fahrettin koca

partiye ne dersen de ama bu adam gerçekten hakkıyla çalışıyor. ego sıfır ve gerçekten işini yapıyor. bu kadar dünya da salgın hale gelen hastalık türkiyede en aza insin diye uğraşılıyor sayı vs bilmem mantıklı olan da bu verilmemesi nasıl bir kaos olacağını tahmin edebiliyorsunuzdur umarım
lösemili çocukların ve bağışçıların kurduğu hastaneye ruhsat vermeme nedenini halâ anlamış değilim neyse konumuz koronaydı.

edit: ön yargım vardır diye düşünüp biraz daha okuyayım bakan hakkında bilgi sahibi olayım demeseydüm keşke. medipol hastaneler zincirini bilirsiniz sahibiymiş kendisi ve uymadığı halde bütün medipollere ileri düzey hastane kategorisi atamış. atatürk orman çiftliği, ankara tren garı gibi kamu alanlarını hastanesine alan dahil eden işleri de var. anlayacağınız bakanımızda yok yok..
bu kadar övgü almasına gerçekten şaşırıyorum bu bakanımızın.
ülke’de birilerinin işini yapıyor olması bu kadar abartılacak bir durum mu? bilemiyorum ayten.
üstelik işini yüzde yüz iyi yapıyor da diyebilir miyiz?
yurtlarda karantinaya alınan insanların üst üste ahıra tıkar gibi bir arada tutulması ne kadar önleyici bulaşı? bu insanlar kendi aralarında birbirini enfekte edip bir şekilde salıverilecek ve tehlike kat kat artmış olacak.
daha bugün annemin kolundaki alçıyı çıkartmak için gittiğimiz hastanede,sağlık çalışanlarının 7 tane pozitif hasta teşhis ettiklerini öğrendik. (annem sağlıkçı olduğu ve eski hastenesi olduğu için eski çalışma arkadaşlarından öğrendi).
neden rakamlar gizleniyor?
neden hala yurtdışından bilmem kaç bin insanı (ki bunların büyük çoğunluğu geldiği yerde yaşayan insanlar) hala ülkeye sokuyoruz?
sokalım sokalım da böyle karantinaya almakla bu işin önüne geçilmez.
gündemin odağını bir şekilde bu olaya çevirmek için kullanılan bir maşa kendisi.
daha bugün sunulan corona virüsü ile ilgili alınacak önlemler önergesi neden reddedildi?
neden umre’den gelip karantinaya alınan insanlarla ilgili twitler,yazılar,paylaşımlar kaldırtıldı?
soracak çok soru var aslında.
yarım yamalak iki iş yapınca işini layıkıyla yapıyor olmuyor maalesef.
kendisini hiç ama hiç yeterli görmüyorum önlemler konusunda.
dün gece "güzide sofi" olayı patladıktan sonra hemen paralı trollü gelmiş burada övmüş kendisini.

bu ülkede yobaz yandaşlar bizden daha "insan". bunların samimiyetine de yaptıkları işe de inanmıyorum. italya'dan hiçbir farkımız olmayacak, olay yineliyorum çok kötü yönetiliyor.

neymiş karantinaymış. torpili olana yok, torpili olmayanı da zorla bir binaya tıkıyorsunuz yemek alanları ortak, ortak oturup kalkıyorlar ama adı karantina! cahiller de gelir çok iyi çalışıyor der! yemiyoruz!

dinciyle yola çıkacağıma çıkmamayı tercih ederim!

edit: (bkz:güzide sofi)
çok şişirilen her şey patlar.
salgın başladığında çılgınlar gibi övülmesini geçtim açıklamalar için basın toplantısı yerine kişisel hesaplarını kullanması sonrası instagram ve twitter hesapları 1 ayda yüzbinlerden 5-6 milyonları bulmuş.hızla yükselmeye de devam ediyor.büyük bir kısmı salgını takip için olsa da gereksiz hayranlık besleyende az değildir diye düşünüyorum.
(bkz:fahrettin koca'nın gereksiz övülmesi)
her gördüğümde içimi kıpır kıpır eden başarılı sağlık bakanı.
ayrıca, şu ana kadar süreci çok iyi yönetmektedir. akp'nin kendisi gibi o da başarılı bir bakandır. bence taş atmadan önce iyi şeyleri de görüp alkışlamak lazım.
maşallah süphanallah adam başka ülkelere göre çok iyi çalıştı allah başımızdan eksik etmesin
ne yalan söyleyeyim efenim kovid - 19 olmasaydı ismini bile bilmiyor tanımıyordum bu yönümü seviyorum yani yüksekten bakan insanları tanımamayı bunu diyince de lise köşelerinde siyaset yapan küçük döl israfları başlar ya adamlar bizi sikiyor sen kimin siktiğinden bi habersin bana ne kardeşim politikacımıyım ben kim neyi değiştirdi ki ben neyi değiştiricem. sistem çöktü çökecek zaten.
benim için "korona"bakanindan başka bir şey değildir. son iki gündür dişim ağrıyor. bugün hastaneye gittim. şuanda dış ile ilgili muayene yapamıyoruz dediler. pardon sağlık denince sizin aklınıza sadece corona mi geliyor? sonra da sağlık sistemimiz süper almanya bizi kıskanır.
umarım bir gün tanışabilirim dediğim bakanım.
bakışları ve konuşması çok etkiliyor beni. kendisi ile bir çay içmek isterim. bilgi birikiminden faydalanmak isterim.
sağı solu olmadan gerçekten işini yapan sağlık arkadaşlarının pozitif olduğunu gözü yaşlı anlatan. muhabire tamam kızım diyip ifadesindeki naifliği gördüğüm adamdır. cidden işini seviyor iyide yapıyor şu durumda en iyisi diyebilirim. keşke herkes bu şekilde işini yapsa...
instagramda tip takipçi orantısı en orantısız olan erkek olabilir kendisi.10 milyona dayanan takipçi sayısı tamamen vaka paylaşımının ürünü
.sadece sağlık bakanlığı hesabından da paylaşılabilirdi vaka sayıları.kişisel hesaptan paylaşılması olayın ulusal bir mücadeleden çok politik olarakta bundan faydalanılmaya çalışıldığının göstergesi. böyle bir tutumun olduğu yerde manipülasyonda kaçınılmaz olmazmı diyede düşünmeden edemiyor insan.
yoluna çelişerek devam etmektedir. hipokrat ile anti demokrat arasına sıkıştığına şüphem kalmadı.
fahrettin koca'nın gereksiz övülmesi başlığında da hep bahsedildiği gibi kendisi hükümetin adamı olduğu için gerçek anlamda hiç bir şekilde sağlık bakanlığı yapmadığı, hükümetin sikko gösteriş budalası politikalarının ürünü olduğunu biliyoruz..

akp kongreleri ile ilgili kendisine yöneltilen soruya şu şekilde yanıt vermiş
https://twitter.com/KoronaReport/status/...
övmek için yaşayanlar'ın yeni uğrak noktasıydı bir ara. * öv öv bitiremediniz. son açıklaması da kepazelik.