planetromeo vs hornet

biri aşk arama adı altında seks aramak için kullanılan uygulama, diğeri ise açık ve net olarak seks aradığını ifade etmek için kullanılan uygulama. her ikisinde de 3 temel madde var. birincisi çıplak fotoğraf (mümkümse spor salonunda çekilmiş), ikincisi şunlar yazmasın, bunlar yaşamasın, onlar nefes almasın, herkes uzak dursun minvalinde bir başlık yazısı, üçüncüsü ise nbr, slm, foto(?) gibi kısaltmalarla yazılan mesajlar.
bu veya bu tür sitelerde ne kadar uzun yazılar karalasınız da birşey ifade etmezken fotoğrafınızı paylaştığınız takdirde sohbete telefonda devam edilmek istenen kişi olursunuz. yine de sanki planetromeo bir tık daha iyi gibi (kötünün iyisi) karşılaştırıldıklarında.
bu bahsedilen uygulamalar hakkında fikrim yoktu. fakat burada yapılan yorumlara bakılırsa bu tarz sitelerin pek tekin olmadığını görüyoruz.

yıllar evvel lezce.com vardı açıp bakmadım hala devam ediyor olabilirler. adeta sosyal deney gibi bir siteydi orası da. ve burada yazılanlar tarzındaydı. düşünün ki kadınlar seks kölesi gibiydi, biz 3-5 arkadaş bunları sağlam kafaya aldık. hoş değil biliyorum ama zaten duygusal ablalar değillerdi. 35 yaşında bir abla; 'otelde mi sevişelim hangi şehir demiştin?' dedi biz yarıldık. düşünüyorum o kafayı, ne kafaymış.

bence bu tarz şeyler, uygulama, forumlar rezalet. elinizde kitaplar varken çarpışarak tanışın arkadaşlar.
romeo arada bir gidilen gay club'dır,
hornet ise istiklal caddesi'dir.
nispeten daha çok konuşabilecek adam bulunabilmesi dolayısıyla planetromeo'nun kazanmasını istediğim karşılaşma.*
romeo daha kültürlü bir ortam kesinlikle. hornet seviye olarak hep aşağılardaydı romeo ise hornetçiler tarafından keşfedildikçe seviye düşmeye başladı. ama tabiki de romeo.