alttaki yazara soracaklarım var

  • /
  • 106
eskiden oluyordu. ama zaman akıp gidiyor yaş ilerliyor. bu nedenle bunun önüne geçtim. her anı doldurmaya çalışıyorum bir hediye gibi.

alttaki yazar bir parti yapmayı ve asiscrus'u çalması için davet etmeyi düşünür müsün? düşünürsen hadi işe koyulalım.
parti yapmak isterim tabi, asiscrus u tanımıyorum ama alt şarkıcı olarak gelebilir, partim açık havada olacağı için ve teması olacağı için katılım sayısına göre sanatçı isterdim, alice harikalar diyarı gibi ya da mad hatter temalı bir pshyco bir temam olurdu sanırım. neyse

alttaki yazar, her bir saç telin kadar kullanabileceğin bir gücün olduğunu düşün, bu gücün aslında isteğine göre dönüşebilmekte ama ana teması insanlara hayat vermek, iyileştirmek, durumlarını iyiye çevirmek ama kendin üzerinde kullanamıyorsun ve her kullandığında saçının bir teli beyazlıyor ve güçten düşüyorsun, bunu insanlık için mi kullanırdın yoksa sevdiklerin için mi, yoksa kendine ait olan adalet inancına göre mi? nasıl kullanırdın ?
bana ait olan adalet inancı kapsamına giriyor herhalde. doğayı seviyorum, insanların onu yok etmesine, güzelliklerin doğal olmaktan çıkmasına ayar oluyorum. doğanın naifliğine aşığım. değiştirmek için kullanırdım. insanları önemsemiyorum, içinde sevdiklerim bile geçse de. yok olmaları için çaba bile gösterebilirdim.

alttaki yazar , en sevdiğin david bowie şarkısı? ( eğer bowie dinlemiyorsan pink floyd ( o da yoksa ankaralı turgut ) )
heroes.

en son izlediğim film neydi ve hakkında ne düşünüyorsun ?
yeğenimle şu youtuberın filmini seyretmiştim ismini hatırlayamadım filmin. ne kadar büyüdüğümü gösterdi bana. terimlere aşina değilim. nesiller geçmiş. film hoştu güzeldi ama daha zengin bir senaryo olabilirdi.

alttaki yazar hayatında hiç kapı kırdın mı?
teşebbüs ettim, beceremedim. mutfak kapı kolu bozulduğu için mutfakta mahsur kaldım, epey bi hasar bıraktım ama kırılmadı, teknik çözümlerle çıkabildim.

türkiyede bir ilçede yaşamak zorunda kalsan, üç büyük şehir ilçeleri dışındaki nereyi tercih ederdin? eşcinsel kimliği düşünülerek cevap verilmesini isterim.
antalya derdim. iyi hoş zaten burada yaşıyorum.

bu siteden bir yazar ile sevişmek zorundasın. kimi seçerdin?
astralbear.

imkanın olsa hangi uzvunu düzelttirirsin (estetik cerrahi sorusu)
komple butun yuz hatlarımı kırdırıp daha yumuşak hatlar isterdim.
sence bu modern dünyada sorunumuz nedir?neden mutlu olmuyoruz neden hep fazlasını istiyoruz elde edemesekte?
açlık, barınma gibi temel ihtiyaçları karşılayabilen insanların eğer hayata dair belli hedefleri, amaçları olmazssa o vakit kendini boşlukta hissediyor ve "mutsuz" olmaya başlıyor. o boşluk halini de doyurabileceği en iyi yerler televizyon ve sosyal medya çünkü ulaşmasi kolay ve sanal ortamın içinde bulunman belli bi zahmet gerektirmiyor. bu sanal ortamı besleyen en önemli kaynaklardan biri de kapitalizmin dışa vurumu. onlar senin gözüne sokarcasına lüks yaşamı konu ediniyor. hal boyle olunca sen de o lükse zamanla alışıyor ve hatta hayran kalıyorsun, sana ait olmasını istiyorsun. bi "mutsuzluk" sebebi de bu son bahsettiğim yer oluyor.
peki alttaki yazarın hayata dair amaçları neler?
önceden bilim konusunda daha fazla ilerlemekti. bir kitap yazdım yurtdışında yayınlanan bir kaç makale, sunumlar ama en çok da bilim dünyasında ego olduğunu gördüm. şimdilik bilimi bıraktım. birkaç parça çalışmam var asiscrus sanatçı nickim altında. amacım parçalarımın bir dans gösterisi ile vücut bulması ve dünyayı gezerek insanlarla buluşması. çok bir şey değil sadece doğru insanlarla iletişim kurmak gerekiyor. hayat arkadaşımı bulmayı hala istiyorum umarım nasip olur yaş 33 geç değil. her şeyden önce sağlıklı ve dengede kalmayı hedefliyorum.

alttaki yazar, ergenliğe yeni adım attın eskilerin tabiri ile kebrelikten atladın. biri var ondan çok hoşlanıyorsun cinsel açıdan sınıf arkadaşın diyelim. bir gün ikinizde alkol almış ve gevşemişsiniz. ortam müsait yalnızsınız ve adım atmak istiyorsun. ilk söyleyeceğin cümle yada ilk yapacağın eylem ne olurdu?
elimi onun bacağına atmak, baçağına dokunmak.

altaki yazar; benim sana soracağım birşey yok aslında. sen bana sor.
benim de sana sorasım yok.

alttaki yazar, yukarıda sorduğum soru anlaşılmamış. ilçe demişim antalya demiş. o yüzden tekrar soruyorum:

türkiyede bir ilçede yaşamak zorunda kalsan, üç büyük şehir ilçeleri dışındaki nereyi tercih ederdin? eşcinsel kimliği düşünülerek cevap verilmesini isterim.
merhaba yazar arkadaşım, ben sakarya/sapanca derdim, köy tarafını korumakla beraber daha çok tatil beldesine dönüştüğü için yaşamak güzel. şehir merkezinde biraz dikkat çekebilirsin ama ilçende istediğin gibi hareket etme özgürlüğün ve doğa ile iç içe yaşayabilirsin ki istanbul'a da toplu tasıma ile 2 saat kendi aracın ile 1 saatte gidebilirsin.

uzun bir süre buralarda olamayacağım ve birkaç roman almak istiyorum, bunu mutlaka okumalısın dediğin bir kitap var mı?
john fowles - koleksiyoncu
mary doria russell - serçe
chuck palahniuk - gösteri peygamberi
neil gaiman - yokyer

ayrıntı istersen daha da açabilirim herbirini.

en sevdiğin kokteyl nedir?
özel bir adı var mı bilmem ama en sevdiğim limonata+buz+malibu karışımı:)
acayip ferahlatıcı birşey...deneyin bence....

en sevdiğin böcek hangisi?
kelebek.

-çok sevdiğin birini hayatından çıkarmak zorunda kaldın mı hiç? nasıl geçti bu süreç ve başarabildin mi?
öyle bir durum yaşamadım, umarım yaşamama gerek de kalmaz.

alttaki yazar, çikolata sever misin? en sevdiğin çikolata markası ne?
tabiki de çikolata sevilmez mi yahu.
en çok bitter çikolatayı severim iyiden kötüye doğru sıralama yapacak olursam cupidonun truf çikolatası>magnumun çikolatası>godiva>karam flavva>bunları bulamazsam eti karam onuda bulamazsam buono badem onuda bulamazsam yemem protesto ederim.
beyaz çikolata hiç sevmem hele rafellodan nefret ederim.
soru:
karşında eşcinsel bir erkek var ama über vucudu iyi ve über yakışıklı 10 dakikada onu nasıl etkileyebilirsin?
bunun garantisini veremezsin.

alttaki yazar diyelim ki uzun süre yalnız yaşıyorsun.insanlarla iletişimin bitmiş yaşadığın yer şehir merkezine biraz uzak dışarda takilacagin hiçbir yer yok sürekli evde zaman geciriyorsun film izlemek kitap okumaktan son derece sıkılmışsın . bu durumu nasıl degistirirsin hayatına farklı olarak neler katabilirsin?
  • /
  • 106