davutoğlu

milli maça kucağında şehit çocuğuyla gelmek reklamın en kirlisidir. samimiyetsizler sürüsü.
türkiye'de bulunan canlı bombaların isim listesinin ellerinde olduğunu belirterek, "biliyorsunuz bu, bir eylem hazırlığı içinde ama bunu gerçek bir eyleme dönüştürmedikçe veya elinizde o eylemin olabileceğine dair bir veri olmadıkça tutuklayamazsınız" diyen başbakanımsıdır.
"bir canlı bombanın eyleme geçmeden önce tutuklanamadığı" yönündeki açıklaması, bu milletin kendine layık gördüğü yönetimin kalitesinde yaptığı dibe vuruşun derinliğini işaret ediyor...
aynı zamanda, böylesi yöneticileri ve beyanlarını insanlığa kazandıran milletimizin, dünya mizahına yaptığı katkının da o derece yüksek olduğunu gösteriyor!!
seçmen kitlesini tehdit ederek seçim kazanmaya çalışan, demokrasi düşmanı bir siyasetçi.

(bkz: beyaz toroslar)
tayyibin kuklası olduğu için bir çok insanın ismini bile bilmediği siyasetçi.
istifa mı etmiş, edecek miymiş, kulislerde bolca konuşuluyor bu aralar.

08767
yediler küçük enişteyi yedileeeer! ah aaah siz hala minare götüme dünya skime diye dolaşın.

dağ gibi adam gitti! gitttiiiii (adile naşitçesine)
(bkz: davutoğlunu harcadılar matmazel)

akademik başarılarıyla methedilip başımıza sarılıp daha sonra başımıza sarmadığı bok kalmayan ve tekmeyi yemesine zerre üzülmediğim siyasetçi. ayrıca bu kadar başarı sahibi olup, kitaplar yazıp da üniversite mezunu olduğu bile kesin olmayan biri tarafından kullan-at yapılmak koymuş olmalı, bana koyardı yani. gelen gideni aratacak olsa da yüzlerin ölümüne susan ve göz yuman bu adama sempati duymayacağım. her kör ölünce badem gözlü, her kel ölünce sırma saçlı olmuyor ciğerim.
(bkz: gelecek partisi) kurucusu. sağdan esen rüzgârlardan. eskiden ak dediklerine şimdi başka bir şey demek zorundalar. lacivert muadili için (bkz: ali babacan)
şu aralar ben neler biliyorum açıklasam neler olur tadında konuşmalar yapmaktadır. kardeşim yapacaksan yap yani yap da ortalık karışsın artık ya belge mi koy söylenecekse söyle ama yok. neden?

yok ben bi seslensem söyle olur böyle olur anadolu ayağa kalkar bilmem ne.kalkmayacak sen de üzüleceksin sadece birsey de yapmayacaksın çünkü mizacın böyle

aslında egom yok havası verir ama en küçük bir tartışmada kontrolden çıkar.

sığınmacı kaçak göçmen vs tüm dertler bu adamın partide okumuş etmiş kişi olmasina rağmen halifelik yeni osmanlıcılık hayallerine dur dememesi yüzünden oldu. enver paşa vibe ı alıyorum. tabi sadece kendisi değil

bir davutoglu iki babacan benim dönemim böyleydi sonra şöyle oldu böyle oldu yok ben bunu duydum havasında

velhasıl başbakanlık sürecinde ben ayrılmıyorum kardeşim ne yapacaksan yap deyip koalisyon kurabilseydi gözümde daha evla idi.

baya bir kurulmuşum bu adama

sözlüğe de teşekkür ederim böyle bir imkanı sunduğu için demekki kürsü tutkusu böyle birseymis tutan olmayınca konusuyorsun.


adam da nasıl bir yüzsüzlük var ise görüntüleri kendisini yalanladığı halde hala konuşuyor. inkar edebiliyor.
o kadar itici bir insan ki ne kadar nefret etsem de rezil olduğu videoyu bile açamıyorum. o derece mide bulandırıyor.
ayıdan dost siyasal islamcıdan millet ittifakı olmaz.
  • /
  • 2