onlar gerçek müslüman değil

bazen bir problemi çözmek için soruyu tersten sormak gerekir..
belkide gerçek müslümanlar onlardır ve biz hepimiz yanılıyoruzdur?
nerede ve ne zaman okuduğumu hatırlayamadığım, mehmet akif ersoy'un mısır'dayken yine yanılmıyorsam atatürk'e yazdığı mektupta, eğer onlar müslümansa biz neyiz? gibi bir söylemi vardı. aradım ama bulamadım.
nedense bizim hep bu gercek olmayanina denk geldigimiz, sayisi gercek olanindan fersah fersah cok olan, heryerde karsiniza cikabilecek namazli, niyazli, keserli, satirli, sopali, siddete egilimli, her an tahrik edilebilitesi yuksek ancak gercekligi hep bir onlar gercek degil kipliginde tartisilan, yapip ettikleri de yanina kar kalmis, arkasi kimi devletlerce kollanmis, cennete gidecegine kesin gozuyle bakan, kendisine bu emanin verildigine inanan, kalpsiz, vicdansiz, gozu kara ve capulcu transnasyonel kalabaligin mensubu. genelde cogul halde gezerler, yalniz olduklarinda korkak ve pisiktirlar, bunu kapatmak icin daha bir horozlanabilirler. barbaros şansal gibi tuysiklet ama herbirine kalben, zihnen ve insaniyeten bes basacak bir insana 10-15 kisi dalarlar, erkeklik de bundan baska nedir ki bu topraklarda,

bu gercek olmayani sayesinde uzak bir hayale ve yalana donusen 'gercek olaninin basina gelenleri bugun istihza ile aniyoruz: artik okul kapisindan kovulan kadinlari, zulumdur ve katiyetle haramdir diye ermeni soykirimina karsi cikan bu nedenle kovusturulan, kafir ilan edilen alimleri, pontuslu rum cocugunu evinde saklayan musluman komsulari, mevki mertebe icin mevcut iktidarin papagani kesilmeyenlerin sessizligini ve vakarini duymuyoruz. azalarak bitsinler desek de uc cocuk gaziyla cogaliyor cogaliyorlar.
müslümanım diyen kişi,müslümanlıkla alakasız bişeyler yapıyorsa söylenebilecek laf
islamın gerçek yüzünü kabul edemeyen tatlı su müslümanı sözü
"mısır'da kocaların ölü karılarıyla 6 saat seks yapabilmesi" kararını bir din emri mi yoksa birtakım insanların yaptığı yasa mı olduğunu ayırt edemeyen yazarların olduğunu görmemizi sağlayan cümledir.
bir çeşit provakatörle aktivisti ayırma refleksi.
söylemlerle fiiliyatın çatışması. islam dinini yanlış yorumlayıp, özüne inememek. ve bireye bakılıp "ama bu adam yalancı, dolandırıcı, üstelik zina da yapıyor, neee eşcinsel mi?" gibi "bunlar müslüman mı?" yaftalamalarından tüm müslümanları bir tutmak. kuyruk sallayan-ki sallamak da bir özgürlük- gaylere bakıp da " bunlar hepsi böyle" diyen kişilerin daha çok kullandığı söz öbeği, kelimeler bütünü.
müslüman olduğunu söyleyen eşcinsellerin arkasından söylenen "söz"dür ayrıca.
fotograftakileri sırayla sayalım, recep tayyip erdoğan (türkiye), abdullah bin aziz (suudi arabistan), abdülaziz el eş-şeyh (suudi arabistan), zamzami abdül bari (fas) ölü eşle ilk 6 saat içinde ilişki yasası (mısır), ali rıza demircan (türkiye). çoğaltılabilir !

(bkz: müslümanlıktan soğuma sebepleri)

http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/424137_10200564924231977_1905791753_n.jpg
geçen hangi ülkenin müftüsüydü hatılamıyorum ama özgür suriye ordusunun cinsel haz ve isteklerini karşılayan kadınlara cenneti müjdeliyordu !!!

neyin kafası abicim bu ? daha uyanamadınız mı ? din olgusu bir yere kadar tamam eyvallah ama bir yerden sonra eğitimsiz ve cahil insanları-hele hele bu kesim müslümanlar içerisinde pek bi yaygın olduğundan dolayı- kandırıp onları korkutmak, sindirmek, kullanabilmekten başka birşey değil !!!!
her müslüman grubun diğer müslüman gruplara söylediği cümle.

bir çeşit kendini kandırma durumu , gerçekten düşündüğü
''cehennemden korkuyorum ve bu yüzden müslümanım , müslümanlığın ne olduğunu da biliyorum ama bunu çarpıtmak rahat kalmamı sağlıyor''dur.