duş jeli

aromatik kokularıyla duş almayı keyifli hale getiren vücut şampuanı. ama kesinlikle bir mastürbasyon aracı değildir. işiniz bittikten sonra sızım sızım sızlatıyor oranızı.
duru gurme serisi insanı banyodan çıkartmaz, kendi kolunuzu bacağınızı yeme hissi uyandırıyor.
sadece duştayken kokan, sonrasında bir numarası olmayan, palmolive'in ayda bir yenilenen formullusunu çıkarttığı overrated köpük.
mastürbasyon esnasında bir bulaşık deterjanı kadar acı vermez inanın..
bazen klasik koşullanırız bu kokuya, duş alırken yalnız değilsek, sonraki yalnız alınan duşlarda o koku hep onu hatırlatır, hele de bir daha beraber aynı jel kullanılmayacaksa, suyu kapatarak da duş alınabilir.
lush'daki versiyonları orgazmik olan kokulu vücut şampuanı. öylesine kalıcı olanları varki, günboyu tuhaf bir mayhoşlukla dolaşabilirsiniz...
banyoda uzun süre kalmamı sağlayan mükemmel bir yoğunlukta aromalı kokusu olan mükemmel buluş.
hem duş jeli hem de şampuan olarak kullanabilen türleri vardır, böyle bir ürün bulduğumdan beri hayatım değişti.

"shower fitness" mi ne, öyle bir adı var ama şu an kalkıp bakabilecek durumda değilim, ismini bir ara eklerim, herkese tavsiye ederim.
eğer konu duru gurme ise her markete uğradığınızda kapağını açıp koklamanıza, ağzınıza döküp yemenize sebebiyet veren titizlik ürünü. diğerleri göre pahalı olduğu için koklamakla yetiniyoruz biz fakirler.
renk renk banyoda çok güzel durur, lush ve body shop'tan alınanların yanında en sevdiğim koku ve tarz hep kiehl's'dedir.
kesinlikle duşta sabuna tercih etmeyeceğim, bende temizlikten çok her tarafımı vıcık vıcık hissettiren, bir türlü temizlenmiş hissetmediğim banyo ürünü.