komşudaki seks

zorla adamı cenabet yapar,hiç aklında yokken...
off ne kadar tv açık olsa da, laptop kucağında müzik açık olsa da, duramazsınız bir kere hissettiyseniz yan tarafdaki olayı. kendini kandırırsın duvarın dibindeki koltuğa geçersin, herzaman ki yerini bir çırpıda bırakıp. merak ve yalnız kalmak ne kötü birşey yahu bu durumdayken. *
hmmmm bununla baş etmenin 2 yolu vardır. ilki yukarıda belirtildiği gibi. ikincisi ise kaçınılmazsa zevk almaya bakacaksın. duvara bardak dayayıp olayı yanı başında hissetmenizde mümkündür.
eğer seks yaparak karşılık verilemiyorsa yüksek sesle porno açılıp bastırılması gereken seks. siz misiniz çatır çatır sevişen.
recep ivedik konşuuuuuuuuu sexe biraz ara verde benimle ilgilen dediği durum
eğer komşuda 2 ayı paldır küldür bir faaliyet içerisindeyse bende bu durumda duvarları yumruklarım. olan var olmayan var kardeşim.
icraat özellikle oteldeyken yan odadan duyuluyorsa ciddi anlamda müslümana gavur azabı olabiliyor.
master yaptigim yillarda komsunun olmadigi günleri cikardigimda hergün yapilan ve benim yatak odamin üzerinde yapilan bol sesli ve atraksiyonlu faaliyet
haftada en az 2 kere " allahım tavan bu kadar ince olmak zorunda mıydı?" dememe sebep olan durumdur efendim.
uykumdan uyandıran "ajgıııım" inlemeleri. sanmayın kadın rus bildiğin turkish orospu/kapatma. haftada bir kaç gece olur, önceleri azdıran şimdilerdeyse bezdiren durum. abi geç boşalıyor, hiç konuşmuyor; kadınsa yırtıyor kendini. kulaklarımı tıkayıp cenin pozisyonu almaktan başka çarem kalmadı.
komşuda pişer bizede düşer sözünü söyleyen atanın göt olduğu durumdur. henüz düştüğü görülmemiştir.
öyle bir sevişelim ki sevgilim, komşular bile sigara yaksın dememe sebep olan entry.. allah iyiliğinizi versin