koyulaci.com

kadın sitelerine karşı bayrak açmış, kendini seven erkeklerin sitesi.
yükselişe geçen sitelerden. başarılar diliyorum.

http://koyulaci.com/
valla her şey çok hızlı gelişti. bana bir köşe vermeyi düşündüklerini söylediler. sözlükten seçilen entrylerle yazılar yazmamı önerdiler. bende tamam dedim ve jet hızıyla ilk yazımı yayınlayıverdiler. vay be. sevdim ben burayı.

ahanda linki; http://koyulaci.com/aktuel/ayi-sozluk-top-10.html
şansa bakın. sitenin hosting şirketinden transferi söz konusu. içeriklere yarın itibariyle ulaşılabilecek. beni bekleyin anacım.
transfer söz konusuyken siteye girilince ilk önce dark bear'ın görülmesinin pek hoşuma gittiği site. * * * *
dark bear ın yazısının paylaşılmasıyla tanıdığım dolu dolu bir site. çok geniş bir konu yelpazesine sahip.
dün girip uzun süre vakit geçirdiğim site iyi paylaşımları var takdir ettim
reklamları pek bir iç gıcıklayan erkek sitesidir.
üst kısımdaki yazarlar sekmesin yanlış bir işlev sahibi olduğu; wordpress tabanlı, gözü fazlasıyla yoran bir tema kullanan, henüz adamakıllı reklam almamasına rağmen her yazının sitede reklammış gibi durduğu; içerik oluştururken +16 olmamasına dikkat edilen (muhtemelen reklam alabilmek için) bir site....
şuan için sitede hoşuma giden tek şey dark bear'a köşe vermiş olmaları...
zamanla fikrim değişecektir umarım.
sağ taraftaki reklamından eşcinsel erkeklere yönelik bir site olduğunu düşündürten, reklama tıklayınca da ana sayfada futbol haberi görmediğim için bu düşüncemi destekleyen sitedir.
her hafta girip incik cincik eşeledeğim deşelediğim site işe yarar bir çok şey var tavsiye
adını "erkek sitesi" yerine, metroseksüel- heteroseksüel erkek sitesi olarak değiştirmesi gereken haber portalıdır.
çok karışık bir site gibi. tıkladık girdim siteye her yer yanıp sönüyor, her tarafta yazılar falan var. başım döndü, neyi okuyacağımı şaşırdığım site. bu yüzden hemen çıktım. ya da ben çok fazla basit düşünüyorum.
ilginç ve öğretici konulara yer veren bir site. hem de sürekli finansörümüz...
ben de, hem cumartesi gecesinin hem de koyulaci'nin şerefine, sitede yer alan kritik bir başlığı paylaşayım istedim...afiyet olsun:

kadın, erkeğe nasıl oral seks yapmalı?

•erkeğin kadın vajinasını incelediği gibi kadın da penisi incelemeli ve ona dokunmalı, dokundukça damarlarının kanla dolduğu penisin nasıl sertleşip büyüdüğünü izlemelidir.
•daha sonra dille yalanarak ıslatılan penis, avuç içine alınarak ve dokunmaya devam ederek kasıklarına doğru okşanmalıdır.
•bu arada, penisin hemen altında kalan yumurtalıklar da avuç içine alınarak nazik ve dikkatlice okşanmalı ve hafifçe sıkılmalıdır. çünkü yumurtalıklar oldukça hassastır.
•bu arada penis ağza alınmalı ve aynı vajinaya giriyormuş gibi aşağı yukarı yalanmalıdır. bu sırada penis başına yakın bulunan bölge özellikle yalanmalı ve okşanmalıdır. sinir uçlarının yoğun olduğu bu hassas bölgeye dokunulduğunda erkeklere kendinden geçirici bir his yaratabilir. erkekler heyecandan deliye dönmelerine neden olan bu dokunuşları çok severler, kalp ritimleri ve nefesleri hızlanır.
•ayrıca erkeklerde “penis başı” çok daha erojen ve hassastır. bunlar yapılırken dudaklarının arasında kayan penisin erkek tarafından ağza daha istekli sokulmaya çalışıldığı görülür. erkek heyecanla kıvranırken, penis dudakların arasından çıkarılıp, tekrar yumurtalıklara inilebilir ve yalanabilir.
•daha sonra yumurtalıklar ağza alınarak dille okşanabilir.
•hemen ardından tekrar penise çıkılarak bir elle penis tutulur ve penis başı dudakların arasına alınır. yavaşça penisin sonuna doğru ilerlenir.
•dudakların arasında olan penis ağza alınırken, bir yandan da elle aynı ritim yakalanmaya çalışılır.
•ayrıca erkeklerin en çok haz aldıkları bölge olan “perine” yani yumurtalıklar ve makatın arasında kalan bölge okşanmalı ve hafifçe baskıya maruz bırakılmalıdır.
•bunlar yapılırken ileri geri hareket edilir ve dişlerin penise temas etmemesine dikkat edilir.
•elle ve dudaklarla sarılan penisin tepesine gelindiği zaman sanki içini boşaltmak istiyormuş gibi kadın onu emmelidir ve bunu kıvamında yapmaya özen göstermelidir.
•daha sonra tekrar yavaş yavaş penis köküne doğru ilerlenmelidir. zevkten kıvranan erkek boşalma kıvamına geldiğinde, nereye boşalacağı önceden mutlaka belirlenmiş olmalıdır.
içeriğini hafif yollu değiştirerek aktüel haberin yeni rengi olmak isteyen sitedir. daha önce erkek sitesi olarak kendini lanse edişi "ileride karşımıza bakalım ne olarak çıkacak?" sorusunu akıllara getirebilir. az haber girişi yapan site sıkılmadan gezilen bir içeriğe sahiptir.
ondaon bölümünü ayırarak iyi yapmışlar. konu ve görseller gayet hoş. zengin olmuş.

http://ondaon.koyulaci.com/