kürtaj yapan yobaz dede

dedemize 24 haziran'da kime oy vereceği soruluyor ve ortaya bu efsane video çıkıyor. spoiler!
laiklik elden gidıya iltica geliya
akp seçmeninin özeti niteliğinde olan dede. cidden kimlerin oyuyla yönetiliyoruz be.
bu kafa ülkemizde tahminimce %30 gibi bir orana sahip. röportaj yapıyoruz burada demek isterken sanırım kürtaj yapıyoruz burada demiş.

yobaz dedenin bu çıkışına remix gecikmemiş.

oyların kimlerden geldiği belliydi zaten.şaşırtmadı.
http://sendvid.com/gyh8zjxn

bu videoda da yancı olarak sisteme destek vermeye devam etmektedir. artık bunların cast olduğuna eminim.
insanların umutlarını, inançlarını, ihtiyaçlarını hiçe sayın. yağmalayın, talan edin. gelsin rte açılan gedikten içeri girsin ve halkın gönlüne taht kursun. ondan sonra bu halk cahil yeah! dinle kandırılıyor, sömürülüyor deyip kenara çekilin. yıllar sonra kürtajcı bir amca çıkıp kirli geçmişinizin çürümüş meyvesini elinize verir işte böyle. haklı maalesef.
bundan bir tanesi de oturduğum ilçenin bir semtinde çıkmış ortaya. hoş her gün bunların arasındayım ben. bana zararları yok pek acayip acayip bakmaları dışında. e tabi alışkın değiller öyle şalvarlı sakallı küpeli çarıkla gezen birini görmeye. haliyle garipsiyorlar. adfsfasdaf. neyse kadınlara sataşmış bir tanesi. hatta otruduğu tekerlekli sandalyesinden bir hışımla ayağa kalkmış hanımefendiye haddini bildirmek için lakin gerisin geri oturtmuşlar amcayı. helal olsun dedim kadına bravo. yedirmeyin hakkınızı böyle yobazlara.