gizli numara

eskiden bir de sadece soluğunu dinletenler vardı.modası geçti heralde artık yoklar *
bizden birini arıyorsa eğer gizli gay hatta gizli ayı denebilir böylelerine.
sinir bozma noktasına geldiğinde operatörü arayıp bu aramalardan kutulunabiliyo.
arandığımda teli açıp:
- aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor. lütfen daha sonra tekrar deneyiniz. dı pörsın yu hev kold ken nat bi riğiç et dı momınt. piliğis tıray egeyn leytır.
demek istiyorum. bakalım o zaman ne yapacak.*
gizli numradan çağrı kabul etmemek için şu işlemi yapabilirsiniz. tüm operatörlerden *253# yazıp arama yapınız. artık biri sizi gizli numaradan aradığında çağrı size hiç gelmeden karşı taraf "aradığınız kişi gizli numaradan çağrı kabul etmemektedir. numaranızı görünür yaparak kendisine ulaşabilirsiniz” anonsunu duyacaktır.

az önce duygularıma yenik düşüp eski sevgilimin sesini duymak için başvurduğum çirkin yöntem. zaten dangalak telefonum numarayı saklamayı bile becerememiş hemen anladı kim olduğumu. ''geronimo aradın ama hiç duyamadım'' diye muhabbet başlattı. aslında muhabbeti uzatmayı çok isterdim ama zaten yeterince rezil olmuş bünyem daha fazla dayanamadı ve kısa kesti.
tıpkı gizli ya da gizli olduğunu iddia eden gay gibidir. gizli olduğunu düşünmek ve bu sırada atıp tutacağını bilmenin verdiği ego tartışılmaz ama bir savcılık lafıyla dolaptan çıkacaktır.
asla açıp da muhabbete girmem. bi kez ağzım yandı hala acısını çekiyorum. uğraşmayacaksanız sakın ama sakın arkasını aramayın ne biliyim savcılığa falan şikayette bulunmayın. evet kim olduğunu buluyorlar ama cezai işlem o kadar uzun sürüyor ki. ben nerdeyse iki yıldır uğraşıyorum artık pes ettim derken bu kez de açılan davanın maddi ödemeleri size yükleniyor (devleti uğraştırıp ilgilenmemek sebebiyle) sakın ha sakın uğraşmayın. arar arar sıkılır bırakır.
ev telefonu dahil mevcut bütün hatlarımı kapattırdığım arama tipidir. gördükçe cinlerimin tepeme geldiği durumdur. kapattırın kurtulun
bulgaristandan gelen cevapsız çağrılardan yeğdir. en azından konuşan birileri oluyor. gizli numaradan çağrı bırakan sivri zekalılar da yok değil, şaka gibiler.
gizli numaradan cagri kabul etmemekte nedir ya sesini duyimki yasama istegim olsun.
korku, merak, endişe, umut tüm bunları uyandıran çağrı.
muhtemelen önceleri sizi aşırı derece seven zamanla sevgisi nefrete dönüşen ve şu sıralar sizden intikam almaya çalışan yada ne yapamaya çalıştığını kendisinin bile bilmediği bir durumda ve numarasını gizleyerek farklı emeller peşinde olup gün içinde dikkat çekmeye çalışan insan profilidir
edit: google->gizli numara kapatma->7046 ara tamamdır artık gizem yaratamaz sjdjsjsjjs