planlı sevişmek

hiç tercih etmediğim bir sevişme tarzıdır. ama yapanlar varsada nasıl planladıklarını merakda ediyorum doğrusu.

yazarın notu : ben ve kardeşim 18 mart'da doğduk ve aramızda 2 yaş var acaba babamlar planlımı sevişmiş oluyır
- hadi hanım şimdi.
öyle dergilerde çarşaf çarşaf aşılandığı gibi hayat bize hergün yeni sürprizler hazırlamadığından zorunlu uygulanan sevişme türü. yoksa ben de isterim asansör kapısı açılır açılmaz hoş adamın üstüme atlamasını, sekreterin mesai arasında nedense dosyalarla odama gelmesini, evimi havalandırmak üzere kapıyı açtığımda kapıda beni tercih eden uzun bir kuyruk arasından seçim yapmayı. ama gelgelelim ki sistem bizi profil sitelerinden veya aplikasyonlardan birilerini bulup randevu sistemi eşliğinde sevişmeye itiyor.
tüm ayrıntılarıyla planlanırsa spontane gelişenden daha iyi olabilir.
mumları yakarsın. terice uygun seksi bir kostüm giyersin. odayı mis kokutacak bir önlem alırsın. gerekebilecek oyuncakları hazır bulundurursun. saten çarşaflar, seksi bir makyaj. bi de nutella.
aceleci olmayan sakin tavırlar. partneri mutlu etmeye yönelik dokunuşlar, ürperti oluşturacak seviyede temaslar. değişik pozisyonlar. yavaş hareketler. keyifli bir orgazm ve final.
cuma akşamından gelen sevgilinin pazar kahvaltısıyla son bulan sevişmenin zaman dilimi.
yok len ben gelemem öyle kasıntıya. plansız olsun .
müsait olunan günleri ayarlayıp sevişmek . sanırım başlıktaki kasıt buydu .
en ince ayrıntıya kadar düşünüp tüm ritüellerin tek tek gerçekleştirilmesi gereken sevişmedir. sıkıcıdır.akışına bırakmak en güzelidir. *
heyecansız, tatsız, tuzsuz, lezzetsiz sevişme kipleri.
ön hazırlık, güzel bir yemek, kaliteli şarap, güzel bir film ve filmin ardına planlanan heyecan. ha bu bir kişinin planlayabileceği bir sevişme olabilir. planlamışsındır hani kusursuz bir akşam ve kusursuz bir gece.