neden sevgilin yok

aynı anda üçünü birden idare etmek biraz yordu. hepsini şutladım.
iletişim sorunum var ve işe yaramazım.
"kız arkadaşın var mı"dan sonra en çok sorulan soru.bu soruya güzel bi cevap bulabilmiş değilim.
sorumluluk almaktan korkuyorum, kim uğraşacak, kafam böyle rahat gibi cevaplar verip geçiştirmeye çalışıyorum.herkesin mutlaka sevgilisi mi olmalı o da ayrı konu.olmaması ilginçmiş gibi davranılması daha ilginç bence.ne kadar ilişki canlısı bir toplum olmuşuz.
(bkz:sana ne) en güzel cevap oluyor.oh seni rahatsız da etmiyorlar(anam haric o da zaten takmıyor)
gay aleminde sevgili bulmak, bulursan o sevgiliyi elinde tutmak çok zordur da ondan yoktur. sen ona sadık kalsan o kalmaz. maalesef sadakat çok az bizim dünyamızda.
hoşlandığınız kişiye tanışma esnasında en hızlı yükselmenizi sağlayacak soru öbeği.hem bu kadar hoş birisin nasıl olurda sevgilin olmaz mesajı verilip iltifat edilmiş olunur hem de ben sana resmen talibim hissi yaşatılır.alt metinde ise çok farklı şeyler yaşanmaktadır.
(bkz:hisli şeyler yazıp alt metinde sikip bırakma mesajı veren insan)
sevilmek icin cok cirkiniz lan
bakımı çok zor ya onun
bir insanla birlikte iki günden fazla vakit geçiremiyorum.
bunun nedenini bilmiyorum keşke beni terkeden insanlar elime nedenlerinin yazılı olduğu bir not bıraksa da bir sonraki için neleri doğru yapmam gerektiğini irdeleyebilsem.
yine sevipte sevilmemekten korkuyorum.
yine terazinin kefesine ağır gelen taraf olmak istemiyorum.
yine kandırılmak istemiyorum.
yine sonumuz belli klişesini duymayı arzulamıyorum.
bakıyorumda ben sevgilim olsun istemiyor değilim, onlar istemeyen taraftalar.
insanlar iki yüzlü,bencil,öz saygıdan yoksun varlıklar.
çünkü tinder. kimsenin kimseyle konuşmak istemediği, adeta pokemon biriktirir gibi match biriktirdiğiniz bir uygulama dışında oturup da tanışacak, düzgün muhabbet kuracak bir ortam bilmiyorum (dernekler, cluplar falan var biliyorum da, hiç çekici gelmiyor bana o konsept. yok mu şöyle sakin, rahat, chill ve birası olan-opsiyoneldir- bir mekan ya?).
unutulmuş şehir osmaniyede yaşamaya devam ettiğim için
çünkü sevgi tek taraflı olmadığı için olabilir mi? öncelikle gaylerin içinde bunu bilen birine rastlama olasılığı, sonrasında zaman ve mekan uyuşması, sonrasında karşılıklı olarak fikirlerinizin uyuşması ve son olarak ilişkiye dönerse eğer o ilişkiyi yürütebilme potansiyellerinizi de işin içine katarsak eğer bu oran galiba 000000000000000.1 falan oluyor gibime geliyor.
herhalde arkadaş olmayı aşık olmaktan daha çok sevdiğimden
insanlıpa uzaklık, güven problemleri, eaki travmalar. sevgili olayı kimisi için mümkün değildir artık. çalınmıştır o zevk ondan
çünkü niye olsun? çünkü neden bütün gün çalışmaktan götünüz terleyip eve geldiğinizde geç kalmanızın nedenini birine aptal gibi uzun uzadıya izah etmek zorunda kalasınız? neden boktan tripler yiyesiniz ki?
bu soruyu ben de kendime soruyorum. hayata gelişimin 27. yılını kutlamaya yakınken neden hiç sevgilim olmadığını bazen merak ediyorum. cinsel yönelimini kabul edince her şey güzel olacak sanıyor insan. sonra koşullar ve onlarca hayal kırıklığı devreye giriyor.

sanırım bazı insanlarda olmadı mı olmuyor. ileride sevgilim olursa kendisine 10 yaşında çocuk olgunluğunda yaklaşabilirim. yaşamadık efendim bunları. 10 yaşındayken "top" dediklerinde tuvalette ağlardık. bu sebeple sevgilim olursa kusuruma bakmasın, saçını falan çekip kur yapabilirim. geriden geliyorum ben biraz. o da olursa tabii.
yalnızlık her zaman iyidir. sevgili olunca ne oluyor ki? bir zaman sonra ya birbirlerini aldatıyorlar ya da araya 3., 4. kişiyi alıyorlar... insan nesli hala tükenmedi, çak geç boşver...
  • /
  • 3