genç islami müdafaa grubunun lgbti bireyleri öldürün afişleri

http://ayisozluk.com/lnk/ae8a07

ankara ve türkiye'nin pek çok yerinde asılan afişlerdir

öğrendiğime göre doğruymuş islam dini adı altında cinayeti normal kabul etmek hangi zihniyete uyuyor ?
ciddi düşüncem islam dini bu değil..! yaratılanı sev yaratandan ötürü deyip uygulanan düşünceler çelişkili...

bunun doğruluğunu kabul etmek başka bi bağnazlık ve sığ . kuranda bile masum birini öldürmek tüm insanlığı öldürmekken bunlar bu cesareti nereden alıyor ?

bi yerde de duyduğum gibi şeriat insan eline düşerse şer olur....

allah akıl fikir versin
çakma hadislerle ölüm fermanı veren yobaz zındıkların son teblihi.o çarpıttığınız kitap sizi çarpacak öbür tarafta göreceksiniz.
afişe gelirsek biz doğuştan ölümü göze alıp bu yolda yürüyenleriz.biz akşama kadar ölüm kalım arasında gidip gelenleriz korkmuyoruz.bir yerede gitmiyoruz.alışın burdayız burda kalacağız.
bu lut kavmi ne kavimmiş ki günümüze kadar göçmüş. gerçekten bir göçse de altında kalsalar artık. madem orada allah helak etti o kavmi, o zaman bırakınız da allah görsün işimizi. resmiyete dökülmüş sapıklıkları es geçip bizi helak etsin. resmen kanımı donduran afişlerdir.

(bkz: dünyada tanrılaşmak)
çok önemli hususları atlayan grubun afişleri.
1- lgbti olduğumuzu nasıl anlayacaklar?
2- daha önce insan öldürdüler mi? öldürmenin nasıl bir şey olduğunu biliyorlar mı? biliyorlarsa, bunu devam ettirmeleri, canilik değil midir?
3- insanları öldürüp, tüm dinlerin barış getirdiğine inanacak kadar beyin yoksunları mı?
http://gencislamimudafaa.com/ genç islami mudafaa adında bir islamcı grubun olayıdır. açıkca cinayete azmettirme girisimidir. bu konuda yazmak istediğim çok şey var ama insanda yazacak moral bıraktırmıyorlar.

http://odatv.com/n.php?n=escinselleri-ol...
hani bir insanı öldürmek, tüm insanlığı öldürmekti... bir insanın başka insana olan sevgisinden korkan bunu hayasızlık olarak algılayan ve tanımlayan zihniyet dün sivasta aziz nesine ölüm adı altında kin ve nefret göstererek insanları yakıyordu, elazığda küçücük kıza tecavüz ediyordu, nijeryada boko haram adında kız kaçırıyordu, suriyede ışid adında taş üstüne taş bırakmıyordu, afganistanda taliban ve el kaide adında kadınları dövüyordu... şaka gibisiniz...
ilk okuduğumda "woaaa amk" dediğim sonradan aman tipik dinci zırvalığı diye üstünde durmadığım hede.

zırvalık diyorum çünkü bunlara kalsa dünyadaki insanların yüzde doksan beşi ölmeli. 80 yaşındaki dedeler 8 yaşındaki kızlarla evlenmeli. başı açık kadınlar taşlanmalı. evlilik dışı ilişkiye girenler öldürülmeli. oruç tutmayanlar dövülmeli. e zaten lgbti'leri öldürmek istedikleri de yeni bir haber değil ki, değil mi? sadece yüzümüze vurdular. e bu da görünür olduğumuzu, ciddiye alındığımızı gösterir ki bu da iyi bir haber.

sadece ben devletimden şunu beklerdim, açık şekilde insanları öldürmeye provoke eden bu topluluk hakkında "adam öldürmeye teşvikten" soruşturma açılmasını. sadece benim can sağlığımı korumakla mükellef devlet bunu yapmalı. hadi beni geçtim, her sene bu ülkeye vergisini veren iyi birer vatandaş olmaktan başka hiçbir şey yapmamış ailem için bunu yapmak zorunda. ama nerede bizim devletteki o kimlik?

bir de şey var gençler, tanıştığınız kişilere hemen güvenmeyin. özellikle hornet ve romeo'dan. yobaz bir şehirde büyüdüm. burada bazen yobazların bizim mecraları kullanarak bizlere rüşvet ve şantaj yaptığını duymuştum. hatta döveni falanda. şimdi görünürlüğümüz arttı falan. öyle. evet.
şu olay herhangi bir partinin, örgütün vs hukuki girişimi ile sonuçlanmayacaksa yazıklar olsun.

işin toplumsal boyutlarından ziyade hukuksal mahiyeti daha öncelikli görünüyor. herhangi bir sivil toplum örgütünün bu meseleyi acilen davalık hale getirmesi gerekir. olumlu ya da olumsuz alınacak her sonuç yol haritasının şekillendirilmesine de katkı sağlayacaktır. doğal olarak ilk akla gelen chp, hdp ya da kaosgl gibi oluşumlar oluyor. bunlardan herhangi biri bu meseleyi hukuk zeminine çekme noktasında bu tür olayları aslında birer fırsat olarak görüp harekete geçmeliler.

hukuksuzluk batağına düşen ülkemizde lgbti bireyler üzerinden popüler olma çabası içindeki şakirtlerin yarattığı afişleme. paçalarından akan bokun farkında olmayan zavallılar sürüsü. dernekler bu işin peşini bırakmamalı. her kimse bu şeref yoksunları cezalandırılmalı. fakat bu ülkede gerçekleşmesi çok zor. şeriyat isteyenlerin rahatça yürüyebildiği, insan haklarını arayanların yürüyemediği bir ülke burası! twitter hesaplarını da şikayet edelim.
bu insanlıktan yoksun grubun sosyal medya hesapları, facebook ve twitter yönetimi tarafından kapatılmış veya dondurulmuştur.

(bkz: genç islami müdafaa grubu)
kaos gl ve pembe hayat bugün ankara adliyesinde suç duyurusunda bulunacak. ankara cumhuriyet başsavcılığı da konuyla ilgili soruşturma başlatmış bulunuyor. bu islami müdafaa oluşumunun cihadçı terör örgütü el nusra ile bağlantılı olduğu ortaya çıkmış. chp ve hdp'li vekiller de bu konuyu meclise taşıdılar.
web adresleri erişime engellenmiştir.
lgbti sokak hareketi afişlemelere afişlemelerle karşılık vermiştir.

lgbti örgütlerinin ankara cumhuriyet başsavcılığı bilişim suçları bürosuna yaptığı suç duyurusuna kovuşturmaya gerek olmadığı yanıtı verildi. internet siteleri üzerinde “afişleri tespit edemeyiz” denilirken, katliam çağrısının internet kanunu’nda suç olmadığı bildirilmiş. herkes herkesi öldürsün zaten yahu ne gerek var yaşamaya...
o afişlere cevap olarak, o afişlerin asıldığı yerler bulunup üzerlerine, pembe arka plan üzerine siyah yazı ile hazırlanan şu afişler yapıştırılmıştır;

(bkz: sevmeyelim de taşa mı dönelim)
(bkz: vardık varız var olacağız)
(bkz: duanla var olmadık ki bedduanla ölelim)
(bkz: sen tanrı mısın beni öldürdün)

çok şey söylemeye gerek bile yok yahu mizahımız ve yaratıcı zekamız bile yeter anacım be!
(bkz: helal mi)
lgbt adlı bir kuruluş yok bir defa, kırolar sizi!

sıkıyorsa siz öldürün, başkasına öldürün diyeceğinize. nefret suçu, hedef gösterme, suç işlemeye teşvik ve tahrik bu yapılan. normal bir hukuk devletinde bunun hesabı en ağır şekilde sorulur ama devri akp'de yanınıza kar. şimdilik...
islamı kendilerince çözüp dünyayı lut kavminin hazin sonundan kurtarmaya çalışan mücahitler, yaratılan canı almayı çok severler beyinlerine sıçtıklarım
afişleri "tespit edilemeyeceği" için ve yapılanın internet kanununa göre "suç olmadığı" gerekçesiyle, ankara cumhuriyet başsavcılığınca...

okuyun. midem kaldırmıyor devamına.

suç değilmiş!

http://www.gabile.com/haber/cumhuriyet_b...
bir canlı bomba şüphelisinin tutuklanabilmesi için kendini patlatması gerektiğini dünya hukuk tarihine sokan bir zihniyetten, daha farklı ve adil bir adli işlem beklenemezdi...yakışmış yeni türkiye'ye...
  • /
  • 2