en yakın arkadaşın sevgilini elinden alırsa

ya ben sadece arkadaşa suç atamıyorum bu durumlarda demek ki adamı mutlu edemedim ve de onun da gönlü vardı ki gitti. suç biraz da sevgili de. hele şu dönemde başıma gelse direkt suçu kendimde ararım. kesinlikle karşımdakini mutlu edebilen yapım yok sorry
hayrını görsündür.
ağızlarının payını verdikten sonra ikisinide hayatımdan def ederim.
ee ne zaman threesome yapıyoruz gençler? diye soru yöneltip ikisini fiilen mikme yoluna giderdim.
(bkz:fakiriz ama salak değiliz)
biraz da sevgilide biten olay o da yakın arkadaşa yüz vermesin. hep mavi boncuk dağıtma temelli olaylar bunlar.
bizim camiada olması en olağan aktivite. iki erkek libidosu çapışınca kaçınılmaz oluyor, benim arkadaş çevremde ayı seven olmadığı için ben o konuda rahatım, benim kaslı, atletik erkek seven arkadaşlarımın hiçbirinin benim erkeğime sulanma ihtimali olmuyor. ayı severseniz, ayı sevmeyenlerle arkadaşlık edin kafanız rahat etsin, siz sağ ben selamet.
(bkz:rica etsen verirdim) aşırı can yakan bir olaydır üstelik kendilerinin salakca bir klişe ile yüzsüzlükte çığır açmışlığı vardır"tek suç benim mi?"saol kanks mukemmel açıklama.
bir süre kendime gelemezdim herhalde çünkü böyle durumları çok takarım kafama. kendimi suçlayabilirdim bir süre suçum olmamasına rağmen. eğer bir sevgilim varsa onu elimde tutmak gibi bir derdim olmamalı çünkü. bunun için özel bir şeyler yapamam. neyse, şu anda gay bir yakın arkadaşa sahip olmadığım, ayrıca sevgili olabileceğim birinin de yakınlar da olmaması sonucu düşünmemin gereksiz olduğu durum.
hiç siklenmemesi gereken durum, zaten ne sevgilim dediğin sevgilinmiş ne de en yakın arkadaşım olarak gördüğün arkadaşınmış. gölge etmesinler başka ihsan istemem.
ceza niyetine kendisini sikerim... nasıl ama ;)
yakın arkadaşımı sevgilisinin elinden almak istemek de bu başlığa uyar mı?
  • /
  • 2