mert fırat

kimselere benzemeyen bir hali vardır..yakışıklıdır,duyarlıdır,sempatiktir,insanda hem sevişme hem bağrına basma isteği uyandırır.reklamda,dizide,tiyatroda,sinemada hep bir yerden yakalar insanı.başka dilde aşk'ı, testosteron'u herkes görmelidir.
yakışıklı sıfatına çok uygun bi' isim. başka benzeten var mı bilmiyorum ama kendisini james franco'ya çok benzetiyorum özellikle gülüşünü.
fevkaledenin fevkinde diyebileceğim jön. ulaşılabilir bir yakışıklılığı olduğu için sinemaya da tv'ye de çok yakışıyor. oyunculuğunu konuşturduğu başka dilde aşk filmini izlemediyseniz izleyin. benim canımı sıkmayın...
müslüm gürses ve zeynep casaliniden dinlemiş biri olarak nilüfer şarkısının duygusunu bana en iyi geçiren isimdir. şarkıcılık konusunda amatördür, belki sesi yetersizdir ama fazlasıyla yaşatmıştır işte.
oyunculuğunu çok sevdiğim özellikle "başka dilde aşk" da seve seve bitiremediğim adam. nilüfer şarkısı ile de ayrı severim.
evlenmek istediğim adamdır.oyunculuğu tartışılmaz ama sesi de gayet güzel olan çok güzel gülen adam.zü lfü livanelinin güneş topla benim için adlı eseri muhteşem yorumlamış.mevlam sahibine bağışlasın.

sakalsız da yakışıklı olabilen nadir erkeklerden. en az dört eş alıp genlerini etrafa saçmalı. kızlar yürüyün.
yakışıklı mı değil mi anlamadığım tuhaf bir çekim gücü olan erkek.ufak tefek cinayetlerdeki rolünden sonra bence tam bir maskülen pasif bir dilf.gerek sesinin tatlılığı gerek dudaklarının güzelliği ve gerekse büyük kalçasıyla maskülen bir pasif olsa keşke dedirten erkek.
https://pbs.twimg.com/media/dvqj-sbxcaehoq_?format=jpg&name=900x900
https://pbs.twimg.com/media/dvqj-tuwsaa6uzz?format=jpg&name=900x900
aynı zamanda lgbt pankartıyla çekilmiş fotoğrafıyla gönüllerimizi kazanmıştır.
gereksiz ünlü olan insanlardan biri
başarılı oyuncu ve tiyatrocu. *