fuck buddy

kışın yorgan niyetine iyi gidecek mastürbator *
sex yapılan partnerin bumerang laştırılması.
kalbinizin değil ama yatağınızın diğer yarısıdır.
en çekilmez durumlarda en çabuk ulaşılabilir kişidir. avantajlarıda vardır. kıskanmaz, hesap sormaz, rahatsız etmez,anlayışlıdır.
iki taraflı anlayışın tam olması gerekir. hedef= sex....araç=fuckbody.. gerisi=yok..en iyisi=bu
"fuck sız buddy olsa olmuyor mu" diye düşündürendir.
güzel bir uygulamadır ama bir yaşayış gerceği var.
türk olarak yetişip, sistemde farklı şeyler oluyor. yurt dışında sadece pompiş yapıp, arkadaş kalınması oradaki bütün insanların karakterlerine bağlıdır. bizim türk insanı kolay kolay beceremez.

bizim insanımız sadece fuck kısmını güzel yapar, diğeri yoktur.

ben nerden biliyorum, bilmiyorum*
bizim millette bir türlü uygulamaya konulamayan arkadaşlık türüdür, zira mutlaka iki kişiden biri diğerine aşık olur ve selamlaşacak arkadaş olmak bile yük gibi gelir aşık olmayan tarafa.
bu amaçla başlayıp sevgili olduğumda olmuştur bu amaçla başlayıp dostum olanda...
sadece memleketimizde değil dünyanın pek çok yerinde bir tarafın aşka düşmesi çok yaygındır. hatta bu konuya değinen abre los ojos ve hatta amerikanya verisyonu olan vanilla sky adındaki filmler bulunmaktadır.
bir de şöyle bir yanlış anlaşılma vardır ki, eğer bir arkadaşınızla arada sevişiyorsanız, o sizin fuck buddyniz değildir. bu durumdaki kişiler için friends with benefits daha uygun bir tabirdir.

fuckbuddyde taraflar fucking kısmı dışında pek içli dışlı değildir.
biz hangi ara bu kadar yozlaştık anlamıyorum , ulan bi de eşcinseller aşk insanıdır falan derler pu size.asla kabul etmiyceğim ilişki türüdür , aşksız seks mi olur ya? biz eşcinseller irade konusunda hetero kişilerden daha kuvvetliyiz bence ki ne olursa olsun bu fuck buddy berbat bişey.
en başlarda çok iyi anlaşan iki kankanın arasının açılması, araya karakedi girmesi olayıdır. herhangi bir sebepten dolayı, sinirler gerilir, kavga çıkar ve taraflardan biri ağzını bozar.. "fuck buddy... fuck...! get the fuck outta here..!
bir zamanlar can ciğer kuzu sarması olduğunuz kankanız, artık fuck buddy niz olmuştur... üzücü bi durumdur.
sevişmekten başka bir eylemi birlikte yapmadığınız ve duygusal olarak yakınlaşmadığınız sürece sizi hep mutlu eden belki de tek ilişkidir.
eski sevgilinin yeni statüsü.
omzunda aşık olduğun kişi için ağladıktan yarım saat sonra sana harika bir seks yaşatıp tüm acıyı bir süreliğine de olsa çekip alabilecek yegane kişidir.
bundan bir tane edinmek istiyorum. ilgilenenlere duyurulur. *
  • /
  • 4