drama queen

akla tırabzan kenarında konuşlanmış, kronik intihar çıkartmalarıyla hayatına yön, başka hayatlara azap vermeye çalışan, hırslı ve kırılgan karakterlere bürünmüş ve bunları duruma göre iyi kullanan insan suretlerini getiren tanımlama. gaylerin profil sitelerinde altını koyu koyu çizdiği no drama kavramının yaratıcıları.
acıların kadını bergenin ingilizce ismi de diyebiiriz...
2007 eurovision şarkı yarışmasında danimarkayı temsil eden şarkı
en sevilen mod bu mod. acıların kadınıyım demenin bir başka yöntemi.
genelde en sevilmeyen ve itici gelendir.
bir dönem,bu sözlükte bazı kişilerin bana pek yakıştırdığı lakap...

ayyy allahım ne komiksiniz...

gudubetler sizi...
efendim sözlükte de bulunmakta olduğunu tecrübelediğim karakterdir. ufacık şeylerde bir mağdur edebiyatları, bir yaptım ama bir sor niye yaptımlar, bir ben öleyim o zamanlar şunlar bunlar.
(bkz: laf sokmalı entry)
özellikle lezbiyen ilişkilerde 2 tarafın da kadın olması nedeniyle ilişkide drama çoktur. ama illaki bir taraf daha bir drama queen dir. herşeyi üzerine alır, yanlış anlar, kıskançlık yapar kavga çıkarır vs vs..işin özü bu tipler kavgayla beslenir.
türkçe meale çevrildiğinde "dram" ve "kraliçe" gibi asla bir araya gelmemesi gereken iki öğenin, zorla kaynaşmasından doğan beyin sikertici bünye.

karşı tarafı dinlemeyişi, yaptığı şeyin yanlış olduğunu bile bile tekrar ve tekrar yaparak kendini yok edişi, anlaşılma kaygısı ile hiç tanımadığı insanlara bile kendini anlatarak ezik bir düzlemde seyredişi; bu çakma kraliçelerin kendini ele veren davranış kalıplarıdır.*

dünyaya, başkalarına kabir azabı yaşatmak için atıldıklarına dair güçlü karineler mevcuttur.
ay bu tipler insan yaşam enerjisini emen kara delikler gibi çevren de dolaşırlar.asık suratlarıyl sanki tüm dünya bunu sikmişte parasını vermemiş gibi.çekilmez,aksi,lanet.tamam bizde arada depresif dalga frekanslarına takılıyoruz da akşama kadar tarlası yanmış köylü gibi bi yere çöküp anasını kaybetmiş gibi böğürüp aval aval bakmıyoruz insanların yüzüne.
hadi kalk dışarı çıkalım havan dağılır dersin yok canım istemiyot modum da değilim gibi cümlelerle sizinde moralinizi bozarlar.en iyisi bunları ölüme terk etmektir.başka türlü yoksa sizde onun gibi olursunuz.
habire götten sorun üretip kendi yarattığı paranoyaya ağlayan kezbanlardır.
(bkz:sabire meltem banko )
sizde yaratacakları etkilerin tam sıralı listesi için harry potterdaki ruh emicilerin özelliklerine bakabilirsiniz.
eurovision şarkı yarışması'nda 2007 yılında dq tarafından seslendirilen danimarka'yı temsil eden şarkıdır.