dar kotlu gayler

giyilmesi kolay olmasa da rahattır hoşdur bacım...
asla içinde bulunmadığım durum. ne o öyle aranır gibi. sanırım bu yüzden bakirim.
içine girebildiğim yegane pantolonlar...
emoları andırırlar, iticidirler.
85 kilo ve üstünde iyi durur
kelimenin tam anlamıyla götüne güvenen gaydir.
skinny bir gaye çok yakışıyor. tabi nasıl giyildiği de önemli. skinny kot deyince aklıma gelen sid vicious oluyor kesinlikle.
sevilesi giyilesi insan icadı, özerk bi cisim.. *
slim ve skinny olarak ifade edilen jeanlerin sadece gaylere özel olduğunu sanan absürd zihniyettir.
hayatlarında bir sevgili olduğundan emin olduğumuz gayler. bana sakın o pantolonları kendilerinin çıkardığını söylemeyin, yatağa sırt üstü uzanıp sevgiliye çekiştire çekiştire çıkarttırıp konuya girmesini beklediklerini bilmeyen yok.
hayatlarında bir sevgili olduğundan emin olduğumuz gayler. bana sakın o pantolonları kendilerinin çıkardığını söylemeyin, yatağa sırt üstü uzanıp sevgiliye çekiştire çekiştire çıkarttırıp konuya girmesini beklediklerini bilmeyen yok.
bu gruba dahilim; 120 kiloyken de giyiyordum yine giyiyorum, sanırım 20 kilo olsam yine de giyerdim. evet, önceden skinny jean gibi iddialı vb giyim ögeleri gaylerle anılırken şimdi (sözde) hetero ağır abiler bizden daha çok giyimine-kuşamına bakınıyor. kızmıyor da değilim zira gaydarımın ibresi şaştı, aseksüelliğe doğru gidiyorum. neyse, doğru kesim ve kumaştan olan jean kurtarıcıdır, burada da her şeyde olduğu gibi insanın kendisini bilmesi hususu geliyor. kalçaya, alt-üst bacağınıza göre belki slim diye geçen, yine kalçaya oturan ancak biraz daha rahat ve bacak kesimi de yine öyle olan kotlar da tercih edilebilir, özellikle de kilo fazlasıyla 120 kiloyken bile göbeği kamufle edemeseniz de en azından bacaklarınız sütun, birazcık da kolon gibi gözükerek daha iyi bir görünüm elde edilebilir. zira çok da zayıf beylerde çırpı bacaktan ötürü skinny jean daha çok cin ali bacağı görüntüsü çizerek pek de hoş durmayabiliyor gözlemlediğim.

ha derseniz ki ben bunları hiç giyemem çünkü ''maskülen'' erkekim, o zaman biraz daha harem pants diye geçen, alta doğru boldan dara inen bir görüntü çizen tapered modeller de kullanılabilir. yeter ki emanet gibi durmasın ne giyerseniz üstünüzde çünkü en kötüsü o.

ha bir de açıkcası iyi-kötü yıllardır giyiyorum; giymesi çok değil ama çıkartması zaman zaman zor olabiliyor. denildiği gibi yanımızda yardımcı olacak bir bey de yok genel kanının aksine...

ve son olarak,
giyiniş tarzı kadın eşcinsel bireylerden çok erkekler için ayrı bir zulüm oluyor toplum sağolsun.

kadın örneğin saçı kısa, bol pantolon vs giyindiğinde ya "erkek fatma" ya da "ağır abla" oluyor. ama bir erkek dar pantolon giyince "ibne" "gay" damgası vuruluyor. oysa hiç dar giyinmeyip gay olan bireyler de var.

eşcinsel bir erkek arkadaşım ile yürüyoruz mesela. gören herkes ya tip tip bakıyor ya da laf atıyor. açıkçası ben görsem model felan sanardım. kadınlardan daha güzel giyiniyorlar valla helal olsun. işte toplum bakış açısı..

nasıl rahat ediyorlar, nasıl seviyorlar ise öyle giyinsinler.
uzun boylu sülün gibi zayıf, vücut kıvrımlarını hakkını vererek dolduran jean giymiş; görüldüğü yerde işimi gücümü bırakıp kendisine baktıran geydir. tabi bu manzarayı tamamlayan güzel gülüş, gösterişli bir yapıda olması, ayakkabı ve diğer parçaların uyumlu olması gibi tonla etmen var.

evet herkes dar kot giyer özetle, çoğunu fark etmeden yanından geçer gideriz; bazılarından gidemeden kalırız öylece.