önemli olan iç güzelliği

iç güzelliğini keşfetmek için zaman geçmesi gerektiğinden ikili ilişkilerde başlangıçtan uzun bir zaman sonra dile getirilebilecek önerme. yoksa o meşhur çarpışmalarda eğer dış güzellik kırılıp da adayımız bize içini gösterirse ne ala.
- önemli olan iç güzelliktir .+ tabi canım bende senin dalağına vuruldum zaten
yalanın dibidir. kusura bakmayın ama karşımdaki insanın içiyle sevişmiyorum ben. birini beğenmemişsem, tipim değil ise isterse melek olsun anca arkadaş olurum. zaten bu tiplerden iyi arkadaş olur. başka da bi şey olmaz.
önemli olan iç güzellik, sex de geçerli değildir. sadece arkadaşlıklarda geçerlidir. sex de ise dış güzellik her türlü siker atar.
ünlü düşünürümüz recep ivedikin buyurduğu gibi:

iç güzellik önemli ama ruhlar dünyasında yaşamıyoruz.*
kesinlikle katılıyorum. lavaj önemli!!!*
yüzyılın en büyük yalanlarından biridir. dış görünüş asıl olandır. bir gay olarak çok karakterli, terbiyeli, kafa dengim bi kıza aşık olmamamın sebebi onun kız bedenine sahip olmasıdır. çok yakışıklı ve karakterli bir erkeğe de aşık olmamamın sebebi yine onun dış görünüşüdür. 85 kilonun altında olmasıdır bu sebep. gönül isterdi ki böyle olmasın, ama malesef gerçek budur. tabi bir kere aşık olduktan sonra dış güzellik büyük oranda geri plana atılır, ama ne olursa olsun her şey o gömleği zorlayan göbekte, pamuk gibi yanaklarda başlar.
kesinlikle yalandır. bunu söyleyen insanlar karşı tarafı daha çok yargılar ve hatta evde kalma seviyesine kadar yükselir. ilk görünen dış güzelliktir. iç güzelliği yaşadıkça görürsün. eğer iç güzellik denen birşey yoksa dışı seni içi beni yakar denir.
kesinlikle yalandır. bunu söyleyen insanlar karşı tarafı daha çok yargılar ve hatta evde kalma seviyesine kadar yükselir. ilk görünen dış güzelliktir. iç güzelliği yaşadıkça görürsün. eğer iç güzellik denen birşey yoksa dışı seni içi beni yakar denir.
iç güzelliği buldgeları belli eden baksır şorttur. hangi iç çamaşırı giydiğini bilmek önemlidir tabi. mesela slip giymemesi önemlidir bir erkeğin.
"en çok söylenen 2 yalandan biri. diğeri de "uzun süreli ilişki arıyorum".
beyni var mı?*,
kalbi sağlıklı çalışıyor mu?*,
akciğerleri randımanlı mı?*,
bağırsakları düzgün çalışıyor mu?**,
midede sorun var mı?*.

önemli olan gerçekten iç güzelliktir.
"insan, bir göz hayvanıdır!" diyordu bir masalın bir bilge kişisi!
gördüğüyle düşünür ve gördüğüne önem verir...beynini en çok meşgul eden duyu, görme duyusudur. dolayısıyla, iç güzelliği herzaman arka plandadır maalesef...
6. his ve diğer duyular devreye girebildiğinde, iç güzellik keşfedilebilecektir...
fiks çirkin tesellisidir kendimden biliyorum dattebayo
iç güzellik derken don-atlet gibi mi?