artık gay dating sitelerde pipi fotoğrafı görmek istemiyoruz kampanyası

3 pipiye kadar serbest bırakılmalı bence. biraz esnetmekte fayda var, kökten çözmek pipi görmek isteyenler için haksızlık olur. sevmiyorsan bakmazsın olur biter.

(bkz: karşıysan hemcinsinle evlenmezsin olur biter)
kesinlikle katılıyorum. pipi, kalça görmekten irite oluyoruz resmen. okey vücut gösterip dikkat çekmeye çalışıyor insanlar ancak, güzel bir yüz fotosuyla ve samimi sohbet ile de dikkat çekilebilir diye düşünüyorum
desteklediğim kampanyadır. yıllar evvel romeo'da takılırken tanışmıştım böyle bir abiyle popo resmi vardı profil fotoğrafında. altına da "götçüler gelmesin" yazmıştı. şimdi abi, sen popo resmini koyarsan sana götçü de gelir normal olarak. ya da pipi fotoğrafı koyup aşk arayanlar, kaliteli muhabbet aradığını söyleyip naber nasılsından sonra "kaç cm" muhabbeti döndürenler.

yani, bana kalırsa sorun fotolarda değil bizlerin birbirimize karşı tavrımızda.
hornet'te şikayet edilince profil askıya alınıyor, romeo'da malesef mümkün değil çünkü her şey serbest. madem sik görmekten bıktınız islami evlilik sitelerine yönelin; orda sik ya da göt deliği yok.
dört pipi bir popoyu götürüyor mu?
çok da rahatsız edici değil. adı üstünde dating. öncelikli amaç belli.
bence de gereksiz bir kampanya,sonuçta herkes kafasındaki ilişki şeklini orada bulabiliyor dolayısıyla başka insanların arayışlarına yönelik fotoğrafları engellemeye çalışmak insanları kısıtlamaktır
gösterip vermemeleri de etken olabilir mi diye derin düşüncelere salmış kampanya.
katıldığım kampanya.o çüklerinizi nasıl o kadar büyük,o popoları nasıl o kadar gügel ve o cılız halinizi nasıl kaslı gösterebiliyorsunuz ?
allasen derhal yasaklansın.yanıltıcı reklam yapıp beklentiye sokmayın insanı!!
iyi de kampanyayı nerede yapıyoruz. ne change.org adresi verilmiş ne de pipi,popo resimli dating sitelerine gönderilecek bir yazı yazılmış. pipi,popo sevmiyorsan yazma arkadaş engelle, pipili,popolu hesapları.