ahmet davutoğlu

milli maça kucağında şehit çocuğuyla gelmek reklamın en kirlisidir. samimiyetsizler sürüsü.
türkiye'de bulunan canlı bombaların isim listesinin ellerinde olduğunu belirterek, "biliyorsunuz bu, bir eylem hazırlığı içinde ama bunu gerçek bir eyleme dönüştürmedikçe veya elinizde o eylemin olabileceğine dair bir veri olmadıkça tutuklayamazsınız" diyen başbakanımsıdır.
"bir canlı bombanın eyleme geçmeden önce tutuklanamadığı" yönündeki açıklaması, bu milletin kendine layık gördüğü yönetimin kalitesinde yaptığı dibe vuruşun derinliğini işaret ediyor...
aynı zamanda, böylesi yöneticileri ve beyanlarını insanlığa kazandıran milletimizin, dünya mizahına yaptığı katkının da o derece yüksek olduğunu gösteriyor!!
seçmen kitlesini tehdit ederek seçim kazanmaya çalışan, demokrasi düşmanı bir siyasetçi.

(bkz: beyaz toroslar)
tayyibin kuklası olduğu için bir çok insanın ismini bile bilmediği siyasetçi.
istifa mı etmiş, edecek miymiş, kulislerde bolca konuşuluyor bu aralar.

08767
yediler küçük enişteyi yedileeeer! ah aaah siz hala minare götüme dünya skime diye dolaşın.

dağ gibi adam gitti! gitttiiiii (adile naşitçesine)
(bkz: davutoğlunu harcadılar matmazel)

akademik başarılarıyla methedilip başımıza sarılıp daha sonra başımıza sarmadığı bok kalmayan ve tekmeyi yemesine zerre üzülmediğim siyasetçi. ayrıca bu kadar başarı sahibi olup, kitaplar yazıp da üniversite mezunu olduğu bile kesin olmayan biri tarafından kullan-at yapılmak koymuş olmalı, bana koyardı yani. gelen gideni aratacak olsa da yüzlerin ölümüne susan ve göz yuman bu adama sempati duymayacağım. her kör ölünce badem gözlü, her kel ölünce sırma saçlı olmuyor ciğerim.
(bkz: gelecek partisi) kurucusu. sağdan esen rüzgârlardan. eskiden ak dediklerine şimdi başka bir şey demek zorundalar. lacivert muadili için (bkz: ali babacan)
  • /
  • 2