iran'da 14 yaşında çocuğun eşcinsel olduğu gerekçesiyle idam edilmesi

gün geçmiyor ki ortadoğu denen bok çukurundan insanlık dışı bir haber gelmesin. gün geçmiyor ki... neyse çok sinirliyim.

http://gzone.com.tr/iranda-14-yasinda-co...

işin kötü yanı bu çocuk ölürken, kötü olduğuna inanıyordu. öyle inandırılmıştı. hayır diyelim ki eşcinsel ve boktan ülkende bu suç, neye göre yargıladın sen? sen kimsin? imam parçası. kanıtın var mı? şahidin var mı? bu çocuğun ailesi bu duruma tepki göstermemiş mi? it oğlu it.
inanamıyorum... daha 14 yaşındaki çoçuğu nasıl bu şekilde idam ederler? suç işlememiş, çalmamış kaldı ki bunları yapıp idam etseler bile idam insanlık suçudur. kimse kimsenin canını elinden alamaz ve bu şekilde hiçbir şekilde alamazlar. çok kızgınım o kadar kızgınımki devletin bireyler üzerindeki bu şekildeki üstünlüğünden...
götünden element uyduran homofobik sahtekar dindarların yaptıkları idam cezası. bokunuzda boğulmanız dileklerimle.
götveren molla ve zengin piçlerinin toplu orgi partileri düzenlediği ülkede bütün günah bir sabi çocuğa ödetilmiş.allah sana rahmet eylesin melek çocuk.işallah gittiğin yerde daha mutlusundur.
yere batsın mollanız islamınız şiiliğiniz,sünniliğiniz.lanet ortadoğunun lanetli insanları.amerikaymış ingiltereymiş topu taş üzerinde taş bırakmasın memleketlerinizde.hristiyanlar hamam böceği gibi gebertsin hepinizi.lanet coğrafyayı binlerce peygamber adam edememiş inşallah gevurlar adam eder.arabınız,aceminiz,kürdünüz,türkünüz ibneleri öldürürken iyi ediyorlar size vallahi.işidi talibanı hizbullahı da bir yandan gebertiyor.suriyeden türkiyeye,kürdistan dan,ırak memleketlerine gezip sürgünden kafanızı kaldıramıyorsunuz hala varsa yoksa homofobi.siktiğim kafa yapınız sayesinde geberip gideceksiniz hepiniz.inşallah her bir ülkeniz her bir ırkınız kan içinde boğulursunuz.gömecek etiniz kalmasın geriye.pislik ortadoğunun pislik hamam böcekleri.medeniyet sizin neyinize cahil köpekler.bütün büyük dinler bağrınızdan boşuna çıkmamamış.isası,musası,lutu muhammedi sizi doğru yola getiremedi bu gidişle adam da olmayacaksınız.kıyamete kadar birbirinizi kesip boğalayacaksınız suçuda gevurlara atacaksınız.geri zekalı kavimler topluluğu.

aynı gerekçeyle daha önce idam edilen iki çocuğun yaşları 18 ve 16 imiş. şimdi 14 yaşındaki bir melek gitti... böyle böyle kundaktakine kadar iner bu kahrolasıca yobazlar... :'(
kalleşçe cinayet işlemenin, resmiyet kazanmış biçimi.
söylenecek ve yazılacak bir şey yok.
eylenecek ve yapılacak çok şey var ama, gücümüz yok...
boğazımıza taş oturuyor, başka bir şey de elimizden gelmiyor. şerefsizler...