chris pratt

son günlerde guardians of the galaxy filmindeki rolü ile gündemde olan, parks and recreation dizisinde andy dwyer karakterini canlandıran pek sevimli aktör.

seksi resimleri için tıklayınız * *
kendisi normal, hatta baya göbekli böyle goofy bir şeyken guardians of the galaxy için vücut kasıp ağzımızın sularını akıtan bir şeye dönüşmüştür. ayrıca da scary movie serisinden hatırlayacağınız anna faris ile evlidir.

http://www.buzzfeed.com/rachelzarrell/ch...
parks and recreation i izlememin başlıca nedenidir. ikinci sezon sonlarında sevimlilik sinirlarini zorlayan yakisikli aktor ucuncu sezon baslarinda grafiklerden tasmis, izleyenleri cigliklar icinde birakmistir*
gercekten ara ara garip sesler cikariyorum bu adamın sevimliliklerini izledikçe.
yavru köpek sevimliliğinde, bir zamanların tombiş, şimdinin kaslı aktörüdür. parks and recreation'dan sonra guardians of the galaxy'de de güldürmeye devam etmiştir.
bir insan hem tatlı, hem yakışıklı, hem komik, hem seksi nasıl olur sorusuna "beyle" şeklinde cevap verir niteliktedir.
şimdi dürüst olalım, tombiş iken bu kadar popülaritesi olmayan bir adamdı. yalan değil, çekici yüz hatları ve maviş gözleriyle zaten göze çekici gelebilecek olsa da daha çok şapşallıklarıyla öne çıkıyordu. kaslanması ise her kesimden, herkesin hayallerini süslemeye başladı. buradan ne anlıyoruz? böyle yüzü seksi-sevimli bir bey bulunduğunda göbeğine takılmaksızın kendisi bırakılmamalı, bakınız sonra değere biniyor(sen akıllı yatırımı biliyorsun anna!).

neyse, huylu huyundan vazgeçmeyeceğinden yine kendisi türlü türlü şebekliklere devam ediyor. mesela şurada topuklularla koşuyor kendisi.ya da şurada bir towie tiplemesi -
jurassic world'de oynamış sevimli ve seksi aktör. nasıl bir oyuncu olduğunu pek de önemsemiyorum.

vücudum hazır;
karanlıkta çok benzediğim oyuncu ama zifiri karanlık olacak...kapkaranlık
aslinda evlilik kurumuna inanmiyorum ama kafamdaki ideal koca imaji tam olarak bu adam. neden boyle dusundugumu bilmiyorum.
bbc'de jennifer lawrence'la çıktıkları bir şovda transfobik "şaka" yapmıştır. yapmasaydı keşke.
passengers'ı bir kaç kez izlememe sebep oyuncu. çok dadlı yavşukluca.
passengers'ta anne hathaway ile birlikte mükemmel bir performans sergileyen oyuncudur.

ne biçim gaysem artık, anne hathaway için izlerdim filmi.