alttaki yazara soracaklarım var

  • /
  • 132
yanlış yaptığımı kabul ederim, sonuçta herkes yanlış kararlar alabilir, bu kararın geri dönüşü varsa bunun için çabalarım, yoksa da mevcut durumdan en az zararla çıkmaya gayret ederim. kırdıklarım varsa özür dilerim vs.

dün biriyle twitter üzerinden tanıştım, beni beğendiğini ve tanışmak istediğini söyledi. gel gör ki ertesi gün yüreğim alev almış gibiydi. akşamına "iyi akşamlar bayım" şeklinde bir mesaj attım fakat 24 saattir cevap vermedi, twittera girdiğinden de eminim.
şansımı kayıp mı ettim, yoksa kurtarabilir miyim, kurtarırsam nasıl kurtarabilirim ve ne yapmalıyım?
müsait olmayabilir ya da cevap vermek istemiyordur. iki türlü de üstelememek lazım. buna ek olarak umursamamak da tabii. henüz yeni tanışılan her kişiden umutlanmak sonrasında büyük hayal kırıklıkları doğurabilir. fazla karamsar oldum belki de ama ben üzüleceğime o üzülsün kafasındayım.

kulaklık öneriniz varsa alabilirim. flac formatında müzikleri dinliyorum. daha çok tiz sesler bana hitap ediyor sanırım. bass'ları kuvvetli olan bir modele gerek yok. *
kulak içi phonak 112 ideal. marshall major 3 de iyi performans almıştım. fiyat-performans açısından sony whch510b tavsiye ederim bu aralar deli gibi kullanıyorum. tiz icin dikkatimi çekenler ve kullandıklarım bunlar.

bir insanın yalan söylediğini nasıl tahmin ediyorsun, neye dayanarak?
biraz araştırma ile bazı durumlar direk ortaya çıkabiliyor. onun dışında farklılık hissediyorsam ve gerçekten kafamı kurcalıyorsa bu durum içgüdülerime güvenerek onunla iletişime geçiyorum. net olmak önemli açıkçası, seni zor bir bekleme sürecine de sokmuyor.

yeni arkadaşlar hatta dostlar ve belkide bir sevgili bulabilmeyi istiyorum ama yeni insanlarla nasıl tanışıp etkileşime geçebileceğim konusunda takılmış durumdayım. beni aydınlatabilir misin?
güzelim erkek götünü boşa harcamışlar. erkeği bol bulunca sapıtıyorlar bu gavurlar.

yurtdışından zararsız kimyasallar söylemem lazım. sence gümrüğe takılır mı? çok vergi gelir mi?

ek bilgiler:
kimyasalların parlama noktası yüksek.
toz halinde de alabilirim, sıvı halde de alabilirim.
küçük miktarlarda alıyorum, 10-15 tür kimyasal alacağım.
kullanımını bilirsen güvenli.
çok yüksek ihtimalle takılır
vergi vermeye bile fırsatın olmaz benim de bir kaç adet tıbbi malzemem takıldı 2 aydır yeni çözülebildi yerli muadillerle idare etmek zorunda kaldım

bana sözlüğün son 6 ayını özet geçebilirmisin? (cok özet ama )
sıkıcı


hiç sevgilisi olmamış bir gaye ne önerilerin olur ? birisi hayatımda olsun istiyorum
çok bağlanma. hımına koyuyor ayrılınca (ki ayrılıyorsun). kendine gelemiyorsun sonra.

keten pantolonları ütülüyor musun?
muhabbeti hoş, takılırken keyif alacağım biri gibi görünüyorsun.

senin için mükemmel date nedir?
basit şeylerle mutlu olan biri olarak benim için mükemmel date; doğru insanla tatlı bir sohbet eşliğinde kahve içmektir. mekan çok gürültülü olmasın yeter.

en sevdiğin film hangisi?
zor bir soru, türlere göre ayırarak cevaplamak lazım ama "a beatiful mind" diyebilirim.

yeni insanlarla tanışmaya çalışır iken sürekli onları eski beyefendi ile karşılaştırıyorum ve sonuç hep hüzün oluyor, dışarı çıkıp adım atamıyorum asla. bir şeylerin olamayacağını kabullenmem lazım ancak yapamıyorum ne kadar istesemde. bir tavsiyen var mıdır efendim ?
cevap zaman. zamanla abarttığını farkediyorsun. kendine yüklenmemelisin.

ülkenin suriye politikası hakkında ne düşünüyorsun?
mevcut iktidarın kendi çizgisinde olmasını istediği bir gurubu iktidara getirmek için girdiği ama başaramadığını anlayınca tek derdi kürtlerin herhangi bir otonom bölge üzerinde hak sahibi olmaması için çalıştığı, akp politikası. aynı zamanda davetsiz ve istenmeyen misafir olarak bulunduğu, bunun sonucunda kendi ülkesinde milliyetçilik ile gaz verdiği kitleleri ülke menfaati yalanıyla etrafında tutmaya çalıştığı akp siyasi hamlesi

sence kenan imirzalıoğlu mu daha iyi sunuyor k. milyoner o. isteri yoksa murat yıldırım mı?
net kenan imirzalıoğlu gülerken kısılan gözlere kurban. hayda rinna nina nina ninanayyy.

alttaki bugüne kadar yaptığın en büyük çılgınlığı anlat bize. öyle bir çılgınlık olsun ki bu; seni merak edip adına zirve düzenleyelim!
bir keresinde bonzai içmiştim. arkadaş ot diye vermişti, bonzaiymiş meğersem. bir de gist oyun fuarında içip sapıtmıştım. kendi kendime.

nasıl değer görürürüz?
değer görmek için özel olarak çaba harcamayarak,doğal olarak.

uyku problemi çeken birine yardımcı olmak için fikir verebilir misin ?
ben de uyku problemi yaşıyordum ve bana yardımcı olduğunu fark ettiğim şeyler şunlar oldu: yaseminli yeşil çay, yönlendirmeli meditasyon, yatmadan önce germe-çekme hareketleri, odanın temiz hava dolu olması ve mastürbasyon. he bir de kiloya bağlı uyku apnem vardı, kilo verince geçti ama belki onu kontrol ettirebilirsin.

yurt dışında yaşayacak olsan nerede yaşardın ve neden?
muhtemelen iskoçya. küçüklüğümden beri bi’ hayaldi, kaldı öyle. mimarisi inanılmaz etkileyici. ülkede bulunan şatolar ise oldukça kasvetli bir havaya sahip. üstelik son derece de sakin bir yer. ingiltere gibi filan da değil öyle.

“is math related to science?”

gerçek soru: “etrafındaki insanların senden daha zeki olduğunu ‘gerçekten’ düşünüyor musun?” teşekkürler.
iskandinavya'da bir ülke. isveç'te kısa bir dönem yaşama imkanı buldum. oraya aşık oldum.

90'lar mı, milenyum sonrası mı?
  • /
  • 132