full aktifleri biseksüellerden ve sadece aktiflerden nasıl ayırt edersiniz

bir kılavuz niteliğinde olmasını istediğim bu başlık altına görüşlerimi paylaşacağım. dilerim diğer pasif/aktif-pasif arkadaşlar da görüşlerini paylaşırlar da böylelikle şu kişilik buhranı yaşayan heterororo kırması full aktifleri hayatlarımızdan tamamen çıkarabiliriz. gitsinler az uzakta oynasınlar.

öncelikle bu tipler genelde "parlak" diye tanımladıkları kılsız erkeklerden hoşlanırlar. her ne kadar romeo'da 18'den büyük kullanıcılar olarak arayış yapsalar bile inanmayınız. zira bu adam romeo'da 14-15 yaşı işaretle-yemediği için 18'i işaretler. hepsinde bir masaj hastalığı vardır. zaten kendisine bir erkek aramaz, kelimenin en iğrenç tabiriyle eski roma'daki veya osmanlı'daki hamamlarda çalışan oğlanlardan aramaktadır. genelde sakallıdırlar. maçodurlar. delikanlılığı kimseye vermezler. iki kelimede sizi gözlerine kestirdilerse kıskançlık krizlerine bile girebilirler. çünkü siz onun malısınızdır. eğer sizi gözlerine kestirdilerse saatlerce yol gelmekten çekinmezler. çünkü adamın ilişkiden anlayışı sahip olmaktır, uğur ışılak zihinliler bu konuda, ve malına en kısa zamanda sahip olmak ister.

bundan emin değilim ama yeni jenerasyonda 20-25 yaş arasında genelde boksla ilgileniyorlar.

ha az önce bunlardan bir tanesine "diyelim ki bir barda tam hayalindeki gibi bir adamla kadın oturuyor. hangisini seçersin?" diye sordum. "kadın" dedi. "o zaman git o kadını bul," dedim ve engelledim.
ben kendisine sorun derim. ne o öyle dedektif gibi bir de tercihini mi çözmeye çalışacam.*
profiline büyük harflerle kocaman '' full aktif '' yazmasıyla ayırt edilir. sanırsın ki adamın yegane tanıtıcı ifadesi bu. reklam sloganı gibi işte; adam tam donanımlı sikici. tüm boşluklar itinayla doldurulacak. ayırıcı başka bir tanıya gerek var mı?
malsa full aktiftir bu kadar.
genellemek istemem tabiki ama çoğunlukla partnerlerinin penisine dokunmazlar, pek penis görmek istemezler. çünkü bunlar kabullenememiş oldukları eşcinselliği sürekli kafaya takmalarına sebep olur. hatta partnerlerinin ereksiyon olmasından bile rahatsız olurlar. popolarına dokundurmazlar, meme uçlarını emdirmezler, elletmezler. biraz sohbet ederseniz zaten bu konulara direk gireceklerdir. yoklayınız.
benden başka herkesin aktif olduğu bu ortamla ilgili tecrübem şudur ki; full aktif olanlar hemen vermeye(pasif olmaya) hazırdırlar ve genelde söyledikleri şudur; ilk defa seninle deniyorum. biseksüel olanlar hem aktif hem pasif olanlardır. karşılıklı elektriğe bağlıdır. sadece akifler "sadece aktiftirler".