erkeğin memesini emmek

sevdiğim bir etkinlik. karşımdaki ''memelerimden süt getir.'' dediği zaman azarım net.
bir orman. sık. dalları birbirine karışmış. toprağı görmek zor. ve bu orman içerisinde iki zirve, dağ, birer yanardağ gibi sıcaktan kararmış ve ateş saçıyor. her an patlamaya hazır, enerji dolu. ve bu enerjiye aç bir bulut. dağın üzerinde, yavaşça alçalıyor, sarmalıyor onu. etrafını kaplıyor, dağı yok ediyor, onunla bütünleşiyor. enerjilerini paylaşıyorlar.
emzirmekten hoşlanan olabilir de, olmayabilir de. denemek lazım.
cinsel temaşa bütününde en sevdiğim kısım. var bir meme fetişi bende. daha önceden memelerinden hiç zevk almadığını düşünen kişileri eme eme meme manyağı yapmışlığım var.
hiç emmedim ve emzirmedim .umarım bir gün denerim .
dalından böğürtlen yemektir.
yapılmasını sevdiğim eylemdir partnerim, gögüslerim zaten büyük ben uzay oluyorum emildikçe yemin ederim
yapıldığını hissetmek isterdim bir kere. bence zevklidir
nedense etrafında 1 ay önce kesilmiş kıllarla daha lezzetli olan aktivite. meme ucunu emdiren erkeğin gözlerine bakın. yarım saat önceki o ayı, o hayvan, o öküz bebeğini emziren anne şefkatiyle bakar size. işte bu çok komiktir. fjdıfkdh.
yapmayın çok gıdıklanıyorum, belki de zevk alıyorum ondandır :d
zayıf noktam olabilir. dokunulması bile bir kıpırtıya sebep oluyorken, söz konusu olay vuku bulunca beynim paydosa çıkıyor.
meme uçları büyük ve çıkıksa tadına doyum olmaz...
erkekten hoşlanan bir bireyin deneyimlemesi gereken eylem.
karşındaki erkek sana çekici, temiz, bakımlı görünüyorsa neresiyle temasa geçmek istiyorsan geç. bu işin yazılı kuralı yok.

ama meme ile ilgileneceksen eğer, önce yalayarak başlayıp ardından hafif ısırıklarla devam ettikten sonra emme aşamasına geçersen bence başarıya giden yoldasın.
gay seksin bence en güzel aktivitesidir. şaşırtıcı gelecek ama herkes yapamıyor bunu. ben mesela bana yapılmasından hoşlanırım. bugüne kadar tam anlamıyla hakkını veren yaşça benden oldukça büyük tecrübeli bir adam oldu. iyi yalıyorsa partner sırt üstü yatın ve anın tadını çıkarın. her şeyi akışına bırakın. meme ucu hassastır. emildikçe kızarır, dikleşir ve daha da güzelleşir. sevişme molalarında aynada onlara bakın ve gülümseyin. çok güzel oluyorlar çünkü.
başlığı okurken istemsizce canım çekti