memleketinde efendice takılan gayin istanbul'a gelince amı götü dağıtması

bir seneye yakın denizli'de yaşadım. düz duvara tırmanıyordum ve hatta hastalandım. eşcinseller açısından küçük kentlerde yaşamak gerçekten çok zor. dolayısıyla başka yerlerden sırf seks için istanbul'a gelinmesi kadar doğal ve normal bir şey yok.
yaz aylarının gelişiyle istanbul'da çok sık gözlemlenen durum. sanal kaşarı olup eline erkek eli değmemiş yağız tosunlarımızın ilk günkü "seks arayışım yok, kimseyle beraber olmayacağım" cümleleri daha gelişlerinin 2. gününde yatakla sonuçlanır. sonra tabi koyundan koyuna dolaşaraktan sanal kaşarının nasıl bir ortam kaşarına dönüştüğünü gözlemleyebilirsiniz. canlarım benim ya, o yıkıntı kolay atlatılacak bir yıkıntı değil, anlıyorum sizi, kalbim sizinle. sonra da istanbul'da yaşayan geylere orospu dersiniz...
bir de gelmeden önce istanbul'a, istanbul ortamlarına, istanbul'un havasına, suyuna, taşına, toprağına etmediği lafı bırakmayanlar vardır...
şimdi artık teknolojiyle beraber gelmeden önce tüm planlarını yapıp geliyorlar. nerede o eski saf anadolu çocukları. şimdi her güne saat aralıklarıyla randevu veriyorlar, bir günleri boş geçerse üzülüyorlar falan. devir değişiyor. kollayın kendinizi istanbul geyleri.
sosyal ağların yayılmasıyla yeni kuşakların tadamayacağı bir duygudur. keza şimdi anadolu'daki gay istanbulu sollamış tüm cevre illerde birer sevgili yapmış
bir de yakışıklı ise talibi fazla olacaktır. ego falan da tavan tabi zor zor.
üniversite için istanbul düşünen birisi olarak dağıtmak olmadığını düşünüyorum şimdiye kadar yaşadığım çevrede aile baskısı,toplum baskısı yürürken arkandan laf atan kekolar, yolda sesini çıkarmayıp anlımda fahişe yazıyormuşcasına karanlık bi sokakta ilişki teklif edilmesinden sıkılmış biriyim tabi ki bu baskı türkiye’nin her yerinde vardır mutlaka ama şimdi erzurum’la istanbul’u kıyaslayamayız istanbul türkiye de en rahat edebileceğimiz yer diye düşünüyorum dağıtmak denince de bana göre kişiden kişiye değişir hayalleri vardır yapmak isteyip yapamadığı şehri yüzünden etrafı yüzünden, içindekileri çıkarır kimi dağıtır kimi çılgınlaşıp gösterip elletmez(ben) ;)
ankarada istanbuldan daha rahat dağıtmıştım nedendir bilinmez
not:biseksuelim ve ayni gecede cinsiyetler arasinda geçiş yapmıştım ankarada çok acayipti.
istanbul'un bizatihi kendisi bu eylemin içinde. her tarafı tahrip edilmiş, at izi it izine karışmış, yaşayan cesetlerin donattığı virane bir şehir haline gelmiş. böyle bir enerjinin orada yaşayanlara tesir etmemesi mümkün mü ki? kendini bu kötülüklerden uzak tutabilene helal olsun.
baskı, hayatta ilk kez elde edilmiş özgürlük, onca senenin acısı, baskıcı aileden uzaklaşma gibi faktörlerin birleşimiyle dağıtırlar efendim. toplayamazlar da o götü başı bir daha. ben doğma büyüme istanbulluyum mesela. üç gram sevgi bulucaz diye çıktığımız yolda bir yıl içinde orospu olmadığım kaldı. allahtan toparladım kendimi.
bu jargonda alttan alttan çomar çekme ya da ahlakçılık yapma hissediyorum. hayır, bundan kime ne.

kendi amsterdam’a falan gitse dayı gibi girmedik yer bırakmaz muhtemelen. ki buna karşı değilim. götü başı dağıtmayan da dağıtmasın o da sorun değil. ahkam keser söylemleri yersiz buluyorum sadece.

genelde istanbul'a gelince değil de ailelerinden uzakta olunca ortaya çıkan durum oluyor. istanbul yerine istanbul'a benzer bir şehir koyulabilir.
tekyön’ü yakmaya,firuzağa hamamı’nı sallamaya,taksim gecelerini sarsmaya gelirler. tarlabaşı’ndaki malum apartta konaklarlar. hornet profilleri özlü sözlerle ve bol kriterlerle doludur. pazar günlerini ise espressolab’de kahvelerini içip hornetleri açarak gruba adam toplarlar. pazartesi günü köylerine dönerler. düzce,sakarya,kocaeli ve civarından gelenler ağırlıktadır.
am göt dağıtmanın neden sorun olduğunu hala çözemedim, özellikle istanbul'la bütünleştirilmesi de çok saçma bir durum..
neticede amı götü dağıtmamış kişilerin daha üst seviyede "ibne" olduklarını, diğerlerinin "ka gay" sıfatından uzak kaldığını söylemek anlamsız.

ayrıca kime ne aga, am benim elletirim, göt benim dağıtırım, üstelik sadece istanbul'da değil ülkemin dört bir yanında.
birincisi efendice takılmak ne anlama geliyor? ikincisi size ne amk? köyünde sadece muhtara götünü siktiriyor, istanbul’a gelince yatta düzenlenen orgylere mi katılıyor? benim anladığım bu. ben de kendimi kötülüklerden uzak tutacağım. ne esrar kullanacağım ne grup seks yapacağım ne de tekyön’de amı götü dağıtacağım. yapacağım bir şey var ama siz ahlak bekçilerinin efendice götünü siktirmesini izleyeceğim. bilmukabele, çünkü bundan daha aşağılık bir eylem olamaz.
iradesi basit insanlar sadece o kadar açlarki buna ilk fırsatta kopuyorlar acizlik sadece ..
valla kastettiğiniz şeyin tam tersi oluyor bende. 2 aydır istanbuldayım rahibe gibi takılıyorum. ama cağnım anadoluya ne vakit gitsem seks hayatım şenleniyor.
sanırım burada bir düzenim, meşgalelerim, eşim dostum olduğu için vakit bunlarla geçiyor. koliye ayıracak vakit bulamıyorum. ama iş için şehir dışına çıktığım zaman işler değişiyor.
bana sanki kastedilen şey için anadolu daha verimli gibi geliyor o yüzden.
  • /
  • 2