alttaki yazara soracaklarım var

  • /
  • 120
anlam veremiyorum tabiki.. kazandığımızdan fazla harcıyoruz. avm’ler dolu ama belli birkaç mağaza dışında çoğu kirasını zor ödüyor. gelişmiş bir ülkede avmde dükkan kiralamak için sıra beklemek zorunda olurken tr de bir sürü mağaza boşta maalesef. cebinde para olmadan alışveriş yapıp ay sonunu getiremeyen v kredi kartı her geçen gün şişen müşteri karşısında kira v maaşları zor ödeyen dükkanlar. balon şişiyor ama n zaman kimin elinde patlar bilemiyorum..

otellerde 2 erkek aynı oda rezervasyon yapınca ne düşünüyorsun?
(bkz: eaegs) *

tamam mı, devam mı?
ne diyordu cahit sıtkı tarancı "haydi abbas, vakit t a m a m;
akşam diyordun işte oldu akşam."

bir dar vakitte bir doğum günü sürprizi hazırlayacak olsan nasıl bir şey planlardın?
pasta ve hediye alacak zaman yoksa, sevdiği bir yere götürüp mekana pasta getirin demek. hediye de eksik olur ama...

az bir zaman varsa ve o kişiyi tanıyorsan nokta atışı hediye bulunur. arkadaşlarına x yere gelmeleri mesaj atılır. fazladan zaman varsa arabayla hepsi getirilir. sonra da doğum günü kişisine x yerde süper y varmış, hadi gidelim denir.

doğum günü kişisinin kişiliğine göre mekan düşünülür. clubber'sa en kolayı, bas içkiyi ve maddeleri, o kopsun. tabi ben de içmeyip ona göz kulak olmalıyım...

gelsin sorum: kisilik, zeka, güzellik. tüm hayatını geçireceğin insanda iki tanesini seçmeye hakkın var. hangi ikili?

ek olarak, atıyorum kişilik dışarda kaldı, yalancı, kaba, dengesiz... rezil bir insan olacak. zeka dışarda kaldı atıyorum, 3+5 =8 diyemeyecek, çok basit şeyleri anlayamayacak. güzellik dışarda kaldı, beğendiğin hiç bir fiziksel özellik o insanda bulunmayacak. hadi bakalım, buyur cevapla.
hayatımı geçireceksem güzelllik vardır ki ilgimi çekmiştir. kişiliği de kesin oturmuştur yoksa hayat geçirmeyi düşünmezdim. zeka olmayabilir ama sorun değil benimki ona da yeter bana da. hayat müşterek paylaşırım sıkıntı yok.

bana bir tavsiye verir misin tüm samimiyetinle?
çok zekisin.. ingilizce öğren mutlaka anadilin gibi.. faydasını göreceksin

bayramda tatil planın var mı?
ben ateistim bayram kutlamam.zaten deliye hergün bayram.

diyelim çok açsın. siyasi görüşünü sevmediğin bir partinin iftar çadırına gidermisin?
ölmek üzere değilsem girmem.. onlara afiyet olsun

sosyal medyada reklam yapılmasını nasıl buluyorsun?
çok mantıklı. en beğendiğim reklam https://www.youtube.com/watch?v=4Zw-7Q7f...

bir sorunun olduğunda kime anlatırsın?
ortam dışında bir sorunsa amcaoğlum ya da liseden samimi bi kaç arkadaşıma anlatırım. ortamla alakalı bir şeyse feleğin çemberinden geçmiş bir arkadaşım var ona anlatırım. tavsiyelerini ciddiye alırım. ikisini bir birine karıştırmamaya özen gösteririm.


insanlara en çok hangi konularda özenirsin.
özgüven ve hayata karşı verdikleri savaş. bazı insanlara baktıkça bu konularda nasıl bu kadar başarılı olduklarıyla ilgili hiçbir fikrim yok.
alttaki yazar aklıma soracak bir şey gelmiyor. bari tanışalım mı?
tanışalım niye olmasın

alttaki yazar masaj mı sıcak bir banyo mu?
saçmalıyorlar bence de. bir de son zamanlarda moda olan ota boka zararlı etiketi yapıştırmak iyiden iyiye sinir etmeye başladı beni.

şu an ne yemek istiyorsun
hamburger.
hiç kurgusal bir karakter düşünerek masturbasyon yaptın mı?
mehmet uzun'un aşk gibi aydınlık ölüm gibi karanlık romanındaki baz karakterinin cinsellik sahnelerinden sonra çekmiş olabilirim.


sence insanlar mı büyüdükçe değişiyor yoksa zaman mı ? misal bayramlar küçüklüğümüzden dolayı mı güzel geliyordu yoksa şu anki çocuklara göre de mi bir tadı yok?
insanlar değişmez. olan şeylerin üzerine bir şeyler eklenir. elma ağacıysan elma vermeye devam edersin. belki aşı yaparlar bir kaç dalından armut çıkar ama yine elma ağacı olarak kalır.

pop kültür ise hedef kitleye göre sürekli değişir. zamanla kendini çağa uydurursan üretilenler zevk verir. çağın dışında kalırsan eskilerin özlemi kalır.

ağaca güzel bakarsan gençken olduğu gibi meyve verir. bayram olayı da bu, içindeki çocuğu öldürmezsen hayat hep bayram. ehe.

alttaki yazar, sevgilinin bir önceki sevgilisini aldattığını öğrendin, ne düşünürsün ve ne yaparsın, söyle bakalım?
destek için yanında olmak, arada sırada olsa bile o kişinin hatrına gelmesi, herhangi bir olumsuzluk olduğunda orta yol aramak ona da kendini ifade platformu sağlamak, önemli kararlarda danışmak/danışılmak, beraber birşeyler paylaşmak ve geriye dönüp baktığında bunlartı hatırlarken yüzünde bir gülümseme peydah olması sanırım.

kereviz sever misin?
evet kesinlikle.
hic bir erkege seni seviyorum dedin mi?
evet dedim hatta ne sözler söyledim ama burda yazamam sonuçta burası sevgilihikayelerim.com değil :)

sn yazar en büyük vicdansızlığı kime neden nasıl yaptın?
cigarettes after sex olmaz mı? önce seks sonra kahve o halde, reflüm var benim.

büyük şehirleri çıkartırsak (istanbul-ankara-izmir, hatta ileri gidip antalya, bursa ve eskişehir'i de ekliyorum) türkiye'de ömrün boyunca sadece tek bir şehirde yaşayacak olsan nereyi niye tercih ederdin?
  • /
  • 120