bir eşcinselin başına gelebilecek en kötü şey

idam edilmek hem de hiç bir şey yapmadığı halde sadece feminen olduğu için biraz uzaklara bakın.
etrafındaki insanlar açık seçik hayatlarını yaşarken senin sürekli bir şeyleri gizlemek zorunda kalman, yalan söylemen ve buna alışman.
hastalıklıymış gibi davranılmasıdır öncelikle. onu olduğu gibi kabullenmemek, öcüymüş gibi davranmak. onlara göre kendileri normal, normal denen kavramın da gerçekliği yok aslında. sadece sürü gibi sürekli aynı şeyi yapan, diğerlerini taklit eden demektir.
whatsapp gibi sosyal paylaşım alanlarında hata ile almanya'dan akrabaların bile bulunduğu aile grubuna kimliğini belli edecek paylaşım yapmak. çok iğrenç bir durum olmalı. düşmanımın başına gelmesin.
dışlanmaktır. hem de insan olarak kimsenin bir üstünlüğü olmamasına onun da insan olarak daha alçak bir tarafı olmamasına rağmen. sadece kimliği sebebiyle dışlanmaktır.
herr yerden dışlanmak özellikle de ailen tarafından
başka eşcinseller tarafından dışlanmak. gerçi ben onlara çakma eşcinsel derim hep.
bir kadın tarafından aldatılması..
türkiye'de yaşıyorsa, eşcinsel olmak.
ya şimdi türkiye'yi kötülüyorsunuz da bunun pakistan, endonezya, çin, afganistan ya da iran gibi yerleri de var. şükredin halinize demeyeceğim ama bunları da düşünmek lazım. evet kötü şeyler bizim ülkemizde de oluyor. çok baskı var üstümüzde ama bu baskıyı kurmalarına da biraz biz sebep oluyoruz.
konuya dönersek ishal şekilde ilişkiye girmeye çalışmak kötü olsa gerek.
herkes başına gelebilecek en kötü şeyi ancak kendinde ölçüp derecelendirebilir. hayatta her şey olası. kötülükte sınır yok, kötülük olması için de eşcinsel olmaya gerek yok.

kendi açımdan düşünürsem aşık olup hayatıma biri girmesi başıma gelmiş, gelebilecek en kötü şey. ne yapar da bu kadar kötü olur demeyin. bomba olup üstüme patlamadı ama dolaylı olarak yüreğime dokunduğu anda domino taşları gibi hayatımı son taşına kadar yerle bir etti.
kıl dönmesi ameliyatı olmak.
kesinlikle dışlanmaktır net.
isteğinin dışında başkaları tarafından ifşa edilmek ve bunun sonucunda zor duruma düşmek.
  • /
  • 2