sabah sabah sevgili koynundan çıkıp işe gitmek

tüm günü işe güce patrona sisteme küfür ederek geçirme sebebi * * *
zengin koca olmanın zorluğudur. sen çalış, koynundan çık git, o koyun koyun yatsın. oh mis.
hafta sonları ne koyardı ya...
onu. o sıcak yatakta bırakıp, kahvaltı bile yapamadan işe gitmek.
efendim, 6:30'da uyanıp evden çıkıyorum. akşam 9'da eve varıyorum. 11 gibi uyuyorum.
eşimse, 8:30'da uyanıp evden çıkıyor, akşam 11 gibi eve geliyor.

bu şu demek, ben uyuduktan sonra eve gelen eşimin ancak (o da bazen) yatağa girdiğinde beni öptüğünü hissediyorum... sabah uyandığımda yanımda buluyorum. üstümü giyip, evden çıkana kadar 10dk. gibi... sadece yatakta ve zebellah, kapı, gulyabani gibi bir boya posa sahip olmasına rağmen bebekler gibi uyurken .*

hayat çok zalımey. ee bu genç yaşımda bu kadar kariyer yaparsam olucağı bu. ya kocayı bırakcam, ya kariyeri. ama ikisinin de müptelasıyım. memedali bey nolur bi yardım edin.
yatakları ilişkinin en başından ayırarak kolayca halledebileceğiniz problem. horlayan bir sevgiliniz varsa, bu işinizi kolaylaştıracaktır.
olan var olmayan var allahınız yok mu lan sizin! dedirten başlık.
ahh ahh sevgilim yanımda olaydı da yanından kalkıp işe gitmesi kalaydı.
koynundan çıkılan sevgilinin buna izin vermemesi(!) ile işe geç kalmanın hemen hemen garanti olduğu durum.
eğer sevgili de kalkıp işe gidiyorsa sorun değildir. ama sevgili uyumaya devam ediyorsa iş aranır, hastayım denir, yatağa dönülür, sevgiliye sıkıca sarılınır ve dünyanın en güzel uykusuna geri dönülür.
bütün gün yatakta onu bırakıp çıkarkenki haliyle düşündüğünüz kişidir.
bir hayat realitesidir. bunlar genelde hoş olmazlar zaten. yar kokusundan toplu taşımadaki hıyar kokusuna geçiş, uyku sersemi bünye için travmatik sonuçlar doğurabilir. teselli, akşam göreceğiniz güzel yüzü, yüreği beklemek olabilir.
düşününce yüreği pır pır ettirendir. ayrıca kafalara, ben işe gidiyorum bu ayı niye yatiyor lan o da gitsin banane, gibi paragöz soruları kafaya getirendir.

dipnot: paragöz değilim yah.
sabah sabah boş yataktan kalkıp derse gitmekten iyidir. hem sevgilinle uyumuşsun hem de elin ekmek tutuyor, daha ne ister insan?!
keşke bir işim olaydı da dedirten başlık!
keşke bi sevgilim olsaydı da dedirten başlık !
eğer sevgili evde bekliyorsa seni, o gün iş daha bi geçmek bilmez.
aynı anda uyanıp o da işe gidecekse çok da sorun değildir. asıl sıkıntı sevgilinin yatakta kalıp mayışık şekilde uyumaya devam etmesinin yarattığı hırs ve hüzün karışımı tarifsiz duygu. sırf sevgili koynundan çıkıp işe gitmemek için hafta içi sevgilimin koynuna girmediğim zamanlar oldu. diren uyku uyan pezemek!
hep yaşadığım şey. uyuz oluyorum, ben hep işe giden oldum. o da hep öğlene kadar uyuyan oldu. çok sinir oluyorum bu duruma, damarıma bastın sözlük.
öğrenciler için okul uzatma sebebi çalışanlar için işe gecikme sebebidir. çok tatlıdır ama. akşam eve dönünce de sevgili evdeyse kapıyı sizi sarılıp öperek açar.