netflix

bazı çeviriler çok rezil. örneğin "coco"yu kakao diye çevirmişler, kokain diye çevirecekleri yere.
şimdiye kadar hiç hesap açmadım ancak izlemek istediğim tüm yapımları izledim. bir hesabı bir kaç kişi kullanabiliyor. üyelerinin neden ödeme yaptığını anlamadım.
danaya girer gibi 4 arkadaş aldık, gayet memnunum. hint filmlerinin hepsini izledim ve yeni eklemeler yapmaları lazım. bu konuda ağır ve eksik kalıyorlar. bugün breaking bad fragmanına getirdiği sansür ile sefilliğini ortaya koymuş oldu. alt tarafı sigara...sigaranın nesini sansürlüyorsun? çok özendim bir sigara mı yakayım diyeceğim? çok özendim eşcinsel olacağım...çok merak ettim sevişeceğim...
bunda şirketi suçlamakta yersiz. bizim sorunumuz tamamen -zihinsel-
ben bir dönem 5-6 ay kadar para ödeyip hiç kullanmadım. ardından deneme yaptıklarını duyduğum mobil versiyon istedim 7.5 muymuş neymiş. kullanmasam da çok koymaz dedim ama herkese açık değilmiş. müşteri hizmetlerini aradım biz kabul edemiyoruz size görünürse kullanabiliyorsunuz dedi. enpara yarısını ödüyordu onlar da 2 otomatik ödeme talimatı şartı getirdi. aslında 2 faturam var ama otomatik ödemediğim de olduğu için (bazen girmişken hemen ödüyorum) riske atmak da istemedim ben de arada kullanacağım dönemlerde beleş seçeneğini kullanmaya başladım (beni mobil versiyona almadıkları ve verimli kullanmadığım için). şimdi bunu kaldırmışlar. sanırım sebebi benim gibiler değil de bunu satanlar varmış ona önlem almakmış. şimdi kullanmıyorum. ya gitsinler enpara ile anlaşmayı değiştirsinler ya da bir zahmet mobile de getirsinler. herkes her gün girip girip netflix izlemiyor. bizi de bir düşünseniz?
evet geçen hafta itibariyle 1 aylık deneme süresini kaldırdılar.
bu promosyonla yeteri kadar reklam yaptılar ve müşteri kazandılar tamam, ama arkadaş her ay yeni bir eposta adresi alıp, yeni sanal kart oluşturarak 1.5 yıldır bedava kullananların olduğunu duyunca adamlara da hak verdim.
her ay sanal kart kullanarak netflixe beş para vermeyen uyanıkların yaşadığı ülkeye yeteri kadar bedava hizmet verdiklerine karar verdiler sanırım.zaten atiye ve hakan muhafız hatta rise of the empires ottoman gibi kaliteli yapımlarla bedava hizmet vermekten fazlasını hakettikleri aşikar.
henüz düşmediğim bataklık... yakındır tabii. ortamlarda biraz freak lan bu bakışlarına maruz kalıyorum henüz milli olmadığımı belirttiğimde.
en yüksek planla benden başka 5 kişiye amme hizmeti verdiğim dizi/film platformu.
salgın nedeniyle son dönemde %50 artan internet trafiğini azaltmak adına ab'den gelen yayın kalitesinin düşürülmesi isteğine, resmi bir duyuru ile cevap veren şirket, yayın kalitesinin bir ay boyunca avrupa genelinde tam %25 azaltılacağını açıkladı.

türkiye'nin de avrupa ülkeleri arasında sayıldığını ve bu kalite düşüşünün bizi de etkileyeceğini savunan kullanıcılar için de ayrıca bir açıklama yapıldı;
" netflix, türkiye'yi orta doğu bölgesi olarak değerlendiriyor ve karardan etkilenmeyecek."
adı sansürle çok fazla anılmaya başlamıştır.
türkiyede ofis açıyorlarmış. iş başvuruları nereden yapılıyor acaba? netflix de çalışmak isterim.
netflix izleyicisine hitap etmedigi halde recep ivedik serisinin tamamini film arsivinde tutan platform.
  • /
  • 2