alttaki yazara soracaklarım var

  • /
  • 109
genelde optimistimdir ama pesimistlik yaptığım zamanlar da olur. genelde totem pesimistiyim. iyi düşün iyi olsundan çok kötü düşün iyi olsuncuyum.

ingiliz erkekleri mi abd erkekleri mi?
ingiliz erkekleri tabikisi de. hele ki o aksanları yok mu? off yani. yok böyle seksi, şehvetli, tutkulu bir aksan. koy önüne dinle yıllarca. o konuşsun ben orgazm olayım o derece hani. keşke ben de ingiliz olaydım, açeydim kollarımı aksanlı aksanlı konuşaydım.

sen mi, ben mi?
ben tabii ki.

2018 yılında çıkan, sevdiğin bir albüm söyler misin? bugün işte dinleyeyim.
arca - mutant

alttaki yazara sorum: benim ayisozluk te yazdiklarimla ilgili neler düşünüyorsun.
imla hataların çok fazla, senin entrylerini editlemekten de, seni takip etmekten de bıktım. yukarıdaki sorunda bile imla hataları var. telefondan mı yazıyon naapıyon anlamadım. bazen çok düzgün yazıyon, bazen çok saçmalıyon. vallahi illallah dedirttin yani ama çok yaratıcı olduğun gerçeği yadsınamaz. imlaları da düzeltirsen tadından yenmez bir yazar olacaksın. ha bir de açacağın başlıkları bir arat sözlükte. eğer varsa ikinci sefer açma. sileriz ona göre. adfsfadsff.

alttaki yazar haftasonu ne yapacaksın?
çeviri yapacağım, onun dışında annemi gezdireceğim. birşeyler okurum belki de.

bazen sorumluluklardan kaçıp böyle sıfırdan başlayabileceğin kimsenin tanımadığı bir yere gidip farklı bir isimle yerleşmek, tek başına yaşamak istiyor musun? yalnız olmadığımı söyle lütfen.
ısterdim, hatta trans kadin olurdum bi kereden ama almanyaya yerlesmek isterdim. tabi parada bok olacak:)

niye bu sozluktesin?
fikirlerini rahatça beyan edebileceğin bi ortam, şuana kadar pek başaramasam da kendi mantaliteme uygun bikac insan bulup belki muhabbet dondürüruz fikri de var. ayrıca uzak kaldığım konulardan bahseden insanların fikirlerini okumak, bilgilenmek, insanları analiz etmek de keyifli oluyor.

alttakine sorum da şöyle olsun, bir şeyi gerçekten çok istediğinde oluyor geyiği sence doğru mu ve bu süreçte olayın gerçekleşmesini beklerken ilham, motivasyon kaynağın nelerdir?
inanmıyorum, tüm o "iste ve evren verir" sözleri bence insanların kendini kandırmak ya da avundurmak için kullandığı bahane. birşeyin olmasının çalışma ve şansla ilgili daha ziyade. motivasyon kaynağı olarak istediğim şeyi elde edince neler yapabileceğimi hayal etmek yetiyor genel olarak.

selam sayın yazar. üç günlük tatilde yalnız mısın? neler yapmayı planlıyorsun?
hayır arkadaşlarımla ve ailemle geçiriyorum.. tek günü izmir’de kalan günleri ise ankara’da. adı üstünde tatil, biraz dinlenelim değil mi?

sayın yazar, sevilipte sevmediğin zamanlarda ne yapıyorsun? başından kesip atıyor musun yoksa kendine bir şans verip denemeye değer mi buluyorsun?
başından kesip atıyorum. sonrasında daha zorlaşıyor her şey.. en azından benim için böyle.
yanlış olduğunu bildiğin halde sırf tükürdüğünü yalamamak için inat ettiğin şeyler oluyor mu değerli yazar arkadaşım?
yok diye düşünüyorum. yani yumuşak başlı bir insanım eğer birşeyi yanlış olduğunu biliyorsam alenen kabul etmekte çok sorun yaşamıyorum genelde.

intiharı düşündüğün oldu mu ?
yok, otuzuma girdim ama hiç düşünmedim güçsüzlük gibi gelir bana.

birine tutulmaktan korkan insanın duygularının temelinde ne vardır ki sence yazar?
daha önce yaşadığı benzer bir travma veya reddedilme korkusuyla beraber kendine güvende sorun. karşısındakinin onu tanıyacağını da bırakacağını düşünmek belki.

yalnızlıktan korkuyor musun?
yalnızlık korkmuyorum hatta daha huzurluyumdur. ama yalnız bırakılmaktan çok korkarım. sevdiklerimin elimden alınmasından.

insanlar neden kendi koyduğu kuralları bozmaya başlarlar?
herhangi bir nedenden dolayı kendisini bir başkasına ya da zümreye kabul ettirmek için. ya da zaman, yaşlanmaki kötü deneyimler falan bazen de bozdurabiliyor.

ne istediğini bilmediğin oluyor mu bazen? birşeyler eksik ama ne olduğunu, ne istediğini hayattan bilmediğini?
eskiden oluyordu. ama zaman akıp gidiyor yaş ilerliyor. bu nedenle bunun önüne geçtim. her anı doldurmaya çalışıyorum bir hediye gibi.

alttaki yazar bir parti yapmayı ve asiscrus'u çalması için davet etmeyi düşünür müsün? düşünürsen hadi işe koyulalım.
parti yapmak isterim tabi, asiscrus u tanımıyorum ama alt şarkıcı olarak gelebilir, partim açık havada olacağı için ve teması olacağı için katılım sayısına göre sanatçı isterdim, alice harikalar diyarı gibi ya da mad hatter temalı bir pshyco bir temam olurdu sanırım. neyse

alttaki yazar, her bir saç telin kadar kullanabileceğin bir gücün olduğunu düşün, bu gücün aslında isteğine göre dönüşebilmekte ama ana teması insanlara hayat vermek, iyileştirmek, durumlarını iyiye çevirmek ama kendin üzerinde kullanamıyorsun ve her kullandığında saçının bir teli beyazlıyor ve güçten düşüyorsun, bunu insanlık için mi kullanırdın yoksa sevdiklerin için mi, yoksa kendine ait olan adalet inancına göre mi? nasıl kullanırdın ?
bana ait olan adalet inancı kapsamına giriyor herhalde. doğayı seviyorum, insanların onu yok etmesine, güzelliklerin doğal olmaktan çıkmasına ayar oluyorum. doğanın naifliğine aşığım. değiştirmek için kullanırdım. insanları önemsemiyorum, içinde sevdiklerim bile geçse de. yok olmaları için çaba bile gösterebilirdim.

alttaki yazar , en sevdiğin david bowie şarkısı? ( eğer bowie dinlemiyorsan pink floyd ( o da yoksa ankaralı turgut ) )
heroes.

en son izlediğim film neydi ve hakkında ne düşünüyorsun ?
  • /
  • 109