işte benim stilim

televizyon izlemek gibi bi alışkanlığım olmamasına karşın işsizliğin verdiği sıkılma bunalma boşbulmuşlukla izlediğim program . en beğendiğim yarışmacıyı da elediler izlemem ki artık
(bkz: gülşah seni pezevenklerin elinden kurtaramadım )* * *
tv8 deki bu tarz benim yarışmasının yeni adı. sanırım isim telif hakkı konusunda bir sıkıntı oldu. arkadaki büyük ekrandaki bu tarz benim görselini değiştirme vakitleri olmadı sanırım ki görüntüyü bulanıklaştırarak sansürleyerek yayın yapıyorlar bu gece.
acun ılıcalının parayı basıp bu tarz benim yarışmasını tv8 kanalına çekmesi sonucu show tv ile mahkemelik olması sonrası, mahkemenin de programın adını veya formatını değiştirmek suretiyle her iki kanalın da yayına devam edebileceği kararına varmasıyla tv8deki programın adı işte benim stilim olarak değiştirilmiştir.
annemle beraber favorimiz olan emel özkızıltaş'ın ikinci sezon birincisi olduğu yarışma programı.
kızılderiliye benzemişsin diye eleştiri alan kızın; derim kızıl değil ki! cevabını verdiği program.*
adı moda programı olan, sadece 10 kelimeyle bir saat boyunca kavga edebilme başarısı gösteren kızların ama moda dışında her şeyi konuştuğu dedikodu, gıybet, göz oyma, hırs, entrika göz yaşı ve bol dram soslu "oda yarışması" (moda değil doğru yazdım, oda, odadalar ve modadan başka her şeyi konuşuyolar ya ondan)
çekimler sırasında elde edilen görüntülerin dramatik olacak şekilde montajlanması olayının çok başarısızca uygulandığı; sözde yarışma, özde real housewives of new jersey ayarında realty tv şovu... 3 saat süren bölümler, onların özetleri ve tekrarları ile tv8 kanalının yayın akışının büyük kısmını doldurmaktadır.
uzunca bir dönem antidepresan niyetine hergün 4 saatlik doz alarak günleri rahat geçirmeme vesile olan bir çeşit zihinsel uyuşturucu... televizyon yapımcılığı adına oldukça başarılı bulduğum bir konsept.... şımarık ve kıskanç 10 kadını bir stüdyoya doldur, günde 10 saatlik yoğun bir çekim programıyla onları iyice ger, ortaya da ödüller koy... sonra izleyedur cümbüşü... sosyal medyaya ne malzemeler çıkardı bu program...

(bkz: joshua j)
vadesi dolmuş stil yarışması. 6. sezonu haziran'a kadar sürmesi planlanırken, bir kaç haftaya yerini fenomen adlı yarışmaya bırakacaktır.

ayrıca (bkz: işte benim susar mısın?)