ayrılık mesajı

şimdi sırası değil, gerçi hiçbir zaman sırası olmuyor ama ben yinede yazayım.
dün bir şey farkettim, geçte olsa sonunda dank etti. biz sadece birbirine değer veren iki dostuz. arada sırada birlikte olan iki dost. birde birbirimizin suratından neyimiz olduğunu anlıyoruz o kadar.
ne daha az bir şeyiz nede daha fazlası olabiliriz.
nikah konusunda da ciddiymişsin. dun söylediklerin gayet mantıklıydı ,sonuçta mutlu olacaksan bu saatten sonra başka bir macera aramanın alemi yok. o kadın seni gerçekten seviyor. ona kızdığım tek şey, sahip olduğu kişinin, hayatında olduğu kişinin farkında olmaması. maddi olarak değil, maddi olarak fazlasıyla farkında. manevi olarak sahip olduğu şeylerin farkında değil. en basitinden sana sarılıp uyumanın bile ne kadar değerli bir şey olduğunu bilmiyor. bildiğini zannediyor ama bilmiyor. kimseye hesap vermeden elini tutabilmenin yada canın sıkkın olduğunda, ağladığında sarılıp teselli edebilmenin ne kadar değerli bir şey olduğunu bilmiyor mesela. bunun gibi sayamadığım daha bir sürü şey var, ama anlayacaktır. sonuçta benim aksime yaratılışı itibariyle bunlara ve topluma fazlasıyla uygun bir fizyolojiye sahip.
ha niye böyle bir mesaj attım, gerizekalıyım çünkü. hayır tabii ki de ondan değil. normalde yüzüne karşı söyleyemiyorum ya böyle şeyleri, ondan.
birde bu ara yine fazla gelip gitmeye başladım rahatsız etmiş olabilirim evdekileri, o yüzden tekrar ortadan kaybolacağım. fakat bu sefer temelli. hemde özlemek iyidir diyorsun ya, biraz da ondan.
sen özlesen de söylemezsin gerçi ve yine kesin en çok ben özlerim ama...neyse uzattım. her şey için çok ama çok teşekkür ederim. bütün tepkisizliklerin için, bütün ağlatmaların için, bütün can yakışların ve gözümün içine baka baka gidişlerin için. yine de kendine iyi bak olur mu. bu sefer gerçekten hoşçakal.
seni hala sikmek istiyor olsam da götün kadar değerli bir beynin olmadığı icin beynini sikmek gibi olmasın ama eehh be siktirip gidiyorum iste amına korum boyle ıstırabın göt lalesine bak emir kulun muyuz lan pic oh be özgürlük gibisi yok.. diyemedim ya la.
teknoloji yardımıyla yazıldıysa henüz bağlantının kopmadığını gösterir. en kötü ihtimal instagramda takipleşilir.
sene yine çok sene. başrolde ben. sevgilinizin bilgisayarı yok. zaten o devirde internet bu kadar yaygın değil ve herkeste bilgisayar yok. ben şımarık ve dayaklık birisiyim. ayrılıyorum senden demeyi götüm yemediği için hotmail üzerinden ayrılmayı düşündüm. işin boktanlığı maili atıyorum ama arkadaşı çıktısını alıp sevgiliye veriyor. artık nasıl bir manyak iletişim şekliyse bilemiyorum. tabi önce arkadaşı okumuş sonra da kendisi. neyse iki yakam bir araya gelmiyorsa bu yüzdendir diye düşünüyorum.
-zaten arkadaş gibi takılmaya başlamıştık. ayrılıp, hayatımıza çıkacak insanlar için engel oluşturmasak mı?
+ tamam kanka.

(bkz: happily ever after)