am yalamak

kesinlikle bir rimming in yerini tutmayan vajina dilleme işlemi.
kadınlar bir araya geldiğinde övünme konusu olabiliyor..

-benim herif köpek gibi! maaaşallahhh..*
bir dil bir insan gerektirir.
ne yalan söyleyeyim bizim penisimiz her açıdan daha güzel... evet yalarken bile....
dakika bin dil darbesi! hiç affetmem.
(bkz: yalan bedava)
kütür kütür,tazemı taze.diri mi diri, yeni sulanmış,şehvetten kabarmış bal kutusunu kocasına sunar taze gelin..kocası diyetteyim der ve gidip aşığının penisini iştahla yalar....
"yalamadım,yalamam da" dediğim başlıktır. <br>
ıyk o şeyi mi yalıyorlar bir de..*
am da denilen kadın cinsel organı, vıcık vıcık ( tahrik olduğunda ise facia vıcıklıkta) vee kendine has kokusu olan bir yerdir. eğer cidden hoşlanmıyorsanız asla yapamazsınız. hele bir de enfeksiyon mantar varsa. o zaman artık kokusunu tahmin bile edemezsiniz. mikrop yuvasıdır. ama sik temizdir. düzenli yıkanan ve kendine dikkat eden bir adamın siki temizdir yani. üstelik meni de ( sperm demeyin şuna, sperm meni içindeki erkek üreme hücreleridir), temizdir. precum denilen ve ereksiyonla gelen sıvı da temizdir. tadını seversin, sevmezsin. yani hepsinin özeti : <br>am yalamak çok sağlıklı değildir, çok sevmek lazım <br>sik yalamak am yalamaya göre çok daha sağlıklıdır.
sulu zırtlak bir eylemdir. sik yalamakla eşdeğer olmasa dahi, tüm oral seksler kardeştir nihayetinde.. ya da bana dilim büyük diye öyle geliyordur. ama am oralı candır iyidir..
düşündüm. tiksindim. ancak hoşlanan hanım ve beyler için gayet çekici olabilir. denemedim. *
çok hoşuma gideceğini sanmam, ama yine de denemek isteyeceğim eylem. * * * *
212 şarkısıyla canımız ciğerimiz bellediğimiz azealia banks'in içindeki fobiyi gösterecek şekilde gay blogger'a twitter üzerinden ingilizcesini yazdığı (ve ben dahil birçok gay için ilgi dışı) eylem. azealia kendisine yazdığım "pussyphobia" tepkisine nedendir bilinmez, tepki vermemiştir https://twitter.com/azeliabanks/status/3...
sitedeki sahte gay'lerin turnusolu haline gelecek başlık.

(bkz: brace yourself)
yurdum hetero sexting'lerinde en çok kullanılan uyarım betimlemesi.

-aşgum amımı dilinle diller misin yalar mısın!
+ne demek yalar yer yutarım!
asla yapmayacağım bir aktivite olmakla birlikte am yalayan erkekleri izlemeyi çok uyarıcı buluyorum. sakallarını amcığa sürte sürte, iştahla ve büyük bir açlıkla dillemesi beni çıldırtıyor. gerçi o amcığı sikişini de saatlerce izleyebilirim. bana erkek olsun yeter.
  • /
  • 2