aktifleri eşcinselden saymayan zihniyet

kalabalık bir sayıya sahiptirler. bu yüzden bazıları girdikleri ilişkileri hetero arkadaşlarına ballandıra ballandıra anlatabilir ve tepki görmezler. neden? götü sağlama aldıklarını düşündükleri küçük bir beyine sahip oldukları için. götçü diye adlandırılırlar bazı çevrelerce. sevginin cinsiyeti olmadığını anlamayacak dar görüşlü bir çevrede, bunların yaşanması doğal görünebilir. bilmezler ki eşcinselliğin sadece kaba tabiriyle göt sikip siktirmekten ibaret olmadığını...
kadınlarda ahlakı iki bacak arasında gören zihniyetin ta kendisidir. lezbiyenliği fantezi nesnesi olarak görürken, sadece pasif eşcinselleri tu kaka eder. bunu da iki erkeğin ilişkisinden duyduğu rahatsızlıktan çok erkeğin bekaretini kaybetmesine bağlar. yani evlilik öncesi ilişkiye giren çiftlerden kadını bekaretini kaybettiği için lanetlediği gibi erkeği de götünü/bekaretini kaybettiği için dışlar.

(bkz: maskeli ahlakçılık)
(bkz: ahlak zabıtası)
aktiflerin, ağırlıkla da götçü dediklerimizin genel geçer davranışları nedeniyle böyle algılanmaktan kurtulamamasıdır. asıl ayrım kendi aramızda kadınsı, etsiz, göbeksiz.... diye kendi kalıplarımıza uymayanları dışladığımızda yaşanmaktadır. ancak cinayete kurban giden biri için ahkam kesmeyi becerebildiğimizden kaynaklanmaktadır. bununda sebebi aktif yada götçü bakış açısının gayler üzerindeki yankısıdır. aynen itibar sahibi olan bir zencinin diğer zencileri aşağılaması gibi bir iki yüzlülüktür.
aktifler, birde kendilerine derki; ben aktifim, s*kiciyim ben gay değilim.
tip yoktur kadın bulamaz abazadır, girerler sohbet kanallarına alırlar bol a harfli nick leri sonra ben gay değilim...
lan gerzek şahsiyet, bir erkek le tercihin ne olursa olsun yatıyorsun senin neren gay değil ?

tekyön de bunun bir örneğinin canlı şahidi olmuşumdur.
bir c.tesi akşamı bar kapısının önündeyim 2 tane tip bara girmek istiyor bar işletmecisi kapıda,
-hoş geldiniz beyler
+hoş bulduk (girmeye çalışır iki arkadaş)
-sizi alamıyacağım içeri
+neden ?
-listede adınız olmalı (bara almamak için işletmeci nin çabaları)
+biz girmek istiyoruz (o sırada gelen girenin haddi hesabı yok) herkes giriyor biz neden giremiyoruz ?
işletmeciden şöyle bir soru gelir
-siz gay misiniz ?
+...........
-bana şu an burda ben gay im diye bağırıın sizi hem içeri alcam hemde barda olduğunuz süre içinde bütün içkileri ben ismarlıycam.
+............ (yorum yapmadan kıçlarına baka baka giderler)

konu hakkında düşüncelerimin bi kısmı şudur:

günümüz modern ve namodern insanlarının kabul ettiğinin veya etmediğinin tersine ben, cinselliğin sadece karşıt bedenlere bağlı olmasını ve böylece insanların kendi cinsinden biriyle beraber olmasını ve bunların sonucunda da; bilim denilen hata ve yanılma payları yüksek profesyonel sallamasyon sisteminin onlara koyduğu "homosexüel" ismini veya herhangi bir isimle adlandırılmasını doğru bulmuyor, doğru bulmadığım içinde; yıllardır açıklanan, bu ve benzeri bilimsel safsatalara körü körüne inanmıyor, bilimin söylediklerini ve bilim adı altında yapılan her hangi bi açıklamalayı doğru bulmuyor, hatta tam tersine inanılmaz derecede saçma sapan buluyor ve insanların da, kendi akli düşüncelerini bi kenara bırakıp bilim denilen bu safsataya körü körüne inanmasını yanlış buluyorum.

diğer kalan kısmı ise: http://hayaterkegi.blogspot.com/2011/06/ozet-bir-iliskide-seven-yalnz-sen-isen.html
taşlanası, idam edilesi*, dövülesi azınlık* "aktifim gay değilim" cümlesi ile sizi sinir hastası, fıtık sahibi edebilirler... laftan anlamayan taş kafalı insanlardır, durumu sakın olaki açıklamaya çalışmayın anlamıyorlar!
ne yalan söyleyeyim en çok gizlenen kesimin aktifler olmasından kaynaklı olduğunu düşünüyorum. sık sık tabular ve vicdan muhakemeleri arasında çok vakit harcanmasından ve sanırım bir öyle bir böyle konuşma alışkanlığı sebebiyle de olsa gerek. *
aktifler aslında bir bakıma zaten gay değil. *aşık olduğun, delice taptığın veya çok hoşlandığın, aman ne hoş çocuk bu yaw deyip, farklı şeyler yapıp aktif-pasif takılmamış bir insan(sağlık sorunları yoksa kıl dönmesi, basur gibi) gay olamaz.
malesef kahve ortamında, arkadaş ortamında, mahallesinde oturan gay genci ballandıra ballandıra nasıl siktiğini anlatan, bunları söylerken kendisinin asla gay olmadığını düşünen (ki bence de gay değildir), ve arkadaşları arasında sadece "sikici" diye tabir edilen bir grup vardır. aslında hepsi biliyor bunun sadece sikişmek olduğunu; çünkü kadın bulamıyorlar. hadi onları geçtim de; hiç mi kendisini aşağılanmış olarak görmüyor bu gençler, nasıl izin veriyorlar kendilerini kullandırtmalarına, anlam veremiyorum.
bunların birde sadece ben aktif olucam, senin takımlara dokunmam, öpüşmem versiyonu varki ne farkı kalır diğerinin asansördeki damacanadan. zannımca öpüşmeyerek ve diğerinin cinsel organından uzak durarak kendi vicdani muhasebesinden galip ayrılıyor ve kendini hetero olarak niteliyor. insan beyni çok garip şeylere kadir.