iki erkek arasında aşk olamaz

erkek sayısını yetersiz bulup 3 veya fazla hale getirsek grup seks adı altında ahlaksız olarak nitelenecek durum. hadi söyleyin kaç erkekle olacak bu iş.
iki kişi arasında ile başlayan her cümlenin içinde aşk olur
tüm etmenler, (din, toplum, kültür vs) yok edildiği takdirde mümkün olabilecek önerme bunlar olsa da olmasa da mümkün olur. aşk olur yani, bunu iki erkeğe indirmek ayrı bir aptallıktır. zira insan her şeye aşık olabilir. ve heteroseksist düzende heteroseksüel ilişkilerde amaçlarının yeni bir ürün olduğunu yani soy devam ettirmeye dayalı olduğunu düşünürsek iki erkek arasındaki homoseksüel ilişkide olay sadece kişilerin cinselliğine, romantikliğine bağlıdır. bilmiyorum sözlük, aşık her türlü olunur bunda hemfikir demi
*
doğru zaman doğru yer ve doğru kişi ile dibini yaşayacağınız durumun tamtersini savunanların önermesidir. en güzeli yanlış insanları tanıdıkça doğru kişinin gözünüzde değerinin daha da artmasıdır.
aşkın cinsiyete ve cinse göre sınıflandırılmasini yanlış bulsam da, somut bir gerçeklik olup olmadığı da meçhul. belki de kişiden kişiye şiddeti değişiyordur, o yüzden herkese göre tanımı başkadır. varsa, herkes ve her şey için vardır yoksa da yine herkes ve her şey için yoktur.
aşk dediğin nedir ki?
kim icat etmiş aşkı.
kullanma klavuzuna illaki kadınla erkek arasında veya erkekle erkek arasında olacak diye mi yazmışlar.
bitmek bilmeyen doyumsuz cinsel hazlarınıza aşk deyip duruyorsunuz.sahi aşk nedir ey insanoğlu??
olur ki olur! iki taş arasında bile olur. iki bitki arasında bile olur. aşka da mı karışan bir zihniyet çöreklendi üzerimize? her varlık arasında, her varlığa aşk olur. ilahi aşk dahi olur. sana ne? ama karşılıklı ama karşılıksız. kim, neye karışır, niye karışır? kim icazet verir? kime göre caizdir, kime göre caiz değildir? neye göre, kime göre? aşk bu! aşk, kural tanımaz.
halt etmektir. söyleyeni bağlar. kendi sığlığıdır.

eşcinselliği sikme-sikilme olarak algılayan tipler, eşcinselliğe dair bir bok bilmiyorsunuz. karşınızda bir adet sik ya da götten fazlası var.

iki erkek... hem de öyle bir aşık olur ki...
çok afedersiniz kıçımın kenarı.
bir erkeği en iyi bir erkek anlar önermesinden hareketle neden olmasın dediğim önerme. iki taraf da aynı cinsiyette olduğu için, üç aşağı beş yukarı nelerden zevk alınır nelerden zevk alınmaz bilindiği için çok iyi ilişkilere götürebilir aslında.
aşk değildir o yastıktır yastık

(bkz: rtük'ün yastık kararı)
söyle seni kim sevmedi diye sorulması gereken trans. belli ki hiç sevilmemiş.
aşktan ne anladığınla ilgilidir. bana kalırsa iki heteroseksüel erkek arasında bile aşk olabilir. sadece cinselliğe dönüşmez. hisler değişmez kalıplar değildir. eşcinsel erkeklerinde zaman zaman kadınlara yöneldiğini gördüm aynı şekilde.
  • /
  • 2