günlük olarak ayı sözlük'ün kullanılması

sözlüğün büyümesi ile beklediğim haleti umumiyedir.

sözlükte insan sayısı arttıkça, yazarlar ilgi çekmek daha çok şey yazmaya çalışırlar. bu yazma bir süre sonra konu sıkıntısı ile tıkanır. bu durumu günlük hayatlarını bir şekilde sözlüğe karikatürize ederek yazarak entry girerler. bazen okuması güzel, eğlendirici veya ibret alınacak şeyler çıkabilir. * *
gündemi takip etmek için sözlükler kullanılır. bunun için ayı sözlüğünde kullanılması muhtemeldir. tv başında sürekli program izleyip sözlüğe başlık açayım diyen bir çok sözlükçü arkadaş bilirim.
seks hayatımda çığır açacağına inanıyorum.
kirli çamaşırların bir bir ortaya dökülecek olduğunu gösterir.
sözlük, yaşayan canlı bir organizma ve bizler de onun hücreleri * olduğumuza göre, bir süre sonra dark bear ın uyarılarına rağmen mutasyona uğraması kaçınılmazdır. haa, ortaya, herkesin içine ettiği hilkat garibesi birşey mi çıkar, yoksa herkesin gıpta ettiği bir platform mu olur, görücez artık.
okunmasından rahatsız olmanın aksine okunması için yazılan bir günlük olacaktır. gerçek olaylardan esinlenerek yazılan entryler şeklindedir o yüzden tek gizli kalacak olan kahramanlardır sanırım.
yapılmasında hiçbir sakınca görmediğim eylem. ben şahsen seviyorum başıma gelen çoğu şeyi sözlüğe aktarmayı. tabi ki sevmeyenlerde var,onu da biliyorum.

fakat şu var ki,bugün ekşiye bile baksanız,bununla karşılaşırsınız.. istenildiği gibi de bu tarz yazanlara hakaret edebilirsiniz,laf sokabilirsiniz,herkesin fikri kendine en nihayetinde...

ama işte ortalama bir insanda şöyle bir basit beceriye sahip ki,istemediği entryleri okumayadabilir...öyle hani bunu devlet meselesi haline getirmeye gerek yok...

yakında benim de başlayacağım etkinlik.
ttnet'e verdiği parayla altın kaplamalı günlük bile alabileceğinden derdi bir başka olsa gerektir.
elektronik bir günlük olarak kullanmayı çok seviyorum burayı. gelip ağlamalarımı buraya yapmayı.
mağdur edebiyatı felan yapmayı denemiyorum, ilgi çekme gibi bir amacımda yok. sadece yazıp rahatlamak istiyorum, düşündüklerimi aktarmak. gerçek hayat dayanılmaz hale geldiğinde bir nebze kaçabileceğim bir yer olması hoşuma gidiyor.
kendimi keşfediş sürecimde de burada ki başlıkları okurdum herkesten gizli. ayı sözlük günlük ve itiraf başlıklarında ki yazıları tek tek incelerdim, empati duyardım.

paylaşınca rahatlıyor insan, karşısındakinden cevap beklemese, cevap gelmese bile. garip ve hoş
doktorlar tarafından ısrarla tavsiye edilendir.
lgbti dayanışması adına sık sık girip bilgi paylaşmaya çalışıyorum ama her gün de giremem sözlüğe.