ayı sözlük'ten sevgili yapacak yazarlara tavsiyeler

kimse galiz duygularla saplantı haline getirilip platonik bir savaşın konusu olacak kadar değerli değildir, bazı şeyleri içinizde büyütmek yerine direkt açılın en fazla reddedilirsiniz. ilk ve en önemli tavsiyem bu.

1. ileride ayrılık ihtimaline binaen bu yazarla aynı platformda yazmaya devam edeceğinizi düşünerek hareket edin. malum şimdi hoşlanıyorsun ama ileri de bu hislerin nefrete dönüşebilir. ancak ayrılık halinde düşmanca tavırlar takınmaya gerek yok.

2. yazılarını beğenmekten öldüğünüz ve fiziken de size cazip gelen bir yazarın sizi gerçekten isteyip istemediğinden, sevgilisi olup olmadığından emin olun.

3. sözlükte mavi boncuk dağıtan tüm yazarlar benim bebeğim ya modunda dolaşan ilgiden hoşlanan yazarları iyice tanıyın öyle karar verin.

4. ani karar vererek ben bu adamı cidden seviyorum demek yerine bazı şeyleri zamana yayın flört imkanınız varsa bunu kullanın yoksa uygun zamanda bir araya gelmek için mantıklı kararlar alın.

5. duygusal düşünmeyen ve dürüst şekilde sadece seks amaçlı takılan yazarları duygusal saplantılarla sevmeyin, üzülürsünüz. onun yerine uzaktan sevin haberi bile olmasın. tabi platoniğe dönüştürmemek kaydıyla.
tek tavsiye vardır: gel sen bu işten vazgeç.

yıllardır varlığını sürdüren siteler var. ordan birileriyle tanışıp görüşmeyi dene.
sözlüğü boşverin.
sevgili istiyorsanız ve üstüne üstlük kültürlü olmasını istiyorsanız, eski gazeteleri kovaya koyun, su ekleyerek bir gece bekletin. ertesi gün suyu süzün ve ıslak gazeteleri ezerek hamur haline getirin. maçoluk terciniz ne kadar fazla ise o kadar ahşap tutkalı katarak iyice yoğurun. sevgilinizin ten rengi tercihinize göre istediğiniz boyayı katabilirsiniz.
kalıp olarak, vitrin mankeni ya da canlı manken kullanabilirsiniz. mankenin üzerini iyice bu hamurla kaplayın. sabırsızlanmayın, kurumasını bekleyin. eğer canlı manken kullanıyorsanız burnunda boşluklar bırakın ki başka bir taraftan nefes almaya çalışmasın. kuruduğunda nazikçe kalıptan ayırın.
voila! yeni sevgiliniz hazır.
ne kadar kolay değil mi yazarcanlar.
not: herhangi bir aksiliğe karşı ya da zamandan kazanmak için, hazır yapılmışını önceden masanın altında mutlaka bulundurun.
altında komikli şakalı giriler barındıran başlıktır efendim. *
ayı sözlükten'den sonra virgül var mı acaba diye sorguladığım başlık olmuştur. anlam değişiyor da biraz.
ne olursa olsun yapmayın diye tavsiye vereceğim başlıktır.
ileride ne olacağı belli olmaz.belki reddedilirsiniz,o zaman nasıl aynı platform da yazacaksınız? ya da yazabilecek misiniz? ya da sevgili oldunuz ayrıldınız,yine aynı dert.adam mı veya kadın mı kalmadı.
sözlükten sevgili hatta sex partneri bile yapmayın.
ama arkadaş yani normal arkadaş edinebilirsiniz,bunu tavsiye ederim bak.
bu yolda başarılı olur musun olamaz mısın bilmiyorum ama lütfen reddedilince çirkefleşme. olabilir.
sevgili yapmayın. ulan sevgili yapılır mı hiç!
gerçekte ne istediğinizi gerçekten söyleyin, anlatın, yazın. cinsiyet, cinsel yönelim, cinsel kimlik gibi farklı kavramları birbiriyle karıştırıp şiftleyerek anlatmanın bu gibi (sevişmekle ilgili) meselelerde suları bulandırmaktan başka bir işe yaramayacağı; göt deliğinde yaşam felsefesi aramamak gerektiği benim görüşlerimdir.

serin bir nevresim çarşafının altında sarılıp uyuyun, bir de onu tavsiye edeyim diyecektim fakat buraya (öncelikle) sevgili yapayım diye değil de kendim gibi insanlarla bir şeyler paylaşmak için geldiğimden, sevgili yapmak isteyenlere bir şeyler tavsiye etmeyi ancak kurduğum düşlere bağlayabilirim.