hüsnü arkan

3. solo albümünü 19 ekim 2015'te çıkarmış eski ezginin günlüğü solistlerindendir. sesi farklı ve yorumlarında kalite vardır, kanımca böyle iyi olmasa ezginin günlüğü grubunda yıllarca tutulmazdı.

3. albümü kırık hava 10 şarkıdan oluşmakta ve 3 şarkıyı cem adrian, birsen tezer ve rubato ile düet şeklindedir.
albümü mükemmel, dinlemenizi önerdiğim harika ses.
solo albümleriyle müzik hayatına ezginin günlüğünden ayrılıp devam etmesi mi iyi oldu muamma hakkaten, yine de şarkılar razıyız.
#feyza eren ile çok güzel bir düeti vardır 'yağmurlar' isminde bayılırım severim ölürüm derecesinde tutkunumdur şarkıya ayrıca, hüsnü abinin sesi etkileyicidir... 'hadi kalk be gidelim buralardan!' cinsinden insanı havaya sokar alkışların en büyüğü buradan kendisine...
insanötesi bir huzurla dolu erkek sesi!
notaların efendisi!
1990'da bir yalnızlık ezgisi adlı ilk solo albümü, sonra 2011'de yalnız değiliz, 2013'te solo ve 2015'te kırık hava adlı albümleri çıkaran, 2. ezginin günlüğü döneminin eski solisti. 1. ezginin günlüğü dönemi emin igüs'ün solist olduğu dönemdir ve ezginin günlüğü severleri emin igüscüler ve hüsnü arkancılar olmak üzere ikiye ayrılmıştır. emin igüscüler hüsnü arkanlı ezginin günlüğünü popüler ve öze aykırı bulurlar ve pek sevmezler. bu da ekstra bilgi.
müziğin yanı sıra

mino'nun siyah gülü
hiçe doğru
ölü kelebeklerin dansı
menekşeler,atlar,oburlar
uyku
naş
hırsız ve burjuva
uzun bir yolculuğun bittiği yer

kitaplarının yazarı.
canlı performansıyla ilk kez izledim ve hayran kaldım. favorim kesinlikle gemi.
kırmızı kedi yayınlarının gedikli yazarı
kadıköy barlar sokağı müdavimi
2011-2012 döneminde çıktığı bazı bar afişleri yaptığım sanatçının hası.

kitap listesine ekim 2016, gülhisarlı terziler de eklenmelidir.
tüm yıl boyunca okula gidip gelirken tüm albümlerini sara sara dinlediğim müthiş sesli ve vicdanlı sanatçı
psikopat kimya yada fizik hocası gibi bir adam. kızdıramazsınız. günde 3 paket sigara, en az 1,5 demlik çay içer. pek konuşmaz. notu kıt değildir. dersini anlatır çıkar. sağı solu da belli değildir. fazla üzerine gidilmemelidir. bakınca hissettiklerim bunlar. ayrıca arkadaşlar arada siz de yazın. bir yazsanız sonra alışıyorsunuz hep yazıyorsunuz.