bear erkek zayıf birisiyle beraber olur mu

ben zayıf biriyim ama dolgun kilolu bear erkekleri seviyorum. ama bakıyoum bu bear camiası hep kendi gibilerine bakıp benim gibi zayıflara pas vermiyorlar. gerçekten bear erkeklerden hiçbirimi zayıf sevmez. ben de ne yapayım böyle kilolu dolgun erkekleri seviyorum
(bkz: insan kendinde olmayanı ister)
(bkz:ay olabilir mi öyle bir şey lütfen olsun çünkü)

insan kendinde olmayanı ister diye bişey yok. öyle olsa hiç birimiz kendi cinsimize bakmazdık. ama bir zayıf olarak benzer durumdan ben de şikayetçiyim. ya biraz biz zayıfları da sevin ama ya. lütfen ama ya.
olur tabi neden olmasın. beğendiğimiz herkes bizi beğenecek diye bir kaide yok önce bunu kabul edelim. ben bear halimle zayıf kişilerden hoşlanıyorum ve halimden gayet memnunum :) ilgili uygulamada profilimde aynen şu cümle yazıyor.. sizler nasıl burada bear arıyorsanız ben tam aksine chaser arıyorum. dikkat lütfen.. dememe rağmen bear arkadaşlar yazıp tahrik edici cümlelerle benim bu tercihime laf etmiyorlar mı? ediyorlar.. ben anlatmayı bıraktım artık :) kimi insan elma sever kimi insan muz.. bu ayrımın bir izahı olabilir mi?
genel durum bear’ların bear sevmesi olsa da chaser sevenler de var.az oldukları için havada kapılıyorlar yalnız o yüzden elinizi çabuk tutmanız lazım.*
neden olmasın ben chaser seviyorum ben zayıf olması yeterli bear chubby lerle oldum onlarda iyidi fakat chaser tercihim...
bear'ım ve hayatta hiç bir şeye asla demiyorum.
"bağlaç olan de"yi ayrı yazıyorsa birlikte olurum.
olur ama genelde azdırlar herkesin dediği gibi. aslında bear seven chaser sayısı da az o yüzden eşitleniyor gibi. ben de zayıfım ve bearlerden hoşlanıyorum. ağlatacaksınız eski sevgilimi hatırladım sizin yüzünüzden.
ben seviyorum chaser...bear chubby dusmanida olmadim ayrimcilik yanlis
beraber olduğum tüm bearlar zayıf ve fit erkek sevdiğini söylemişti. genelde daddy'ler daddy arıyor 50- yazmasınlar falan.
ben de bear değilim ama bear seviyorum, ama chaser de değilim, bu tamamen kişilerin ruh hallerine bağlı bir durum yani bear seviyorum diye her bear dan hoşlanacak değilim ya da zayıf tercih etmiyorum diye hiç zayıf bir insanla beraber olmayacak değilim ki oldum. bana göre kriterler herkes için geçerli değildir, çoğu bear bear seviyor olabilir ama bu zayıf kişilerle olmayacakları anlamına gelmez.
beğenenler de var dostum merak etme. bununla ilgili bi anımı anlatayım.
tekyonde takıldığımız bi gün kapıdan içeri bi adam girdi. adam ispanyol. ben ve 3 arkadaşımın dibi düştü. adam meğer caser tiplerden hoşlanıyormuş. biz götümüze baka baka mekandan çıkarken, chaser genç bi çocuk adamla takılıyordu.
oran az olabilir ama umudunu kaybetme.