kadir inanır

bildiğin maço. bi vurdu mu,.. maşallah bahçede gül mül bırakmayan adam. yürü be. delikanlılığın kitabını yazan alişan mı, o da kim?
tam bir kalas. hayır bu adamın götü niye bu kadar kalkık onu da anlamıyorum.adam yakışıklı bile değil.
kim inanır?? kadir inanır... ehhjhjlhlhlkjahdlıuroıeulakjsdflakfaişfprıgjğaaaaaaaaaaaa
tavırlarından ötürü nefret uyandıran kişi!
hayatın bir film olduğunu sanıyor sanırım, sürekli rol yaptığını düşündüğüm, yapmacık karakter.
ne olursa olsun seksi adam.
tatar ramazan ahh ahh.. küçükken onu hapiste sanıp benimde yanına gitmem gerektiğini düşünüp bakkaldan gofret çalmıştim
hakkındaki gerçeklerden birisi zamanında barbahçe'nin bir gazeteye vermiş olduğu reklamdan sonra ortaya çıkmıştır. sürekli konuklarından bahseden barbahçe, kadir inanır, halil ergün, ali poyrazoğlu gibi isimlerin olduğu bir liste yayınlamıştır.

kadir inanır'la ilgili duyduğum dedikoduya da bundan sonra inandım. kadir inanır barbahçe'de hep çok sarhoş olup bir oğlan ayartıp onla beraber çıktıktan sonra, sabah da hiç tanımıyormuş, hiçbirşey yokmuş gibi kapının yolunu gösteriverirmiş. birisi direnecek olursa da basarmış tokadı.
eskiden pek etliye sütlüye karışmaz, siyaset gibi çetrefilli konulara hiç girmezdi..

son olarak, hükümet ve pkk-bdp cephesi arasında sürdürülen barış müzakereleri hakkında, "bu memleketin en çok barışa ihtiyacı var ve bütün aydınlar ve sanatçılar barış çabalarını desteklemeli" demiş.
türkiye'nin pek yaygın konularından biri olan ölü sevicilikte sıranın " ahmet kaya'yı" sevmeye gelmesi ve bu konunun pek konuşulur olması üzerine zatı muhterem bi açıklama yapmış. pek beğendim:

"türkiye'nin en temel tarihsel sorunlarının başında gelen “kürt meselesi"; ne yazık ki bugünlerde benim de ismimin içinde olduğu, magazin gazetecileri derneği'nin gecesine indirgenmiştir. elbette o gece yaşananlar, ülkenin kafatasçı, militarist niteliğini sergilerken, aslında tam da kürt sorununun nedenine işaret etmektedir. ancak dikkatli olmamız gereken en temel nokta 50 bin insanın ölümüyle sonuçlanmış (ümit ederim sonuçlanmıştır) böylesine önemli bir meselemizin, magazin nitelikli saldırılarla içeriğinin boşaltılmasıdır.

- bugün hala çocuklarının kemiklerini arayan ya da askerde kaybettiği çocuğunun kazağına sarılıp çaresizce ağlayan analara bir söz vermedik mi?
- eşitlik temelli bir demokrasi için, tek ve en güzel yolu; bariş'ı seçmedik mi? hep beraber tüm halklar?
- üstelik bu yolun ne çok zorluklarla dolu olduğunu bilerek ayak diremedik mi?
- direnmeyecek miyiz?
- tüm soruların cevabı “ evet" ise barışı kurmanın ilk ve en önemli adımının dilde başladığını unutmamalı
- kısaca;
tüketen, yok eden, hakaretle küçülen, zavallılaşan insanın karşısına “bariş"ı koyabildiğimizde; siz o zaman görün nasıl da değişiyor her şey"

haber için:(url:http://www.demokrathaber.net/kultur...)
aydın kişiliği ile içinde bulunduğu topluma karşı duyarlı, sorunları ile ilgilenen sanatçı insan. kendilerini elit olarak gören kitleyi pek bir rahatsız etse de yıllar sonra yaptıklarının kıymeti çok daha iyi anlaşılacaktır kadir abinin.
neyse ki tek ben değilmişim bu adamın haddinden fazla yakışıklı ve karizmatik bulunduğunu düşünüp beğenmeyen. hükümetle ilgili işlerine değinmiyorum bile. bu arada gay oğlunu bastığı bi sahne var youtube de bana o filmin ismini mesaj atıverin ayılar dayyebayo
eski filmleriyle yaran türkiyenin sayılı aktörlerinden...
imparator diye bir filmi vardı,bir mafya babasıydı bu abi, sonra vurulup hastaneye düşüyodu. hastanede karısızlıktan sürekli etrafa saldırıp yemek getiren hemsirenin suratına eşşek gibi tabldotu direk fırlatmıştı.
bence gay oldugunu açıklamalıdır artık.
gay olduğuna ilişkin iddiaların gerçek olması durumunda, şaşkınlıktan bayılabileceğim kişi.
  • /
  • 2