mustafa ceceli'nin eşi sinem gedik ile intizar'ın ilişki yaşaması

mustafa ceceli'nin bu görüntüleri boşanma davasına ilave etmesi bir yana intizar'ın çalıştığı şirketin sahibi polat yağcı homofobikliğini bir daha göstermiş, intizar'ı kovmuş. ceceli de yani yurdumun emsalsiz homofobiği, zaten ayrılmışsın, zamanında aldatmışsın kadını vs bitmiş yani evliliğin, bunu ifşa edince eline ne geçti çok merak ettim doğrusu. muhtemelen başka bir kadınla evlenen ceceli çocuğunun velayetini almak için odaya gizli kamera koyarak yılın kalleşi seçilebilir.
başlığı yanlışlıkla "mustafa ceceli'nin eşi sinem gedik ile intihar'ın eşiğinde yaşaması" olarak okudum.
gundeme bomba gibi dusen olay..mustafa cecelinin cirkinligi
az önce aileme durumu anlattım, "neyse ney, lezbiyen olsa ne olacak" dediler. tanrı herkese böyle aile nasip etsin diyorum.
iki kadının ilişkisinde zaten bir şey yok ta burada dava edilmesi gereken tek kişi mustafa ceceli. çünkü intizarın evine kamera yerlestirerek ozel hayatin icerisine tam anlamiyla sicmis. adam ahlaksizin onde gideni ve bu yaptigiyla kendini ahlakli saniyor. cidden acinacak durumda.
polat yağcı'nın poll production şirketi adına yaptığı açıklama çok talihsizce. bugün itibariyle seninle çalışacak olanları üzüntü ve şaşkınlıkla takip edeceğim.

intizar; “mustafa ceceli evimin içine kamera koydurarak, kanunlar önünde büyük suç işlemiştir. beni bu şekilde itibarsızlaştıramaz!” şeklinde açıklama yapmış.

https://asdi-lgbti.com/2018/07/14/intiza...
olayı öğrenince aklıma ilk carol filmi geldi . orada da buna benzer bir hikaye vardı. adam çocuğun velayeti için karisinin lezbiyenliğini kullanmaya çalışıyordu. esas derdi çocuk da değildi. kadından intikam almaktı. ceceli'nin derdi de şahsının hatasını örtbas etmek. ben yapmadım diyemediği bir durum var ortada. şimdi kadını suçlamaya çalışıyor. kadının bir kadınla ilişki yaşaması ceceli adına neyi ispatlıyor ? ilişkinin evlilik süresi içinde yaşandığını garantileyen ne var? hadi yaşandı diyelim ceceli’den daha suçlu konumda olmalarına sebep olan ne? kadının aldatması ve bir kadınla aldatması? ceceli kendi yaptığının sonuçlarını yaşarken kendi yarattığı ve üzerine popülerleştiği imajı yıktı. aldatma iddiası ortaya atılan ilk ünlü o değil sonuçta. bunu intizar ve sinem gedik yapmadı. neyin bedelini ödüyorlar? bu olay üzerinden çocuğun velayeti talebinde bulunmak resmen ya çocuğuyla eşini cezalandırmak ya da bir çocuğun psikolojisine dair hiçbir şey bilmemek en iyi ihtimaliyle. milyonların konuştuğu bir insan yaptı 9 yıllık eşini helal olsun.
durumla önce dalga geçtim ama tahmin ettiğimden daha kötü olaylar yaşanmış. süreç hukuken kötüye gidebilir ama takip ettiğim kadarıyla mustafa ceceli kendi kendini çok güzel rezil etmiş bugün. o da iyi biliyor ki intizar büyüktür mustafa ceceli. bence üzülmelisin seni kötü kalpli ve bir o kadar da nur yüzlü insan.
mustafa ceceliyi hic sevmezdim simdi daha cok sevmez oldum. terbiyesiz adam.
arkadaş adamı eşit aldatıyor ama başka bir kadınla aldatıyor. şansa bak. beni karım aldatacaksa başka bir kadınla aldatmasını yeğlerim.
yine yeni yeniden kadının kutsal anneliği üstünden temellendirilmiş ve türk toplumunun önüne tukaka edilmiş eşcinsellik temasıyla linçe teşvik adı altında sunulmuş ilişki. '' iran'da eşcinsellik yok '' tespiti misali her seferinde yeniden eşcinselliği keşfediyor gibi şaşırmalarımız da cabası.
sosyal medyadaki yorumlara bakınca bir lezbiyen ilişkinin toplumda bu kadar tepki alacağını düşünmezdim diyorum. toplumun derdi erkek eşcinseller sanırdım...
mustafa ceceli'nin sinsiliği ve yaptığı komplo planı şaşırttı mı?tabi ki hayır.zaten yıllar önce şirinlik maskesi düşüp nasıl biri olduğu ortaya çıkmıştı.kendisi ile ilgili gerçekler su yüzüne çıkıp itibarının zedelenmesi nasıl bir hazımsızlık yaratmışsa oturmuş kendini haklı çıkarmak için eşine tuzak kurmuş.yalnız bu şekilde çırpındıkça batmaya mahkum olacak yine kendisiymiş gibi görünüyor.
olaylar çok karışık zaten ceceli kalemi sevmem yalaka tayfasından ötürü...gizli kamera koymak nedir bu kadar adi olunur mu belli ki bunu daha önceden biliyordu ki bunları yaptı intizarla araları çok çok iyimiş eşi ceceli ve intizarın baya eskiye dönük fotografları var büyük ihtimal boşanmalarına sebep olucak şey buydu yada boşandıktan sonra bişeyler oldu...2 türlü alternatifli bişey