sauna

bele dolanan mini bir bezle girilen, buram buram ter akıtılan, sıcağın etkisiyle ortamda buharlaşan erkek kokularıyla, her tarafta varlığı hissedilen erkek dokularıyla, kımıldadıkça vücudunun farklı bir kıvrımı keşfedilen erkek tablolarıyla kuşatılmış mini sıcak alanlar. a evet vücuda çok faydalı olduğu da söylenebilir.
doğası gereği erotik bir ortamdır hamamlarla beraber. ortada gezen yarı çıplak adamlar. daha ne olsun
şortla gidenlerine sinir olduğum yerdir. kardeşim hamam ve saunanın bir geleneği vardır; peştemal. şort ne la! daha önce de belirtildiği gibi erotizm doğasında olan yerdir.. sıcak bir ortam, çıplak ve ıslak bedenler. bir de nane aroması kullanılırsa saunanın içinde solunum sisteminiz tamamen açılacaktır. ağzınızdan aldığınız nefesi hörk diye arkanızdan vermeniz kaçınılmazdır. grip zamanlarında giderseniz hastalığın en kötü dönemi olan o 3 günlük kahır dönemini bir kaç saatte geçirebilirsiniz.
eşdeğer seviyede başka bir erotik mekan için (bkz: buhar odası)
mükemmel bir arınma biçimi.
belediyenin tesisi olan saunalarda ayı potansiyeli oldukça yüksektir. hangisini kessem diye bi ona bi buna bakmışlığım vardır. evet oldukça faydalıdır.
bir eğitim kampı için gittiğim otelin havuzunu filan kullandıktan sonra, duşta bir erkek içeri girdiğinde perdeler açık halde yıkanıp ortam boşaldığında duştan çıkarken durumun biri tarafından çakılıp davet edilmemle * ilk kez bir erkek sikini ellediğim sıcak, çok sıcak ve kavurucu, boşalınca hele iyice cehennem kıvamı bi yer haline gelen, bulmacalarda fin hamamı olarak sorulan arınma yeri *
spor yaptıktan sonra girmeyi alışkanlık haline getirdiğim sıcak, rahatlatıcı ve kimi zaman erotik ortam. *
sıcak bir ortamda terleyerek üzerinizdeki yorgunluğu atmaktır. http://juno.com.tr/tr/