hornet kezbanlarından inciler

  • /
  • 9
"ap ama cinsel arayış içinde değilim."

ya ahahaha.. bu ne kız allah belanı vermesin. mind fuck tarzı bir şey arıyor sanırım. "beni aklınla becer erkekim."
bu aralar hollanda'da olduğum için ağır eksikliğini çektiğim ihtiyaç mekanizmasıdır, ara sıra açıp bakıyorum türkiye'ye gerekli dozajı aldıktan sonra rahatlıyorum

oh mis.
ya ahaha... bu yazdığım hornet kezbanı değil, hatta hornet bile kullanmıyor. kezban da olmayabilir ama yazmazsam ölürüm hala gülüyorum. google play'de başka bir gay dating uygulamasına yorum olarak "inşallah hakkımda hayırlısı olur" yazmış adam. ahahha...
ne saf, ne güzel bir istek ya o kadar hoşuma gitti ki.. "şükür rabbime bugün de çaktık" eheuehue. hamdolsun, amin. benim iğrenç fesatlığım gözler önünde tabii.
işin tuhaf tarafı kendi gay olan aynı semtten olan tanıdık kişiler gay çıkıyor size saydıyor küfür ediyor g..t veren i.ne diye kendi sanki hiç o işi yapmıyo...2.fark etmez diyen tipler insan olsun derler ama bearseniz çok şişkosun çok çirkinsin uymaz çok kısa çok uzun kıllısın ama ilk p olcam vss falan laflar ediyolar manyaklar
ama sen çok tatlısın niye pasif değilsin?**
aynen şu

"cevap vermediysem usteleme"

ulan sen kimsin , kendini ne sanıyorsun? tipini görseniz kalas bile daha çekicidir bundan dersiniz.
kendisi çiçek böcek fotoğrafı koyup, fotoğrafsız yazma demek.

başlıktaki yazılanları okuduğumda çoğunun kezbanlık değil kendini ifade etme olduğunu gördüm. kimi kimisinde özgüven tavan. kimisinin gözü yükseklerde. evet. kimisi "cevap vermiyorsam üstleme" demiş. evet. bunlar olağan şeyler. kezbanlık değil. herkesin bir beğenisi, herkesin bir kriteri var. hornet malum. aşk dostluk vb için değil, yatak arkadaşı aramak için. o nedenle fazla kasmamak lazım. ama sizde gençsiniz. kanınız kaynıyor tabi. anlamak lazım.
az önce çığır açacak adeta deney niteliğinde bir ilk mesaj geldi : "sesin güzel mi?". s*kilmedik bir sesimiz kalmıştı, alın o da sizin olsun.
sözlük yazarlarının deneyimlerinden oluşacak bir liste hazırlamayı düşünüyorum. genellemerlerden oluşacak ve istisnaları içinde barındıracak bu listenin okuyan genç dimağlara faydalı olacağını düşünüyorum.

ben başlayayım.

eğer hornet'te birisi iki mesajlaştıktan sonra dibinize düştüyse, vıcık vıcık yapıştıysa, muhtemelen sevişecek yeri yoktur veya kimse onunla sevişmek istemiyordur. damacanayla hornet'teki herhangi birisi arasında seçim yapmak zorunda kalmıştır.

üzüldüm lan adama iyi mi?! :d
geçenlerde şöyle diyen bir profil gördüm; "taşaklarıma tekme atıp rahatlamak isteyenler yazsın." böyle bir şeyden zevk alanı da ilk defa görüyorum. tekme derken bile içim bir hoş oldu uff.
gün geçmiyor ki ortaya yeni fetişler çıkmasın; agzi gün icinde kötü kokanlar yada nefesini koklatmak isteyenler yazsin agzimi bantlayip nefesinizi koklatin bana
yazilanlari okurken tepkim "bu gercek mi yia".
ete para verecek olsaydım kasaba giderdim.
benim ne aradığım belli de sen anlar mısın bilmem.
sana verebileceğim bir omzum var ister başını koy ister bacaklarını. *
daha birkaç gün önce gördüğüm bir profil yazısı:aşkın amına koymuşlar bize götü kalmış.
oooo perfect sentence bro.
elit olduğum için hornet kullanmıyorum.
  • /
  • 9