küçük penisli erkek

kürdan kompleksine düçar olmadığı sürece pek de mühimli olmayacağı düşünülen mini'li bey. burda "penisin ne önemi var önemli olan boyutu" anlayışına bir itiraz var.

beden kitle endeksine göre ihtişam dolu görkem taşan bir bedende ufaklı pipi kırık bir haleti ruhiye yaratsa da; at hırsızı kılıtlı bir bedeni devasa bir penisin kurtarmayacağı da bir gerçek. ortak bir örneklem seçerek mini kupır penisli beylerin düşünsel mülahazalarına kulak verilmeli, ki küçük penis hissiyatını kitabi bilgi bazında küçük penise sahip olmaktan mütevellit bu beyler daha iyi izah edebilir kanımca.
kimse kusura bakmasın ama erekte hali kalem pil kadar olanı insana zevk değil sıkıntı veren, seksi çok keyif vermeyen erkek, hele benim gibi ne çok dar ne çok genişseniz *, arkanızda kalemle dürtülüyor hissi veren bu erkekler, özellikle geç de boşalıyorsa, o şeyden nasiplenen kişiyi sıkıl sıkıl bir an önce bitsin diye dua ederken bir yandan sevişme anında "yarın alışverişe mi çıksam, yaaa sinemaya gidicektim, tüh kızlarla buluşucaktım" gibi seks dışı düşüncelere iten erkektir *
siyahi kardeşlerim bu insanlara tepki olarak doğmuştur. başım bağlanmadan önce nazarımda daha bi sevilen, nedense bana göre sevimli olan erkeklerdir.*
kürdan'ın mahalle arkadaşı, küçük ama sevimli bir modeli. büyük bir penisle yan yana gelmediği ve onla kıyaslanmadığı sürece arada kaynayan ve varlığı pek de sorun olmayan beyler bunlar. özellikle bana penisini gösteren ve ortada bir penis aramaya çalıştığım ancak bulamadığım mikro-pipili beyi aklıma getiren minimal hal.

ancak ufak penise sahip olmanın anlamsız bir kompleks yarattığı durumlar da yok değil. tanıdığım ufak pipiler genelde bu durumdan memnun ve hayli kaynaşık idi. karşıma çıkan ufak pipili beylerin mini boy olma durumunu tatlı ve katlanılabilir kılmaya yönelik çabaları özetle bu idi, hem de bir açıklama bekliyor olmamama rağmen. ne var ki çoğunlukla ufak pipi sahibi olmak sanki eziklikmiş, suçmuş ya da eksiklikmiş gibi görülüyor. kendini penis boyu bakımından ötekileştirmek bireysel bir ceza gibi. hevesleri kabartan salyaları akıtan büyük penis sevdasının bunda payı büyük kanımca. büyük olana talep çok olunca ufağın gölgede kalması kaçınılmaz gibi, şimdilik ve halen matematik de büyükten yana.

(bkz: hayata dair mutluluk veren küçük şeyler)
(bkz: küçük şeylerden mutlu oluyorum diyen partnere 8 cm pipi göstermek)
(bkz: penis boyu 9 cm'i geçemeyen aktif gaylerdeki özgüven kaynağı)
boyuyla orantılıysa sorun olmayandır.lakin böyle kapılardan sığmayıp,kaslı kaslı ortalıkta gezip te küçük penis sahibi olunca olmuyor olamıyor.
şöyle açıklanabilir:
nanelimon sevmeyebilirsiniz ama size iyi gelebilir..
eğer kocaman bir özgüveni varsa o penisi elinize "22 cm damarlı" diye verebilir, en azından böyle hissettirebilir.

ayrıca boyu değil işlevi önemlidir.

ayrıca bağzı* penisler bağzen* çok estetikler.

ayrıca bazıları küçük sever.

ama bazen öyle penisler görüyorum ki heteroseksüel olmaya gidesim geliyor.
aşırı derecede küçük değilse çok da önemli değildir. amk ne meraklısınız lan büyük penise. napcaksınız götünüze mi soka...aaa evet.

neyse şaka bir yana, antik yunan'da büyük penis zevksizlikmiş. hiç estetik bulunmazmış. küçük penis çok daha değerliymiş. heykellerin pipileri o yüzden küçük yani. ya ne sandınız?