eski sevgililerini anlatan sevgili

senden sonraki sevgilisine seni anlatacak kişidir. derdi nedir bilinmez.
gereksizdir stand by moduna almak gerekir
eski sevgilisini unutamayan sevgili. uğraşma, siktir et gitsin.
yatak performansını anlatmadığı sürece sıkıntı yaratmayan sevgilidir.
her ilişki insanı biraz daha olgunlaştırıyor. böylece kişileri zırıl sevgili modundan uzaklaştırıyor. bu tecrübeleri illaki yaşamak mı gerekiyor. belki örneklendirilerek ve anlatarak faydalar sağlanabilir. eski sevgiliyle seks maceralarını anlatmadıktan sonra hiç bir sıkıntı yoktur.
bana ne amk tepkisi uyandırır en sonunda. kendini anlat eski sevgilini çok merak edersek sorarız
muhtemelen eski sevgililerin- nasıl hep denk geliyorsa- suçlu ilan edileceği anlatıdır. ya aldatmışlardır, ya terkedip gitmişlerdir ya da kıymet bilmemişlerdir. biraz da gaylerin kendilerini aklama politikalarının uzantısıdır. hiç anlatırken kendisini suçlayanını göremedik.
takilmamasi gerekilen durumdur.yeni sevgiliye gelmesini saglayan insanlardir.her bir insan bir hayat dersidir ve insani ister istemez olgunlastirir.gereksiz kiskanclik triplerine girmek yerine sevgilinin tecrubelerinden yararlanmak daha mantiklidir.
ağzına sıçılır siktir basılır. net!
sevgilimin veya benim eski sevgililerimiz yok ama yattığı kişileri anlatmasını isterdim. sevgilisi olsa onlarıda anlatsın isterdim. şuan benimle, geçmişte yaşadıkları yüzünden benden kaçacak değil, ama geçmişten bugüne olgunlaşmasında alışkanlık edinmesinde mutlaka roller oynamışlardır, zevkle dinler kıskanır ya da imrenirim. önemli zamanlar ya da güzel zamanlar geçirmişlerdir, kötü bir şey değil bu. benden ayrılacak olsa bile beni unutmasını istemem, güzel veya kötü anlarımı hatırlasın isterim, geçirdiğimiz o zamana saygı duysun hayatında bir iz bırakmış olayım isterim. başkalarıda ister bunu o yüzden o anlatsın ben dinlerim.