alttaki yazara soracaklarım var

  • /
  • 118
önceden bilim konusunda daha fazla ilerlemekti. bir kitap yazdım yurtdışında yayınlanan bir kaç makale, sunumlar ama en çok da bilim dünyasında ego olduğunu gördüm. şimdilik bilimi bıraktım. birkaç parça çalışmam var asiscrus sanatçı nickim altında. amacım parçalarımın bir dans gösterisi ile vücut bulması ve dünyayı gezerek insanlarla buluşması. çok bir şey değil sadece doğru insanlarla iletişim kurmak gerekiyor. hayat arkadaşımı bulmayı hala istiyorum umarım nasip olur yaş 33 geç değil. her şeyden önce sağlıklı ve dengede kalmayı hedefliyorum.

alttaki yazar, ergenliğe yeni adım attın eskilerin tabiri ile kebrelikten atladın. biri var ondan çok hoşlanıyorsun cinsel açıdan sınıf arkadaşın diyelim. bir gün ikinizde alkol almış ve gevşemişsiniz. ortam müsait yalnızsınız ve adım atmak istiyorsun. ilk söyleyeceğin cümle yada ilk yapacağın eylem ne olurdu?
elimi onun bacağına atmak, baçağına dokunmak.

altaki yazar; benim sana soracağım birşey yok aslında. sen bana sor.
benim de sana sorasım yok.

alttaki yazar, yukarıda sorduğum soru anlaşılmamış. ilçe demişim antalya demiş. o yüzden tekrar soruyorum:

türkiyede bir ilçede yaşamak zorunda kalsan, üç büyük şehir ilçeleri dışındaki nereyi tercih ederdin? eşcinsel kimliği düşünülerek cevap verilmesini isterim.
merhaba yazar arkadaşım, ben sakarya/sapanca derdim, köy tarafını korumakla beraber daha çok tatil beldesine dönüştüğü için yaşamak güzel. şehir merkezinde biraz dikkat çekebilirsin ama ilçende istediğin gibi hareket etme özgürlüğün ve doğa ile iç içe yaşayabilirsin ki istanbul'a da toplu tasıma ile 2 saat kendi aracın ile 1 saatte gidebilirsin.

uzun bir süre buralarda olamayacağım ve birkaç roman almak istiyorum, bunu mutlaka okumalısın dediğin bir kitap var mı?
john fowles - koleksiyoncu
mary doria russell - serçe
chuck palahniuk - gösteri peygamberi
neil gaiman - yokyer

ayrıntı istersen daha da açabilirim herbirini.

en sevdiğin kokteyl nedir?
özel bir adı var mı bilmem ama en sevdiğim limonata+buz+malibu karışımı:)
acayip ferahlatıcı birşey...deneyin bence....

en sevdiğin böcek hangisi?
kelebek.

-çok sevdiğin birini hayatından çıkarmak zorunda kaldın mı hiç? nasıl geçti bu süreç ve başarabildin mi?
öyle bir durum yaşamadım, umarım yaşamama gerek de kalmaz.

alttaki yazar, çikolata sever misin? en sevdiğin çikolata markası ne?
tabiki de çikolata sevilmez mi yahu.
en çok bitter çikolatayı severim iyiden kötüye doğru sıralama yapacak olursam cupidonun truf çikolatası>magnumun çikolatası>godiva>karam flavva>bunları bulamazsam eti karam onuda bulamazsam buono badem onuda bulamazsam yemem protesto ederim.
beyaz çikolata hiç sevmem hele rafellodan nefret ederim.
soru:
karşında eşcinsel bir erkek var ama über vucudu iyi ve über yakışıklı 10 dakikada onu nasıl etkileyebilirsin?
bunun garantisini veremezsin.

alttaki yazar diyelim ki uzun süre yalnız yaşıyorsun.insanlarla iletişimin bitmiş yaşadığın yer şehir merkezine biraz uzak dışarda takilacagin hiçbir yer yok sürekli evde zaman geciriyorsun film izlemek kitap okumaktan son derece sıkılmışsın . bu durumu nasıl degistirirsin hayatına farklı olarak neler katabilirsin?
spora başla,dil kursuna git,sanat dallarının kurslarına git,halk eğitimdeki kurslara bak yoksa üzgünüm başka bir seçenek yok küçük yerlerde
alttaki yazar sorum yok kafana göre soru yazabilirsin öpüldün
teşekkür ederim cano ama boş da olsa soraydın iyiydi (gülen emoji kullanırdım ama yasakmış k.bakma)

senden hoşlanan bir insan var, ancak kendisinde hpv var. bunun dışında göze batan bir negatif yönü yok; herkes kadar eksik ve herkes kadar tam. hpv’den korunmanın hiçbir yolu olmadığı gerçeğini de göz önünde bulundurursak, bu kişiyle beraber olur musun? sadece “bir gece seks yapar mısın?” demiyorum. ama bir geceliğe de cevap verebilirsin istersen. benim merak ettiğim şey kendi sağlığını hiçe sayarak, feda ederek biriyle birlikte olabilir misin; sevgili, partner hatta eş olabilir misin?
düzenli ve tempolu yürüyüş baya işe yarıyor. o sırada partnerin yoksa mastürbasyon, iyi bir arkadaşla sohbet olabilir. sanatın herhangi bir dalı ile ilgileniyorsan buna ağırlık verebilirsin. uzun süreden beri boğuşuyorsan yardım alabilirsin uzmandan. daha sonra çok başka dertlere evriliyor çünkü. (muhtemelen en klasik şeyleri söyledim)

alttaki yazara sorum şu: evli bir adamla birlikte olmak için bir eşiğin var mı? yoksa etiğe sıkı sıkı bağlı mısın?
evli insanlarla birlikte olmak konusundaki eşiğim bayaaa yüksek; hani arşa varanlardan... ama benim için mesele şu ki sevdiğim insanı paylaşmayı hala öğrenmedim; öğrenmek de istemiyorum. etik kurallarsa asla bana göre değil; etiğim sıfır denecek kadar yoktur. işime geldiği gibi etik kuralları uygulamayı severim; yani hiç etik değilimdir. ha “asla evli biriyle birlikte olmam” da demiyorum çünkü hayat bu belli olmaz birisi çıkar karşıma gözlerimden kalp çıkaraktan sever sevilir sevişirim. ama şimdiye kadar evli olan insanlara ufak bir şans dahi vermedim. bu söylemi de her kullandığımda sanki ben üst seviye biriyim de birine şans veriyormuş gibi hissediyorum; asla öyle bir şey yok. bırakın evlenmeyi, son sevgilimin benimle 5.ayındayken çıkmaya başladığı şu anki sevgilisiyle 1.yıllarını kutlarlarken şans eseri tanıştım ve her şey benim için o kadar kolay oldu ki anlatamam. şak diye bitti olay ya kaç zamandır içten içe ölüp bittiğim defalarca ayrıldığım ve bir türlü laftan anlamayarak gelip dikkatimi çeken insanı bir anda öyle bir konuşmayla hayatımdan attım ki; eve gelip üzülemedim bile... (bkz. bana seni seven bir kalp bile bırakmadın) bu kadar keskin bir kararı böyle verebileceğimi bilmiyordum. bu karsrımdan sonra kendimi hiç bu kadar özgür hissetmemiştim bu da ayrı bir konu. aynı şeyi evli biri için düşünüyorum da sanırım benzer tepkiyi verirdim ama üstüne bir de gereksiz bir suçululuk duygusu eklenirdi ve ağlardım eve geldiğimde. feci kandırılmış hissederdim ya...

çok konuştum.
alttaki yazar; insanların yalnız kalmalarının bir sebebinin de vazgeçemedikleri arzuları, egoları olduğunu düşünüyor musun? şayet böyle düşünüyorsan insanların yalnızlığı hakettiklerine inanıyor musun?
valla egolu insanlar ve pislik gibi davrananlar yalnız kalmıyor ama insan gibi davrananlar kalıyor ne yazık ki devir sıçanların devri ha vazgecemedikleri koşulları arzuları olan insanlar ise yalnız kalmaya mahkumdurlar ve bence haketmiyorlar ama dünya böyle.

sevgili yazar diyelim ki bakirsin sana üç seçenek sunuyorum birini seç:
ilk seçenek:bakir biri ama senden küçük ve senin ilgini çekmeyen birisi ama iyi niyetli biri
ikinci seçenek:piçin hatta orospunun en önde gideni ikizler burcu erkeği(tehlikeli) ama acayip derece ilgini çekiyor cinsel anlamda
üçüncü seçenek:sex işçisi buldun bir tane ehh işte ilgini çekiyor ama 2.si gibi değil ne de 1.si gibi ilgini çekmeyen birisi değil

gelelim soruya hangisiyle yatardın?dördüncü bir secenegin varsa yaz bakalım sakın o senin karşına çıkar yaa unicornluğu yapma
zor yerden geldi.
öncelikle üçüncü seçeneği baştan eliyoruz lakin değil bakir olsam, bakir kalacak olsam da olmaz.
ilk seçenekte bahsedilen küçük, benden ne kadar küçük bilmiyorum ama (sübyancılık seviyesine inmediğimizi ve yaş farkının birkaç yılla sınırlı olduğunu varsayarak) kendinden daha genç kişilerden hoşlanan ve iyi niyete zaafı olan ben için, hiç düşünmeden birinci seçenek, kesin ve net.
dördüncü seçenek; birinci ve ikinci seçenekteki kişileri beraberce kahveye davet (!) etmek olurdu ki giriş ve ileri derece topyekün aradan çıksın ama sözlükte yeni bir yazar olmam ve efendi kişiliğimi yansıtmayı istemem dolayısıyla bu seçeneği ne ben yazdım ne de siz okudunuz.

bir sonraki şanslıya sorum; son 1 haftanla ilgili, 1 yıl sonra okumak üzere, kesinlikle tekrarlamak ya da asla tekrarlamamak adına, bugün kendine bir not yazıyor olsaydın, bu not ne olurdu ve neden?
ne yap et, gece uykunu aksatma! dışarıda sabahlama..

sayın yazar.. sorum çok kısa aslında. mutlu musun? ama bu da çok kısa oldu. şöyle sorayım eğer cevabın evetse bu hafta seni mutlu eden 3 şey nedir? hayırsa mutsuz eden 3 şey lütfen
beni mutlu eden 3 şey:
1)şimdiki enerjim vucudum tipim her şeyim gayet iyi toparladım
2)sevdiğim ve güvendiğim insanların yanımda olması
3)mesleğim ile alakalı şeylerle uğraşmak

basitçe anlık mutluluk için:
m&m's şekerleri,filtre kahve,31(aynen çekmiyoruz hiç birimiz)

beni mutsuz eden 3 şey:
1)eşcinsel olmam gerçi bisexte olabilirim neyse sonuç olarak lgbt bireyi olmaktan çok mutsuzum çünkü ortam
2)her ne kadar ortamdan kimseye ihtiyacım yok desemde içimde hep bir boşluk kalıyor ve her seferinde bu batıyor
3)insanların kesinlikle beni anlamak istememesi evet gerçekten diretiyorlar bu da benim sinirimi bozuyor

anlık mutsuzluk için:
-ıslak çorap,heteroseksüel çıkması,kilo aldığının farkına varmak

şimdi alttaki yazar cevaplamadan önce sana şart koyuyorum çok kişiyle yatıp kalktıysan cevapla
soru:küsküyü yiyince ve yedirince daha fazla daha da fazla istiyorum ulan diyip balıklama mı atladın hornet ortamına?
çok kişiyle yatıp kalkan biri olarak bu soruyu cevaplama onuruna layık gördüm kendimi :) senin deyişinle küsküyü yediren biri olarak balıklama atlamadım hiçbir zaman. hornetçi değilim sadece eksik olmayayım ben de diye kullanıyorum. genelde tanıştıklarım gabileden çıktı. hep daha fazla olsun değil de düzenli olarak olsun dedim her zaman ve şuna inanıyorum partnerini işimi görsün niyetiyle seçmek yerine beni hem ruhen hem bedenen doygunluğa ulaştırsın niyetiyle seçersen kontrolü elinde tutarsın. ama bana küsküyü yedirsin de kim olursa olsun dersen o zaman her görüştüğün kişideki eksikliği başkasında ararsın ve daha fazla istiyorum moduna girersin.şöyle bi şey yapayım. alttaki yazar tanışalım mı ? evetse cevabın biraz hayattan konuşalım.
evet evet evet..

saat 22:00 evdesin v elektrikler kesildi. telefon şarjıda yok.. uykun desen hiç yok. n yaparsın?
  • /
  • 118