angelina jolie

her türlü gideri olan 1975 doğumlu amerikalı oyuncu hatun kişi. 2 kez evlenip boşanmıştır, 3. turda suan brad pitt ile takılıyor. 3 çocuk annesi olup 3 de evlatlık çocuğu vardır. hakkında çocuk yaşlarda abisiyle ensest ilişki yaşadığı hatta çocuk aldırdığı haberleri dolaşmış olsa da bu hiç bir zaman doğrulamamamıştır.
bir kaç gündür türkiye'de. suriye kamplarını ziyaret etti, ankara'da temaslarda bulundu. medya büyük ilgi gösteriyor.
böyle harika bir insan(!!!) olabilir mi ya http://www.memleket.com.tr/d/news/131125.jpg ayrıca 75 doğumlu olup ilk kez 7 yaşındayken babsıylan beraber kamera karşısına çıkmış. beni en çok wanted ve changelling deki performansı etkilemiştir. şu an 37 yaşında olmasına rağmen genç görünümü makyajın yanında kendisini aşırı sexten alkolden etc uzak tutmasının etkisi de var.
biseksüel olduğunu açıklamıştır.

http://www.milliyet.com.tr/fotogaleri/41123-yasam-biseksuel-oldugunu-acikladi/15
biseksüelliğini hiç saklamamıştır, eğer evli olmasaydım jenny shimizu ile evlenirdim bile demiştir vaktinde. geçen senelerde adı lady gaga ile birlikte anılmıştı. brad pitt ile hala neden evlenmedikleri de merak konusu.
kariyerinin başlarında video kliplerde de boy göstermiştir, az bilinen bir meat loaf şarkısı:
bir çok fantazime alet olmuş dünya güzeli bakışlarından şehvet fışkıran hatun kişi.
dudakları zamanın fenerbahçe futbolcusu samuel johnson'u andırır,ha birde mandalina jolie dudakları vardır.

türkiyeyi ziyaretinde hiçisleri bakani idris naim sahin in, karsilikli görüsmeleri esnasinda neredeyse içine düsecegi afet-i devran. bir ara gözlerimin önünde söyle fantastic bir sahne canlandi. angelina jolly birdenbire, bir dudagi yerde bir dudagi gökte bir dev anasina dönüsüyor ve idris naimi ham hum saralop yutuyor... tabi nerde bizde o sans diyip hemencecik titredim ve kendime geldim.
ruh güzelliği aynı zamanda fiziki güzelliğine de yansımış abd'li başarılı oyuncu
gia filmi ile aşık olunan kadın. asi rollerin kadını ayrıca.
2014 yılında vizyona girmesi beklenen maleficent adlı filmde kötü kalpli cadıyı canlandıracak olan, güzelliğinin yanı sıra yeteneğiyle de takdir kazanan amerikalı oyuncu. gençliğinde kertenkele toplamak gibi bir hobisi olduğunu açıklamıştır.
meme kanserinden korunmak için memelerini aldırdığı açıklanmıştı.
yeteneksizliğin vücut bulmuş hali. bazılarını efsunlamış görünen güzelliğini ise estetik operasyonlara borçlu olduğunu mısırdaki sağır sultan bile duydu.

ayrıca, elde etmesinin mümkün olmadığını bilmenin rahatlığıyla "x benim olsa, hetero olurum." diyenler, boş yere kendinizi üzmeyin totemin de bir sınırı var.