seksten önce partnerden sağlık raporu istemek

bence herkes istemeli. ben isteyince uzaylıymışım gibi davranıyolar çünkü. e ne de olsa ben açılmamış gonca bir gülüm. aids ne gezer bende.
hayır çok mu zor yani? çok mu şey istiyorum? işe başvururken paşa paşa götürüyonuz sexmachineler. bir zahmet benim bembeyaz şişe gibi bacaklarıma dokunmak içinde getirin yani. ayıptır

edit: raporu istemek olcak. telefondan girdiğim için yanlış yazmışım. anlamak çok zor olmasa gerek.
tam teşekküllü hastaneden mi tek hekim raporu mu? diye merak edilen rapor.aids ve hepatit c testler de belli olsa da hpv zor belli olur zaten yaptıran çok nadir.
yine potansiyel kaşar ibnelere kaldık puff.
seksten önce sağlık raporu istemek de nedir yahu. utanmasan tc. kimlik numarasını da al gbtsine baktır.
muhtemelen partner en az 5 günlük istirahat raporu alacaktır devamında. before & after da yapılabilir aslında
et ete değmeli diyor olmalı .
başlığı açan arakdaş konuyu daha alaturka yöntemlere dökmek sureti ile

allah'ın emri peygamberin kavli ile sevdiceğini * sağlık raporuna istiyor.. ki hayırlara vesile olmasını temenni etmek düşe üstümüze..

anlamak çok zor olmasa gerek *

kaç saat geçti aradan hala aklıma geldikçe acıyarak gülüyorum..

yazık la!!
-korunmasız cinsel ilişki için ilk defa seks yapacağınız birinden sağlık raporu istemek anlamsız çünkü hiv virüsünde arada testin negatif çıkabileceği yaklaşık 2 aylık bir dönem var.tek çözüm korunmak.ama en azından olasılığı azaltırım kalan küçükte olsa bence alınmaması gereken riski alırım diyenler için mantıklı olabilir.hiç istememekten iyidir.amerika da böyle talepler normal karşılanır.sonuçta seks sağlıktan daha önemli değil.
-uzun süreli ilişkilerde de mümkünse korunulmalı korunmuyorsanız 3-6 ay gibi belli aralıklarla test yaptırılıp iki taraf ta sonucu paylaşmalı.hiv cinsel ilişkiyle bulaşsa da ihtimal düşük olduğu için aralıklı testler bir partnerden diğerine virüs bulaşmadan tanı konulmasını sağlayabilir.hem erken tanı hastalığın ilerleyişi açısından da çok önemli.
-biz sadece birbirimizle sevişiyoruz hiç teste yada korunmaya gerek yok diyorsanız o konu da kendinize bile çok güvenmemeniz en doğrusu.
ben özellikle akciğer tomografisi istiyorum. sigara tiryakisi, ciğerleri leş olan biriyle yapamam.